Ankara'daki Falcılar

Yasemin'le ilgili olarak ben cok begendiğimi soyleyebilirim. Bir defa gittim. Okudu resmen.Gelecek için tarih vermişti o tarih geçti ama ben cok etkilendim.Tavsiye ederim.

Yasemin'le ilgili olarak ben cok begendiğimi soyleyebilirim. Bir defa gittim. Okudu resmen.Gelecek için tarih vermişti o tarih geçti ama ben cok etkilendim.Tavsiye ederim.

Turuncu cafe'deki Yasemin.

Yaz yaz doyamadim kac gundur :) ozgoktu kuzum melek oz demissin gordum ona baktirmistm ben sesi cok tatli baktir hic bisi bilmese de huzur bulursun kesin emek verir parana yazik olmaz :) guzel tarot yorumluyo ama bana cikmamisti gelecek. Ama yne de parama hic acimadim inan kizin enerjisi bile iyi gelmisti. Ama bak rezzani begenceksiniz ben eminim.
:p

Melek Ozun sesi gercekten cok tatli, enerjisini ve tatli dilini ben de begendim........lakin soyledikleri tamamen zirvaydi, yani kesinlikle olasiligi olmayan seyler. Mesela bana yazin eskiden ask iliskisi yasadigin biriyle karsilasicaksin, onunla bir iliskiye baslayacaksin demis ama benim eski sevgilim yok, yani gercekten yok :KK20: :KK20: :KK20: Sonra da salladikca sallamis, ben hala en cok Ilkayi begeniyorum :KK54:

Melek Ozun sesi gercekten cok tatli, enerjisini ve tatli dilini ben de begendim........lakin soyledikleri tamamen zirvaydi, yani kesinlikle olasiligi olmayan seyler. Mesela bana yazin eskiden ask iliskisi yasadigin biriyle karsilasicaksin, onunla bir iliskiye baslayacaksin demis ama benim eski sevgilim yok, yani gercekten yok :KK20: :KK20: :KK20: Sonra da salladikca sallamis, ben hala en cok Ilkayi begeniyorum :KK54:

iyi falcılar fal sitelerinde,cafelerde olmaz.onlar mahalle aralarında çok kendi halinde wasat yaşıyan insanlardır.ayrıca falcı tatlı dilli olsa ne işime yarar? nikahıma mı alıcam?:) bilsin de fincanı kafama gecirsin..10 dk kahrını cekerim alacağımı alır giderim.orada zeus war.hiç kimseye olumsuz konuşmaz.herkes muradına erecek ona göre.bu da inandırıcı değil.ama dün akşam sezen diye biri kader kartı cekiyordu twitterda bu kadar sallıyanı da yeni gördüm.neyse ki parasız bakıyor..gülüp geciyorum falsepetindekilere

Arkadaşlar yorucu bir günün sonunda hemen bugünkü gözlemlerimi aktarayım :)
Turuncu cafede yıldız hanıma baktırdım. Çok ılımlı çok tatlı bi kadın. Enerjisi bile mutlu ediyor :) şu anki durumumu bildi 3 arkadaş baktırdık ve hayatımızı okudu cidden. Geleceği bekleyip göreceğiz :)
Cidan cafe ezgi için bugün tam anlamıyla yorum yapabilirim. Beğenmedim. Sadece çok önemli bi konuda nokta atışı yaptı fakat gerisi fos. Full kötü şeyler söylemişti ama dedikleri olmadı.
Erkek konusunda ezginin dediğini değil, gırgır cafede demet hanımın dediğini yaşadım ve çocuk yanımda artık :)
Enerji meselesi ama artık fal baktıracağım ve tavsiye alabileceğim kişi gırgır cafe demet! Yöntemleriyle çok yol kat ettim :)
Yıldızda cidden çok tatlı sırf sohbete bile gidebilirim demete yakın şeyler söyledi, attığı, bilemediği çok uç dediği bi şey olmadı :) genel iyiydi

Arkadaşlar yorucu bir günün sonunda hemen bugünkü gözlemlerimi aktarayım :)
Turuncu cafede yıldız hanıma baktırdım. Çok ılımlı çok tatlı bi kadın. Enerjisi bile mutlu ediyor :) şu anki durumumu bildi 3 arkadaş baktırdık ve hayatımızı okudu cidden. Geleceği bekleyip göreceğiz :)
Cidan cafe ezgi için bugün tam anlamıyla yorum yapabilirim. Beğenmedim. Sadece çok önemli bi konuda nokta atışı yaptı fakat gerisi fos. Full kötü şeyler söylemişti ama dedikleri olmadı.
Erkek konusunda ezginin dediğini değil, gırgır cafede demet hanımın dediğini yaşadım ve çocuk yanımda artık :)
Enerji meselesi ama artık fal baktıracağım ve tavsiye alabileceğim kişi gırgır cafe demet! Yöntemleriyle çok yol kat ettim :)
Yıldızda cidden çok tatlı sırf sohbete bile gidebilirim demete yakın şeyler söyledi, attığı, bilemediği çok uç dediği bi şey olmadı :) genel iyiydi

demet nekadara bakıyo ve sen ne falı baktırmıstın ona??

kuzucum cocuk yanimda artik derken ayrilik kisa surdu yani masallah :)darisi basimiza ezgi bana seninle ayni seyleri soylemisti umarim bende de yanilmistir

O gelmeyecek dediğin an gelmiyo, ben buna inanıyorum. Evet vazgeç gelir ama gelmeyeceğine şartlama. Hep burda hata yapıyoruz. Yani neyimiz eksik :) biz istedik mi başarırız böyle bakmak lazım olaya

Gelir arkidişler gelirrr ama kafaya takınca olmuyo rahat bırakınca olucak ben böyle bakıyorum olayaa o güünü yaşıcamızı düşünmek lazm..ben bıraktım para vermeyi artık telweden promosyon fal baktırmaya karar verdim ne de olsa hepsi sallıo :) paramız cebimizde kalsın bari :)

Tarot baktırdım, 50ye bakıyor

Slm arkadaşlar. Bir haftadır şehir dışındaydım forumu takip edemedim . Şimdi girdim ve hala aynı yerdeyiz yani iyi bir falcı bulamamışız ankarada. Hala ezgi serhat demet ve aynıları..Ben demete 2 kere gitme hatasında bulundum ve tek kelimeyle yıkım diyebilirim; tavsiye etmem birsey bildiği yok sadece agzı güzel laf eder. Serhat ise foss. Ezgi ise tam anlamıyla fiyasko. Bu üçünü asla tavsiye etmemm. Evim cafe Sevda 40 tl vermiştim kocası ikide bir gelir dakika tutar, kafemizin medyumu diye reklamını yaparlarr ama bildiği hiçbirşey yok..Bu sözde medyum ve falcılara bir çözüm gelmelii.

ben bugün songul abla ile telepatiyi izledim kızlar hiç bakanınız varmı hatta mesaj atma salaklığında bile bulundum..kadın anne adı filan soruyo dur bakalım ne dicekler filan diyo bi araştıralım filan diyo o kadarda telefon eden varki....sitesine baktım telefonla danışma filan 150 lira yazıo yaa

Ben de bi ask buldum gibi... diyorum ki hiiiic falciya gitmesem de yasasam artik neyse... biri bisey der canim skilir negatif enerji yukler. Sanki herseyi bilebikecek varmi :) resmen milyonlarca fal baktirmisiz. Bundan sonraki fal paralarimla yeni sevgilime hediye alicam ya ben :p guzel olacagini ben hissediyorum bu daha onemli :)
Bakmayin gerci sagim solum belli olmaz yine gidiveririm de... yalniz sizlerle burada olmak bile keyifli kizlar bana iyi geliyorsunuz :) olumsuz fallara can sikmamaya calisin cok morali bozulana da ben bakicam fal :))

waffles senin olay erkeklerin dönerse kisa surede donecegi tezini guclendirdi.
marifet falcida degil,karsimizdaki bekledigimiz kisideymis demek ki erkek cidden donecekse on gun icinde donuyor galiba
ezgi o gun ikimize de birebir ayni seyi soylemis bana isim falan da vermisti...
hep atmasyonmus...
sana donecek diyenler de bilmis falan degil bence
donup dolasip ayni falcilarla bogusuyoruz:KK43:
iyi falci cidden cafede falan olmaz sanirim...enerjiye de inanmiyorum 10 kisiden birine mi tutuyo bu enerji allah askina!bozuk saat misali.

kızlar illaki beğenmeyen vardır ama pınarı arayanlar vardı tekrar bakmaya başlamış ben baktıramıyorum ama isteyene numarasını yollayabilirim.ya da önceden baktırmış olanlar ne düşünüyor bu pınar hakkında
foruma baktım pınarı pek beğenen yokmuş zaten...
neyse ankara'da falcı yok işte...2. tur 3. tur derken aranan kan bbulunamadı :)

Son düzenleme:
kızlar illaki beğenmeyen vardır ama pınarı arayanlar vardı tekrar bakmaya başlamış ben baktıramıyorum ama isteyene numarasını yollayabilirim.ya da önceden baktırmış olanlar ne düşünüyor bu pınar hakkında
foruma baktım pınarı pek beğenen yokmuş zaten...
neyse ankara'da falcı yok işte...2. tur 3. tur derken aranan kan bbulunamadı :)

merhaba, ben de ankarada baya bi fal baktırdım. br pınar baktırmadım acaba numarsını yollayabilirmisiniz? ama özel mesaj hakkım yok sizin de yoksa turtiko () hotmaile gönderebilirmisiniz?

bu arada ben de en uygun zamanda ankara falcıları hakkında görüşlerimi yazacağım.

merhaba, ben de ankarada baya bi fal baktırdım. br pınar baktırmadım acaba numarsını yollayabilirmisiniz? ama özel mesaj hakkım yok sizin de yoksa turtiko () hotmaile gönderebilirmisiniz?

bu arada ben de en uygun zamanda ankara falcıları hakkında görüşlerimi yazacağım.
numarayi yolladim canim valla bana sorarsan gitme 50 tl az degil burada bi arastirdim begenen az yani
su an gidilecek falci kalmadi ani biliyo ve karsidakinin agzindan konusuyo dedikleri bi dikmendeki yasemin var !ama o da gelecegi tutturamiyomus

Ben de bi ask buldum gibi... diyorum ki hiiiic falciya gitmesem de yasasam artik neyse... biri bisey der canim skilir negatif enerji yukler. Sanki herseyi bilebikecek varmi :) resmen milyonlarca fal baktirmisiz. Bundan sonraki fal paralarimla yeni sevgilime hediye alicam ya ben :p guzel olacagini ben hissediyorum bu daha onemli :)
Bakmayin gerci sagim solum belli olmaz yine gidiveririm de... yalniz sizlerle burada olmak bile keyifli kizlar bana iyi geliyorsunuz :) olumsuz fallara can sikmamaya calisin cok morali bozulana da ben bakicam fal :))

canım bence kesinlikle fal baktırma.yeni aşkına yeni umutlarla başla.her şey güzel gidince falcıya gitmek aklına bile gelmiyor.zaten çoğu sevgilin varken evleneceksin diyor.sen de ister istemez etkilenip beklenti içine giriyorsun.terk edilince hüsran oluyor.ayrılcaksın dese ayrı kötü oluyorsun.en iyisi akışına bırak.zaten buradaki herkes boşa para harcadığını falın bi şey olmadığını biliyor.bizimkisi bağımlılık gitmeyince rahat edemiyoruz.kötü anlarımızda güzel bir şey duymayı umut ettiğimiz için gidiyoruz.yeni sevgilim olduğunda bi daha gitmicem ben.umarım senin için hayırlısı olur

numarayi yolladim canim valla bana sorarsan gitme 50 tl az degil burada bi arastirdim begenen az yani
su an gidilecek falci kalmadi ani biliyo ve karsidakinin agzindan konusuyo dedikleri bi dikmendeki yasemin var !ama o da gelecegi tutturamiyomus

teşekkür ederim. evet 50 tl çokmuş.
ben en son dikmendeki yasemine gitmiştim. gerçekten farklı bir bayan o. geçmişini, şu andaki durumunu ama bilinçaltına attığın şeyleri de ortaya çıkararak sana anlatıyor. seni senden daha iyi özetliyor diyebilirim. bu biraz da korkutucu hatta. ama geleceğe yönelik senin aklında bir öngörü varsa- mesela diyelim ki işyerinde terfi umuyorsun belli diil de sen a planı terfi, b planı daha zayıf bir alternatif diyelim. ama bunları gündelik koşturmacada çok da aklında tutmuyorsun zaten. yasemin sana baskın olan aklındaki a planını söylüyor, işte terfi alacaksın diyor. ama b planı da gündeme gelebiliyor.

zaten bütün bu fal maceralarından sonra hiçbirisinin geleceği söyleyemediği en başarılısının da akıl okuma ve durum analizi-tahlil yaptığını düşünüyorum. aslında bunu bizler de yapabiliriz analitik düşünürsek. amma duygusala bağlayıp panilkleyince-ki ben cok duygusalımdır mesela- detaylar kaçıyor.

bunun dışında- ki o da bu forumda beğenilmedi- kızılayda fal merkezinde inci abla var. arada ona da baktırırım ben. ama onda da gelecek yok. durum analizi ve bunaldığımda giderim. istiyorsan telefonunu gönderebilirim.

X