Ankara'daki Falcılar

aynen katılıyorum gideli epey oluyor ama ama hala ona verdiğim paraya acıyorum 10 dakikanın 5-6 dakikasını da ay başım ağırıyo neden acaba ne içsem acab diye saçmalayarak geçirdi kalan 4 dakikanın 2 dakikası fincana bakmaya çalışma eee ne kaldı 2 dk 2 dk da da 2 cümle hadi güle güle gardiyan gibi koca ve ordaki biletçi kadın...

çok haklısın aynen bana da başım ağrıyo hastayım demişti demek ki herkese aynısını yapıyor.kocası zaten on kere içeri giriyor böyle fal mı olur

bak şimdi ya kanıma girdiler yine :KK1: bana da msj atar mısın nerde ve kaça bakıyor??

demet gırgırda gırgır da dilçanın yan binasındaymış demet 20 yada 25 kahve 50 ye tarot bakıyormuş.
ben yasemini de düşünüyorum bakalım.
bunlar hep denenmiş kişiler ama :KK43:
bide ben söz vermiştim baktırmayacaktım tatil başıma vurdu resmen.

demet gırgırda gırgır da dilçanın yan binasındaymış demet 20 yada 25 kahve 50 ye tarot bakıyormuş.
ben yasemini de düşünüyorum bakalım.
bunlar hep denenmiş kişiler ama :KK43:
bide ben söz vermiştim baktırmayacaktım tatil başıma vurdu resmen.

sağol canım bilgilendirdiğin için.ben o gitmiyeceğim sözünü çok verdim ama boşluğa düşünce kendimi engelleyemiyorum malesef

Gırgır cafe sakaryada
Demet 20 kahve, 50 tarot bakıyor. Kahve+yarım açılım tarotu var o 40
Denenmesi gereken kişilerden bence

fala birlikte gittiğim arkadaşım il dışında ondan bu ara takılamıyorum.
gidersem cidan ezgi (ki çok kısa imiş, pek sanmıyorum) ve demet'i deneyeceğim. en azından ucuzlar ya.
demet ilk tercih.
bu arada bugünden tez yok bende gelişme olmalı, olmazsa eylül'ün fal da patlar.

Son düzenleme:
bence ezgi' ye tarota gerek yok kızlar. ben kahveye baktırdım, zaten herşeyi söylüyo. gerek yok o kadar para bayılmaya..ciddi söylüyorum bunu.. biraz düşürsünler bu piyasayı yaa..fahiş fiyatlar bunlar.

katılıyorum ezgıye tarotta gerek yok bencede:KK5::KK5::KK5:

Tatil gelir, fal mütelalarının iti azar :KK53: :KK53: :KK53:

Gitmeyin kardeşlerim, paraya yazık :KK37: Bu arada paypal ın derdi tellweyle değil, Türkiyeyle....yurtdışından alışveriş yapanların hepsi dolar üstünden kazık yiyor. Benim paypal hesabım bir alman bankasına bağlı, euro/dolar, euro/tl tamı tamına çevriliyor, bilginize sunarım :KK20: PayPal den bu konuda şikayetçi çok kişi var, Türk kullanıcıların döviz kuru üzerinden yediği kazığın haddi hesabı yok anlaşılan. :KK47:

Neyse aklıma dün gece gece Nisan ve Pınar geldi. Pınar bana tutturmuş galiba, bunu yıllar sonra fark ettim, verdiği zaman tutmamış ama dediği şeyler olmuş.

Nisan da zaten karman çorman şeyler söylüyor, 100 tl yapmaz.......ama ona yine gidesim geldi, ondan ve Yıldızın ilk baktığından başka kimseyi beğenmemişim bunu fark ettim :KK76:

Ay bu arada karanfilde rengarenk fal cafe diye bi yer var, gitmeyin. Kimse bi şey bilmiyor. Bi ahsen hanım var çok şeker, ama sadece şeker :)

hem kahve heö tarot bakana baktırmamak lazım.. çünkü tarota geçince bir soru sor diyorlar, zaten kahvede sormuş oluyorsun. söyleyecek birşey kalmıyor. ezgi bende öyle oldu. ay sen hiç bir şeyi merak etmiyorsun dedi. bilmiyor ki artık yoruldum, soru sormaktan, beklemekten. ama bu ezgi de biriyle tanışacaksın aşık olacaksın dedi diğerleri gibi. kendisine de hiç sanmıyorum da hadi bakalım dedim. içimi yordu bu yalancı, git-gel insanlar.

bu kadar tecrübeden sonra şunu söyleyebilirim bir falın net fiyatı 20-25 olmalı en fazla. tarot veya kahve..fazlası resmen soygundur. online falda ise bu miktar 10-15 arası olmalıdır. daha fazlası gerçekten gereksizmiş bunu anladım. piyasayı yükselttik ona üzülüyorum.

ben geldiğim noktada aylarca uğruna dualar ettiğim, tek bir defa arasın diye yastıklar ıslattığım kişinin şimdi aramamasının daha hayırlı olduğunu düşünür oldum o aradıktan sonra. bazen hayırlı olan şeyleri biz bilmiyoruz gerçekten. insan neye dua ettiğini bilmeden ediyor :KK43:((( ne hissedeceğimi şaşırdım. 1 aydan sonra ezgi bana görüşmeniz olacak dediğinde çok boş boş bakmışım ki kıyamadı sanırım biliyorum seni çok üzmüş ama sabret, kurtulacaksın bu aşktan, yeni biri olacak dedi. ne haller... ne diyeyim..

hem kahve heö tarot bakana baktırmamak lazım.. çünkü tarota geçince bir soru sor diyorlar, zaten kahvede sormuş oluyorsun. söyleyecek birşey kalmıyor. ezgi bende öyle oldu. ay sen hiç bir şeyi merak etmiyorsun dedi. bilmiyor ki artık yoruldum, soru sormaktan, beklemekten. ama bu ezgi de biriyle tanışacaksın aşık olacaksın dedi diğerleri gibi. kendisine de hiç sanmıyorum da hadi bakalım dedim. içimi yordu bu yalancı, git-gel insanlar.

Canım sen nasıl buldun ezgiyi? Bildi mi? Dedikleri oldu mu?

akşama bekliyoruz o halde:)

kızlar ben demete gittim.hoş sohbet bir bayan.paragöz değil.ben sevdim baya.geçmiş ve şu anki durumu iyi bildi.gelecek ile ilgili dedikleri de olması muhtemel.20dk falan kahveye baktı.kısa kesip atmıyor.hep olumlu konuşup motive etmeye çalışıyor.geçmişi unut geleceğe pozitif bak şeklinde konuşuyor.tavsiye edilir

canım yazmışlar galiba demet in fiyatını, ama arkadaşın dediği gibi benle sohbet etmedi 40 tl vermiştim ve içime oturdu.
karakter analizi yaptı sen şöylesin o böle falan dedi, gelecek hakkında 2 3 şey söyledi biri tuttu ama verdiği zamanda değil dediği gibi çıktı, ben kısa fal sevmiyorum 3 soru sorma hakkım olduğu tarotta çok saçma, bu insanlar tarot bakmayı bilmiyo, bende aldım kartlardan araştırıyorum öğrenmeye çalışıyorum, kolay bişey değil gerçekten, tarotların her kullanımdan sonra temizlenmesi gerekiyor, falcılar hiç böle şeyler yapmıyo, ben hiç görmedim açıkcası, biz hislerimize göre bakıyoruz diyo yalan kartların hepsinin farklı birer hikayeri var bir sürü anlama geliyo herbiri, ama yanlarındaki kartlara ve hislerine göre o zaman yorum yaparsan eyvallah, 3 soru sormak ne demek se, demetle öğrendim ben bunu ondan kahve falına baksın bence gidiceksen :)

PS, WAFFLES YAZMIŞIM AMA YANLIŞLIKLA OLDU O KISIM, DEMETTEN BAHSETTİĞİNDEN AKLIMDA KALMIŞ EYLEM86 İÇİN YAZMIŞTIM KUSURA BAKMA WAFFLES, DÜZELTEMİYORUM

Son düzenleme:
X