Ankara'daki Falcılar

kızlar ezgi bana baktığı gün mü formunda değildi acaba kötü diyemem ama çok çok kısa baktı siz sorularınızla mı yönlendirdiniz?
ya da ben burada övülen zeynebe gidip sonra ona gittim enerji mi alamadı ki?
tarotu nasıl ezginin?

bana dediği bişey yarı gerçekleşti sayılır, kendisi söylemişti ben sormadan

yanılmıyorsam 2 saat bakıyormuş.onca söylediği şey içinde bu yarım çıkmış olay size yeterli geldi mi* bütün beklentiniz bu muydu?ya da kısaca şunu sorayım..falı dinlerken şoka girdiniz mi? ağzınız acık kaldı mı? çünkü bu kadar abartılı anlatılmıştı..

Arkadaşlar bugün Serhat'a gitmeye karar verdim bana telini bilen varsa cafenin yada kendisinin verebilir misiniz? Boşa gitmek istemiyorum.Lütfen

Arkadaşlar bugün Serhat'a gitmeye karar verdim bana telini bilen varsa cafenin yada kendisinin verebilir misiniz? Boşa gitmek istemiyorum.Lütfen

serhata gıtme bence yanı tavsıye etmem parana yazık olur.

Son düzenleme:
serhata gıtme bence yanı tavsıye etmem parana yazık olur.bıde ezgıye tarot baktıran sızmıydınız?eger sızsenız nasıl baktı bıldıgı seyler oldumu detay verebılırmısınız?

Ben Ezgiye iki kez gittim ilkinde çok iyiydi ama ikincisi biraz başından savar gibi baktı bence kahvesi yeterli tarot ta iyi değil yani soru sorunca saçmalıyor kahve falı ilk gittiğimde yarım saat bakmıştı ikinci gidişimde 10 dk bile sürmedi uyuz oldum bir daha gitmeyi düşünmüyorum hiç yoğunlaşmadı

Ben Ezgiye iki kez gittim ilkinde çok iyiydi ama ikincisi biraz başından savar gibi baktı bence kahvesi yeterli tarot ta iyi değil yani soru sorunca saçmalıyor kahve falı ilk gittiğimde yarım saat bakmıştı ikinci gidişimde 10 dk bile sürmedi uyuz oldum bir daha gitmeyi düşünmüyorum hiç yoğunlaşmadı

Serhatı neden beğenmedin biraz anlatabilir misin?

Serhatı neden beğenmedin biraz anlatabilir misin?

bıldıgı seyler olmadı soyledıklerınden cıkanda olmadı zaten eskıden ıyıymıs galıba bı rahatsızlıkmı ne gecırmıs ondan sora fal bakamamaya baslamıs dıye duymustum ben 30 dan asagıda bakmıyodu en son ama genede sız bılırsınız belkı sızınle enerjısı tutabılır:KK34:

O zaman gitmeyim Gırgır Cafe Demet'e mi gitsem ne yapsam kararsız kaldım. O nasıl birde Gırgır Cafe nerde?

kızlar selam.
çok keyifsizim bugün. gırgır demet'i denemeyi düşünüyorum ya da istanbul'dan elmira'yı, hala 75'e bakıyormuş ama biraz fazla geldi ondan duruyorum şu an.

eylül'le ilgili bana 22'sinden sonra bir şeyler söylemişti, (ve en önemli beklediğim buydu, asıl beklediğim)
önceki dediği tam tarihinde tuttu diye hevesle bekledim tabi.

22'si yarın. ve olması gereken şeye çok yaklaştık ve kaldı. hani tam, tamam o zaman kesin oldu, dedim. ve olmadığı ortaya çıktı aslında.
aksine olumsuza gidiyor şu an.
yani boşa umutlandım, kek gibi bekledim. şu anda da sıfır enerji kaldım tabi.

kesinlikle hepimizin acilen akıllanması lazım.resmen yalan dinlemek için gidip bi sürü para döküyoruz.ben kendi adıma en az 5 yıldır falcılara gidiyorum ve bunun hiçbir faydasını görmedim hep zararını gördüm.ama gel gör ki bağımlılık yapıyor alkol gibi bırakamıyorum.fala harcadığımız parayla ve zamanla daha mantıklı şeyler yapabilirdik.spor yapmak gibi.en azından artık destekli sallayan ve daha ucuz falcılara gitmeye çalışıyorum.en kısa zamanda şu hastalıktan kurtulmam lazım

Yani bu paraya sinema/tiyatro/opera bileti, kitap, tatli-pasta, arkadaslarla gezme, ayakkabi, elbise, parfum alirsan zaten acilirsin :KK1: Bu sahtekarlarin sozlerindense yiyip icip keyfimize bakmak bence daha mantikli :KK1:

Son düzenleme:
canım sen süheylaya gittin mi ben de şimdi onu ya da gırgır demeti düşünüyordum

Ben Suheylaya gecen Eylul ayinda gittim ve gayet memnun kalmistim.....zaten tarotta yakin gelecek bakiyor. O zaman aklimda bir kisi yoktu, ama karsiliksiz sevip kafamdan attigim kisiyle ilgili bir seyler soylemisti ama ben duymak istemedigim ve ilgilenmedigim icin kestirmistim , duymak istemiyorum demistim ama bu adamla ilgili dedikleri cikti :KK53: Ha umrumda oldu mu, olmadi ben onume bakiyorum :KK37:

El falinda hayatinin belli basli olaylarini siraliyor , ben cok begenmistim. El falini siddetle tavsiye ederim.

Ha, cok super miydi derseniz bence ortalamydi yani cok ahim sahim degildi ama denemediyseniz denenebilir.

Son düzenleme:
eylül burda çok tutulan bir falcı.ben de burdan duyup gittim ama resmen hayal kırıklığı oldu.o zamanlar çok aşık olduğum biri vardı onun için gittim ama olacak ya da olmayacak diye bir şey demedi.hatta bilmiyorum ne olur dedi ve beni çok şaşırttı.benim için başarısızlar listesinde bu kadar popüler olmasına şaşıyorum.

Eylulu ben de hic begenmemistim :

1. Gittigimdeki tavirlarini hic begenmedim, ustunden trip akiyordu.

2. Agzimdan laf almaya calismisti. Bir de seni sevene git diye bir klise laf etmisti, o kadar sinir olmusum ki 2 yil gecti hala unutamamisim :KK47:

3. Bir sey bilemedi, en kotusu de bu bence:KK47:

Ben Suheylaya gecen Eylul ayinda gittim ve gayet memnun kalmistim.....zaten tarotta yakin gelecek bakiyor. O zaman aklimda bir kisi yoktu, ama karsiliksiz sevip kafamdan attigim kisiyle ilgili bir seyler soylemisti ama ben duymak istemedigim ve ilgilenmedigim icin kestirmistim , duymak istemiyorum demistim ama bu adamla ilgili dedikleri cikti :KK53: Ha umrumda oldu mu, olmadi ben onume bakiyorum :KK37:

El falinda hayatinin belli basli olaylarini siraliyor , ben cok begenmistim. El falini siddetle tavsiye ederim.

Ha, cok super miydi derseniz bence ortalamydi yani cok ahim sahim degildi ama denemediyseniz denenebilir.

peki hangi cafede?

X