Ankara'daki Falcılar

canım sen süheylaya gittin mi ben de şimdi onu ya da gırgır demeti düşünüyordum

Gaussmat şimdi ne dersin bilmiyorum ama soyle anlatayım. Ben Suheyla'ya cok buyuk beklentıyle gitmiştim Ocak'13 te.Calıştıgı cafede işten cıkmıştı,bekledim başka bi yerde bulurum nasılsa diye.Hatta burasıyla tanışmam da onu ararken oldu diyebilirim. Eskiden Koyu Kahve'deydi en son L'amore Cafe'deydi.Ben bir kere baktırdım kendisine ve notunu vermeme yetti.El falıyla baslıyor fala.Boyle nasıl anlatsam su kadar kardeşsiniz diyor,yok degil deyince evde o kadar kişisiniz gibi bişeyle ceviriyor falan .Boyle basit baslayıp devamı katlanarak artmıstı bende.Ben mukemmel falcı aramıyorum. Zaten her falcı boyle ufak tefek bilemiyor falan ama. Soylemesin bana kaç kardeş oldugumu ya da kaç ay oldu falan ama atana tahammul edemiyorum.Suheyla anı bilemedi bende,el falı başarısızdı, verdigi tarih,dedikleri falan fos.Ben gulumseyerek cıktım cunku olumlu konusması bile yeterdi o an bana. Ha beklentim yuksekti ama bana averaj bir fal bile baksa burdan bu kadar sey yazmazdın emin ol.Ben online olmasına ragmen gecen hafta baktırdıgım kesira'yı bile daha cok begendim, en azından atmadı kadın.Senin durumunu biliyorum o yuzden empati kurabiliyorum.Ben tavsiye etmem cok fazla ama pozitif guleryuzlu falan denemek istersen de sana kalmış tabi ki.

Son düzenleme:
Gaussmat şimdi ne dersin bilmiyorum ama soyle anlatayım. Ben Suheyla'ya cok buyuk beklentıyle gitmiştim Ocak'13 te.Calıştıgı cafede işten cıkmıştı,bekledim başka bi yerde bulurum nasılsa diye.Hatta burasıyla tanışmam da onu ararken oldu diyebilirim. Eskiden Koyu Kahve'deydi en son L'amore Cafe'deydi.Ben bir kere baktırdım kendisine ve notunu vermeme yetti.El falıyla baslıyor fala.Boyle nasıl anlatsam su kadar kardeşsiniz diyor,yok degil deyince evde o kadar kişisiniz gibi bişeyle ceviriyor falan .Boyle basit baslayıp devamı katlanarak artmıstı bende.Ben mukemmel falcı aramıyorum. Zaten her falcı boyle ufak tefek bilemiyor falan ama. Soylemesin bana kaç kardeş oldugumu ya da kaç ay oldu falan ama atana tahammul edemiyorum.Suheyla anı bilemedi bende,el falı başarısızdı, verdigi tarih,dedikleri falan fos.Ben gulumseyerek cıktım cunku olumlu konusması bile yeterdi o an bana. Ha beklentim yuksekti ama bana averaj bir fal bile baksa burdan bu kadar sey yazmazdın emin ol.Ben online olmasına ragmen gecen hafta baktırdıgım kesira'yı bile daha cok begendim, en azından atmadı kadın.Senin durumunu biliyorum o yuzden empati kurabiliyorum.Ben tavsiye etmem cok fazla ama pozitif guleryuzlu falan denemek istersen de sana kalmış tabi ki.

Senin begenmedigini hatirliyorum sekerim ama o kadar kotu muydu sana :KK53: :KK53: Ben averaj buldum, digerlerinden cok da bir farki yoktu bence.

Ben 30 tl vermistim.

Ben de 30 diye hatırlıyorum Suheyla'yı.

Yok ben begenmedim demiyorum beklentini yuksek tutma diyorum.Begenmedim yazdıgımı hatırlamıyorum ama ben cok kendim ne hissettiysem aynısını yazmaktan yanayım. Bana verdigi tarih olmadı tarihin ustunde durmuyorum soyledikleri cok ortada seylerdi.Bana ozel bir fal gibi degildi anlatabiliyor muyum? Yine de deneyin tabi elbette size kalmış.

Son düzenleme:
Ben de 30 diye hatırlıyorum Suheyla'yı.

Yok ben begenmedim demiyorum beklentini yuksek tutma diyorum.Begenmedim yazdıgımı hatırlamıyorum ama ben cok kendim ne hissettiysem aynısını yazmaktan yanayım. Bana verdigi tarih olmadı tarihin ustunde durmuyorum soyledikleri cok ortada seylerdi.Bana ozel bir fal gibi degildi anlatabiliyor muyum? Yine de deneyin tabi elbette size kalmış.

teşekkürler MissCherryBlossom ve gracie

kızlar ezgi bana baktığı gün mü formunda değildi acaba kötü diyemem ama çok çok kısa baktı siz sorularınızla mı yönlendirdiniz?
ya da ben burada övülen zeynebe gidip sonra ona gittim enerji mi alamadı ki?
tarotu nasıl ezginin?

Ben tarotunu beğendim :)

Son düzenleme:
Ben Suheylaya gecen Eylul ayinda gittim ve gayet memnun kalmistim.....zaten tarotta yakin gelecek bakiyor. O zaman aklimda bir kisi yoktu, ama karsiliksiz sevip kafamdan attigim kisiyle ilgili bir seyler soylemisti ama ben duymak istemedigim ve ilgilenmedigim icin kestirmistim , duymak istemiyorum demistim ama bu adamla ilgili dedikleri cikti :KK53: Ha umrumda oldu mu, olmadi ben onume bakiyorum :KK37:

El falinda hayatinin belli basli olaylarini siraliyor , ben cok begenmistim. El falini siddetle tavsiye ederim.

Ha, cok super miydi derseniz bence ortalamydi yani cok ahim sahim degildi ama denemediyseniz denenebilir.

teşekkürler kızlar yarına randevu almıştım ama yattı bu gidişle :)
ben hani şu sebeple gitmek istedim;ezgiyi çok beğenen var hiç beğenmeyen var ya da ne bileyim eylülü beğenen de var beğenmeyen de var süheyla genel anlamda iyi bulunmuştu ama demek hiç tutmayan da var...şimdi ya bugün demete gitcem ya da turuncu yasemine:) semrini aradım bana tuttu diye ama hastaymı malesef öylece kaldım online a da güvenmiyorum napsam ki :)

teşekkürler MissCherryBlossom ve gracie

Rica ederim.Aslında bi notlandırma tablonuz olsa,sabit dursa sayfa acılınca :) Suheyle evde kaç kardeş oldugumu,titiz oldugumu bildi cunku ıslak mendille elimi silmiştim faldan once gormuştu haha, ben zaten biliyorum bu soylediklerini :) opuyorum sizi

Cok ortada konusuyor Gauss, istersen dene, ben etkilemek istemem tatlım.

Son düzenleme:
Rica ederim.Aslında bi notlandırma tablonuz olsa,sabit dursa sayfa acılınca :) Suheyle evde kaç kardeş oldugumu,titiz oldugumu bildi cunku ıslak mendille elimi silmiştim faldan once gormuştu haha, ben zaten biliyorum bu soylediklerini :) opuyorum sizi

Cok ortada konusuyor Gauss, istersen dene, ben etkilemek istemem tatlım.

bakalım bakalım :) bugün sabrediyorum fal yok fal yok fal yok :)
eylülün fal zaten yattı :KK43: aman yaaaa bi tanesi ile tutsun enerjim yok yok yok yani...

Son düzenleme:
kizlaar yeni haber biz bahceli deniz HANIM a 100 tl demistik cok begeniliyo ama pahali deyip gitmemistik 50 tl mis duyurulur. 100 asla vermem diyenler vardi ki biri bendim . gidilebilir bence

teşekkürler kızlar yarına randevu almıştım ama yattı bu gidişle :)
ben hani şu sebeple gitmek istedim;ezgiyi çok beğenen var hiç beğenmeyen var ya da ne bileyim eylülü beğenen de var beğenmeyen de var süheyla genel anlamda iyi bulunmuştu ama demek hiç tutmayan da var...şimdi ya bugün demete gitcem ya da turuncu yasemine:) semrini aradım bana tuttu diye ama hastaymı malesef öylece kaldım online a da güvenmiyorum napsam ki :)

Merhaba, ben Turuncu cafe Yasemin hanımı önerebilirim. Yasemin hanımı buradan duyup gittim bende nokta atışları oldu. Nisan ayında dediği bir şey gerçekleşti . Bizi ailece çok mutlu edecek bir konuyu bildi. Ama eşimin iş hayatıyla ilgili dedikleride olmadı başka şekilde gelişti olaylar. Tekrar gitmeyi düşündüğüm falcılardan kendisi. Hoşçakalın.

Bahçeli ise o pahalı bakıyodur.10'a 20 ye bakmaz

süheyla hanımı bende çok beğenirim, dediklerinden de çıkanlar çok oldu bana şu an çadır cafe de die biliyorum bir buçuk aydır gitmedim
40 ka bakıyo çadıra geçince zam yaptılar, 4 fala birden bakıyo ilk defa gidicekseniz
ben telefonunu msj atabilirim sizde yoksa

yanılmıyorsam 2 saat bakıyormuş.onca söylediği şey içinde bu yarım çıkmış olay size yeterli geldi mi* bütün beklentiniz bu muydu?ya da kısaca şunu sorayım..falı dinlerken şoka girdiniz mi? ağzınız acık kaldı mı? çünkü bu kadar abartılı anlatılmıştı..

yani yarım çıkan şey bi süreç, arkadaşım hakkında birşeyler söylemişti bi kısmı gözüktü diğer haftalar da da devamı gelir belki, arkadaşın sevgilisinden ayrılmayı düşünüyo dedi, bu konuda senle konuşucak ve yavaş yavaş ayrılma adımları atıcak dedi, sen bu süreç içersinde yanında olup dertleşiceksiniz dedi,

ayrılmayı düşünmüyolarken dün anlattı bana dertleştik, yani kısa bişey diğer dediklerine daha vakit var kimse 2 saat fal bakmıyo 2 3 dk da gönderiyo baktıklarından da değil kadın kaç kere tarotu açtı birde üstüne kahve de baktı bana
bence denenebilir zeynep

kizlaar yeni haber biz bahceli deniz HANIM a 100 tl demistik cok begeniliyo ama pahali deyip gitmemistik 50 tl mis duyurulur. 100 asla vermem diyenler vardi ki biri bendim . gidilebilir bence

gaussmat bi sakin ol bu kadar üst üste falcıya gitmek kafanı tümden karıştırır. her biri bişey söyler sen kim ne dedi yorumlayamazsın.
buradan okuduğum kadarıyla biraz sıkıntıların var onlardan umut bekliyorsun.kendini kendin rahatlatmaya bak parana zamanına ve beynine bu kadar zarar verme.

offf ben de acayip harcamışım ya :KK43: dün de asyam cafe asya ya su falına gittim bahçeli süheyla ve zeynep yine kaldı :KK43:
asya bana güzelsin hoşsun dedi ee o çirkinim diye gitmedi ki dedim ne biliyim işte bildi dediğim bişey yok.
yurtdışı düşünmem mesela yurdışı dedi doktora dedi :KK43:
bununla evlenip deniz kenarında yaşayacaksın dedi adamın kendi işi var ankarada ve tam bir ankara aşığı hayatta gitmez
bunlar yanlış olunca gelecek de saçma geldi...
pınar da 50 demiştiniz keşke ona gitseydim :KK43:
bu arada eylül yarım ağızla 21 mayıs demişti olan biten bişey yok bunu da belirteyim.

Asya ile ilgili geçmiş sayfalarda yorum yazmıştım.arapça bişeyler yazar agından lafta alır ve başlar tatlı tatlı konuşmaya anı bilir heveslenirsin sendeki o heyecanı görünce başlar üzerinde nazar sana kurşun dökelim der. ben 2-3 yıl önce gitmiştim fal 50 kurşun 30 idi. o zamanlar angelo cafede çalışıyordu sonra kendi cafesini açmış buradan okudum.arada buraya reklam amaçlı yazar.

Haaa bu arada gelecekle ilgili dedikleri çıkmadı.

yani yarım çıkan şey bi süreç, arkadaşım hakkında birşeyler söylemişti bi kısmı gözüktü diğer haftalar da da devamı gelir belki, arkadaşın sevgilisinden ayrılmayı düşünüyo dedi, bu konuda senle konuşucak ve yavaş yavaş ayrılma adımları atıcak dedi, sen bu süreç içersinde yanında olup dertleşiceksiniz dedi,

ayrılmayı düşünmüyolarken dün anlattı bana dertleştik, yani kısa bişey diğer dediklerine daha vakit var kimse 2 saat fal bakmıyo 2 3 dk da gönderiyo baktıklarından da değil kadın kaç kere tarotu açtı birde üstüne kahve de baktı bana
bence denenebilir zeynep
uzun fal kısa fal olayında değilim.kısa olsun doğru olsun.dün ezgiye gittim 5 dk sürdü ancak.ama daha fincanı acarken herşeyi cat cat söyledi.hem de en az 3-4 farklı konuda.we çok ilginç bir şey söyledi bugün o olay oldu.zaten 2 ay önce gittiğimde bana bu olay hakkında ilginç birşey söylemişti.sacmaladı demiştim.zamanı bilmem ama o kızın dediklerinin çoğu çıkıyor bana..

Arkadaşlar bugün Serhat'a gitmeye karar verdim bana telini bilen varsa cafenin yada kendisinin verebilir misiniz? Boşa gitmek istemiyorum.Lütfen

burda serhat pek sevilmiyor.ama benim en beğendiklerimden bir tanesi.süper, mükemmel demiyorum.geçmişi ve anı çok iyi biliyor.gelecek ile ilgili 10 söylediğinden 8i bana çıktı.ilişkilerimle ilgili ne dese yaşıyorum.ama bir iş olayım vardı olacak dedi, olmadı.bir arkadaşımında dedesi hastaydı onun için serhata gittik.bu adam ayağa kalkacak konuşacak ve bir işi hallettikten sonra vefat edecek dedi.aynen dediği gibi de oldu.belki de bize enerjisi tutmuştur.kahveyi 20ye bakıyor.bence gidilebilir.dün gittiğim demette fena değildi gidebilirsin

uzun fal kısa fal olayında değilim.kısa olsun doğru olsun.dün ezgiye gittim 5 dk sürdü ancak.ama daha fincanı acarken herşeyi cat cat söyledi.hem de en az 3-4 farklı konuda.we çok ilginç bir şey söyledi bugün o olay oldu.zaten 2 ay önce gittiğimde bana bu olay hakkında ilginç birşey söylemişti.sacmaladı demiştim.zamanı bilmem ama o kızın dediklerinin çoğu çıkıyor bana..

size göre birini bulmuşsunuz sonunda :KK70: , ezgiye de gittim geçen hafta burda muhabbeti çok dönünce bakalım neler olucak, ilk gittiğimde dedikleri olmadı daha ama aynı şeyi söyledi benzer bi şekilde zamanı gelmemiş demekki daha

Son düzenleme:
size göre birini bulmuşsunuz sonunda :KK70: , ezgiye de gittim geçen hafta burda muhabbeti çok dönünce bakalım neler olucak, ilk gittiğimde dedikleri olmadı daha ama aynı şeyi söyledi benzer bi şekilde zamanı gelmemiş demekki daha

ben isim saymaktan bıktım da sadece falı kısmen de olsa cıkanları söyliyeyim.arif,,eskiden turuncu cafedeki mustafa,çiğdem we son olarak ezgi.ezginin falında şöyle bir sorun yaşanıyor.dediklrinin bir kısmı çıkınca diğerleri için de beklenti oluşuyor.dediklerinin hepsi çıktı mı? hayır..ileride çıkar mı çıkmaz mı onu bilmiyorum.

X