Ankara'daki Falcılar

Çok güldümmm :)))) Tatlım elbiseleri istanbuldan alıyorum. 20 tl ve inanılmaz guzel kaliteli taşlı falan :) Yerini söylerim gidersen. Taksim istiklalde elhamra diye bir pasaj. Sabahtan gidip aksama kadar karıştır öyle güzel seyler buluyorsun kı anlatamam. Ordan almaya baslayalı baska hiç bir yerde bişey beğenemiyorum :)))

Bu arada dediğimi yapamadım, sabah bişeye canım sıkıldı ve yazdığım falcıya gittim :p Arkadasımı aradım eminsin dimi bak gidiyorum diye. Ve çok samimi söylüyorum hayret ettim kadın cok güzel baktı. Cafe bostu cok huzurluydu, öyle alelacele bakılmıs bir fal değildi ve yasadıgım ılıskılerı yıl ve surelerine kadar soyledı. Sadece o değil birsürü sey bildi çok şaşırdım. Gelecekle ilgili mevzuları bilemem tabi ama ben şuna inanıyorum gercekten geleceği tamamen bilecek kımse yok. Bin tane baktırdık artık hepimiz biliyoruz ki çıkanlar olur ama kimse tanrı değil :) Ama an için can sıkkınlığıma cok iyi geldi. Ezgiyi de cok begenırdım ben ama artık ezgıyle asla kıyaslamam öyle diyeyim. Kadının her cumlesı dogruydu. Zan altında kalmak istemem cok övüp. Ama arkadasımın dediği kadar vardı. Ben memnun kalacağınıza inanıyorum. 20 tl kahve. İçinize de oturmaz. Katinaya da cok iyi bakıyormus ama ben baktırmadım :)

hangisi bu gittiğin falcı canım

hangisi bu gittiğin falcı canım

Canım Gökmen Brothers cafenin adı. Yeri bahçelide ve garanti bankasının olduğu sokakta. Bakan kişinin adı nuran. Nazik ve çok düzgün bir bayan. Gerçekten de harika bakıyor. Yani bana öyle baktı. Şuan ankaradaki favorim oldu :)

nuran hanım daha önce kızılayda konur 2 deydi. o zamanlar baktırmıştım kendisine.. güzel bakar ama bende gelecek hiç çıkmamıştı, aklınızda bulunsun.

bu arada yok mu yıldızla ilgili yorum yapacak??

nuran hanım daha önce kızılayda konur 2 deydi. o zamanlar baktırmıştım kendisine.. güzel bakar ama bende gelecek hiç çıkmamıştı, aklınızda bulunsun.

cesaretiniz varsa gidin kadında olumsuz hava var ben dün gittim keşke gitmeseydim canım çok sıkıldı

cesaretiniz varsa gidin kadında olumsuz hava var ben dün gittim keşke gitmeseydim canım çok sıkıldı

aynen öyle. ben de gittim, iyi bir şey söylerken bile surat ekşi kadında...o yüzden soruyorum gelecek konusunda nasıl çıkar mı diye zira çıkmasını hiç istemem...

Valla su forumda Yildizla ilgili yorumlarin cogu bana aittir herhalde :KK34: Yildiz hem meymenetsiz hem de ugursuz bir hatun, guzel seyleri soylerken bile olumsuzluk yayiyor. Ote yandan yok eski sevgilin donecek vs. gibi sacmalamiyor, ne dusunuyorsa onu soyluyor. Bana dedigi her sey teker teker cikti. Gecen yil birine asiktim, gercekten cok aci cektim. Yildiz bana bu adam seni sevmiyor, bir kere daha karsilasacaksiniz ama yuzune bile bakmayacak demisti (aynen oyle oldu). Masadan nasil kalktigimi bile bilmiyorum, bogazima bir yumruk tikandi , gozlerim doldu, bakti soylediklerini kaldiramadim, arkamdan her sey gonlunuzce olsun diye seslenmisti, bunu hatirliyorum.

Bana dedigi her sey teker teker cikti. Yildiz evlenecegin kisiyi bilir, onun disindaki erkeklere genelde pislik atar. Olmayacagini bilir ama neden olmayacagini bilemeyebilir. Yine de tanidigim herkes onun dedigi kisiyle evlenip, onun dedigi sehre yerlesmis....kaderin genel hatlarini biliyor bence.

Valla su forumda Yildizla ilgili yorumlarin cogu bana aittir herhalde :KK34: Yildiz hem meymenetsiz hem de ugursuz bir hatun, guzel seyleri soylerken bile olumsuzluk yayiyor. Ote yandan yok eski sevgilin donecek vs. gibi sacmalamiyor, ne dusunuyorsa onu soyluyor. Bana dedigi her sey teker teker cikti. Gecen yil birine asiktim, gercekten cok aci cektim. Yildiz bana bu adam seni sevmiyor, bir kere daha karsilasacaksiniz ama yuzune bile bakmayacak demisti (aynen oyle oldu). Masadan nasil kalktigimi bile bilmiyorum, bogazima bir yumruk tikandi , gozlerim doldu, bakti soylediklerini kaldiramadim, arkamdan her sey gonlunuzce olsun diye seslenmisti, bunu hatirliyorum.

Bana dedigi her sey teker teker cikti. Yildiz evlenecegin kisiyi bilir, onun disindaki erkeklere genelde pislik atar. Olmayacagini bilir ama neden olmayacagini bilemeyebilir. Yine de tanidigim herkes onun dedigi kisiyle evlenip, onun dedigi sehre yerlesmis....kaderin genel hatlarini biliyor bence.

hadi ya bu kötü oldu:KK43: neyse çok teşekkür ederim:)

hadi ya bu kötü oldu:KK43: neyse çok teşekkür ederim:)

Bu nasil bir nick :KK37: :KK37:

Yok kuzum benim, diger yorumlari da okudum ben bu hatunla ilgili, iyi tarafindan kalktiysa iyi bakiyor, kotu gunundeyse salliyor. Hicbir sey tutturamadigi, elektiriginin tutmadigi cok insan da var. Elektiriginiz tutmamistir belki, kadinin biri bir seyler dedi diye kendini uzme.

Gecende arkadasim gtimis, Ocak ayinda evleneceksin demis, sallamis resmen, ortada ne nisanli en sevgili var :KK53:

Yani tekrar ediyorum, bos yere kendini uzme. Iyi falci istiyorsan sana binnazabla Haleh cetineri oneririm, :KK34:

bende dün gittim ayaklarım götürdü burdan yorumları okuyup gittim neyse malum ayrılık acısı genel olarak bildi sevdiğin adam sen nasıl acı çekiyorsan şuan ona karşı neler hissediyorsan oda aynı dedi senden farksız bi kızla çıkmış ayrılmış bu doğru ama yapapmış dedi seni unutmak içinmiş olmamaış ama bu adam çok zor sanmıyorum bununla olacağını çok inat seni arayacak dedi internet üzreinden görüşeceksiniz ama ben olsam istemem dedi evlenmeyi bununla düşürsem çok uzar yorar dedi seni zor bir adam ve birsürü şey canım sıkıldı olmayack gibi dedi :KK43:( isteme dönsede dedi çok üzülürsün

bende dün gittim ayaklarım götürdü burdan yorumları okuyup gittim neyse malum ayrılık acısı genel olarak bildi sevdiğin adam sen nasıl acı çekiyorsan şuan ona karşı neler hissediyorsan oda aynı dedi senden farksız bi kızla çıkmış ayrılmış bu doğru ama yapapmış dedi seni unutmak içinmiş olmamaış ama bu adam çok zor sanmıyorum bununla olacağını çok inat seni arayacak dedi internet üzreinden görüşeceksiniz ama ben olsam istemem dedi evlenmeyi bununla düşürsem çok uzar yorar dedi seni zor bir adam ve birsürü şey canım sıkıldı olmayack gibi dedi :KK43:( isteme dönsede dedi çok üzülürsün

Ayy gec bunlari sekerim, eger adami seviyorsan, geri gelirse dener bakarsin. Baktin mutsuz oluyorsun s...tir edersin, guzel gidiyorsa evlenirsin. Bu meseleyle alakali falciya soracak bir sey yok bence, sonucta kendi aklin fikrin var, onlari kullanarak karar verirsin olur, biter.

Ayy gec bunlari sekerim, eger adami seviyorsan, geri gelirse dener bakarsin. Baktin mutsuz oluyorsun s...tir edersin, guzel gidiyorsa evlenirsin. Bu meseleyle alakali falciya soracak bir sey yok bence, sonucta kendi aklin fikrin var, onlari kullanarak karar verirsin olur, biter.

keşke gelsede ben üzülsem bu kadar üzülmeme herhalde sizin gittğiniz falcılar çoktur turuncu cafedeki yasemine gittinizmi bu kadına 3 kere gittim üçündede sen polisle evlenecen diyor bana hep aynı hatırlamıyor beni ama hep böyle dedi ve oraya gttiğimde sen polisten ayrılmışsın dedi kadın ve şuan bir öğretmenle çıkıyor dedi ama sevmiyor ayrılacak bununla dedi yakında ve öyle oldu ve sen bu adamnla evlenicen bu adam başkasıyla yapamıyo dedi bir tarih verdi bakalım çıkacakmı genelde çıkmıyo bende dediği bakalım bana güven dedi lütfen dadei polis olduğunu çıktığı kişiyide bildi ayrıldılarda geriye tek şey kaldı en önemlisi ama bakalım dönecekmi

Bu nasil bir nick :KK37: :KK37:

Yok kuzum benim, diger yorumlari da okudum ben bu hatunla ilgili, iyi tarafindan kalktiysa iyi bakiyor, kotu gunundeyse salliyor. Hicbir sey tutturamadigi, elektiriginin tutmadigi cok insan da var. Elektiriginiz tutmamistir belki, kadinin biri bir seyler dedi diye kendini uzme.

Gecende arkadasim gtimis, Ocak ayinda evleneceksin demis, sallamis resmen, ortada ne nisanli en sevgili var :KK53:

Yani tekrar ediyorum, bos yere kendini uzme. Iyi falci istiyorsan sana binnazabla Haleh cetineri oneririm, :KK34:

bana da, bu adamla güzel gidecek vs. dedi ama evlilik mevlilik olmaz diye kesin konuştu çünkü kimseye bağlanamazmış... öyle olunca dedim evleneceğin insanı bilme konusunda iyiyse doğrudur o zaman..

haleh çetiner i hep okuyorum buradan ama daha önce hiç online baktırmadım, ama bir ara baktırırım gibi görünüyor bu gidişle:)

tekrar ilgin için teşekkür ederim..

birimizde geleceği tutturan birimizde tutturamıyor yaa :KK43: enerji falan değil bu umut tacirliği onlar değil biz suçluyuz:KK43: burada cicot övmüştü zeynebi ben gitmiştim hatırlarsınız dediği bişey çıktı:S aslında bişey daha çıkmak üzere bakalım işle ilgili...ben eylülü mustafayı leylayı cengizi önermem uzak durun bunlardan bi kişiye dedikleri çıkıyo on kişiye çıkmıyo...serdenizin dediği çoook küçük bişey çıktı ama asıl konu onda da çıkmadı bakalım zeynebin dedikleri zamanla tutmaya devam edecek mi? bide nisana çok giden yok gidenler de o karmaşayı çözemiyor ama öyle şeyler bildi ki dedikleri de çıkacak gibi geliyor.

birimizde geleceği tutturan birimizde tutturamıyor yaa :KK43: enerji falan değil bu umut tacirliği onlar değil biz suçluyuz:KK43: burada cicot övmüştü zeynebi ben gitmiştim hatırlarsınız dediği bişey çıktı:S aslında bişey daha çıkmak üzere bakalım işle ilgili...ben eylülü mustafayı leylayı cengizi önermem uzak durun bunlardan bi kişiye dedikleri çıkıyo on kişiye çıkmıyo...serdenizin dediği çoook küçük bişey çıktı ama asıl konu onda da çıkmadı bakalım zeynebin dedikleri zamanla tutmaya devam edecek mi? bide nisana çok giden yok gidenler de o karmaşayı çözemiyor ama öyle şeyler bildi ki dedikleri de çıkacak gibi geliyor.

Ben Nisan'a temmuzda yeniden gidicem galiba :KK23: Yildiz ve Pinar'a da gidicem, tutmayin beni :KK55: Yorumlarimi yazarim. Nisanin dediklerini 1 yil gecti ama hala cozemedim :KK37: Zeynep kimdi , ben de gideyim :emir_bebek:

ben son dönem tüm fallarımda o kadar bir olaya odaklanmışım ki, o olay da gerçekleşmediği için " bu bildi, bu bilemedi" diyemiyorum.
hepsi bilememiş durumda şu an. çünkü hepsi olacak demişti.
ama hepsi.
gerçi birçoğunun verdiği tarihlere daha var. temmuz diyen çoktu.

binnazabla'daki kim haleh mi ne? ona da baktırayım olmazsa. bu ara falım geliyor arada. sonra gidiyor.

bir de şu var, fala bağlı kaldıkça umut bitmiyor. belki kafamızdan atacağımız şeyler aylarca sürüncemede gidiyor.
en baştan nisanda başlayan fal serüvenim hala gidiyor. tarih ileri atıla atıla.
artık pes etmek üzereyim sanki. daha az bekliyorum.
ama o bekliyorum kısmı duruyor işte. beklemiyorum diyemiyorum.

keşke gelsede ben üzülsem bu kadar üzülmeme herhalde sizin gittğiniz falcılar çoktur turuncu cafedeki yasemine gittinizmi bu kadına 3 kere gittim üçündede sen polisle evlenecen diyor bana hep aynı hatırlamıyor beni ama hep böyle dedi ve oraya gttiğimde sen polisten ayrılmışsın dedi kadın ve şuan bir öğretmenle çıkıyor dedi ama sevmiyor ayrılacak bununla dedi yakında ve öyle oldu ve sen bu adamnla evlenicen bu adam başkasıyla yapamıyo dedi bir tarih verdi bakalım çıkacakmı genelde çıkmıyo bende dediği bakalım bana güven dedi lütfen dadei polis olduğunu çıktığı kişiyide bildi ayrıldılarda geriye tek şey kaldı en önemlisi ama bakalım dönecekmi

Sekerim, eski sevgilim doner mi diye fala baslayanlarin hepsi muptela oldu maalesef, o yuzden bence sen bu isi daha fazla dusunmemeye ve hayatina devam etmeye calis derim. Biliyorum soylemesi kolay ama kafandan bu isi ne kadar cabuk cikarirsan o kadar cabuk hayatina devam edersin, adam gelirse de daha mantikli ve saglam bir kafayla karar vermis olursun diye dusunuyorum. Bu konuyu falda ya da baska bir sekilde kafanda evirip cevirdikce saplantiya dusuyorsun.

Soyledim, ben karsiliksiz ask yasadim, falci falci gezdim, ne zaman tarot baktirsam hep evlilik karti cektim, hepsi guzel seyler soylediler. Sonuc:0, gercekten de 0. Umut verince birisi daha kolay inaniyorsun, dedikleri olmayinca da yikim yasiyorsun. O yuzden ne fala, ne falciya ne de baska seylere cok guvenmemek gerek, ben terapi niyetine gidiyorum.

Yasemin'e gitmedim, ama forumda sanirim giden cok kisi var.

Son düzenleme:

ne güzel söylemişsin ağzına sağlık eğer falcı ya bunu söylersen yada sorarsan zaten sallamaya başlar bence gerçek falcı kendi söylemeli:)))

zeynep kim demissiniz ya hani ranebabe ve cicot tavsiye etmisti o kiz ozgoktu ya hic tutturamamisti ben de aman aman begenmemistim basta ama benim haziranin 3. haftasi olacak dedigi biseyin oldugunu fark ettim bi daha baktirdim isle ilgili bisey dedi o da oldu ama tam degil.simdi farkli hissetti durum degismis dedi tarih verdi ama benim umudum kalmadigi icin yorum yapamam dedigi tarihe var daha ama isle ilgili dedigi sey aksam oldu gibi tesaduf mu bilemem :S yine dedigi tarihte bisey olabilir tarihi unutmak lazim o zaman olabiliyor. benim hic bi fal cikmayinca bu cikanlar bile sasirtti beni.bugun kendimi frenlemesem pinara gidecektim dur dedim ya hangi fal cikti ki!

sizin tavsiyeniz üzerine dün akşam baktırdım bu kişiye fal, harikaydı gerçektende, çok sağolun......

X