Ankara'daki Falcılar

kızlar yarın pınarda randevum var son kez ona gıdıcem daha once gıdenlerden bı yorum alabılırmıyım??

Evet tolin merakla seni bekliyorum :KK15:

Turuncu cafe Yasimini ben de burdan öğrenip gitmiştim hiç ama hiç beğenmedim. Hem çok kısa sürdü hem verdiği tarih geçti ve olmadı hem o an söylediklerinin hiç birinin benimle alakası yoktu. Bir tek eşimle sorunlu olduğumuzu bildi o kadar.

tolin gitmedin mi pınara nasıl geçti???

Evet tolin merakla seni bekliyorum :KK15:

Turuncu cafe Yasimini ben de burdan öğrenip gitmiştim hiç ama hiç beğenmedim. Hem çok kısa sürdü hem verdiği tarih geçti ve olmadı hem o an söylediklerinin hiç birinin benimle alakası yoktu. Bir tek eşimle sorunlu olduğumuzu bildi o kadar.

gıttım ve geldım kızlar pınarın bıldıgı seyler vardı ama ne bılıyım ya sankı bıraz karısık anlattı kafe falcılarından ıyı oldugu kesın ama yanı bı ezgı kadar sasırtmadı bıde cok ılerı gelecek ıcın konustu cıkarmı bılmem bı ezgı kadar sasırtmadı benı yanı:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Şaşırtmadıysa değmez 50 liraya. Ben zaten iskambil fallarına inanmıyorum.

Ezgiyi bulmalıyız :KK31:
Tam gidecekken ortadan kayboldu yaa :44:

Son düzenleme:
gıttım ve geldım kızlar pınarın bıldıgı seyler vardı ama ne bılıyım ya sankı bıraz karısık anlattı kafe falcılarından ıyı oldugu kesın ama yanı bı ezgı kadar sasırtmadı bıde cok ılerı gelecek ıcın konustu cıkarmı bılmem bı ezgı kadar sasırtmadı benı yanı:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Ben Ankara'da en beğendiğim ve bendeki başarısı zamana bağlı olarak, giderek artan tek geçerim pınar dır. Nisanda aslında tuturduğu oldu ama onun dediklerini kafada oturtmak güç. falı anlaşılır değildi. 3 yıldır falan gitmiyorum pınara... en son gecen yıl yasemine baktırmıştım. Şu günlerde yine krizim tutarsa yine pınarı deneyeceğim. kafe falcılarına ne umut bağlamak nede para kaptırmak istemiyorum.

Ben Ankara'da en beğendiğim ve bendeki başarısı zamana bağlı olarak, giderek artan tek geçerim pınar dır. Nisanda aslında tuturduğu oldu ama onun dediklerini kafada oturtmak güç. falı anlaşılır değildi. 3 yıldır falan gitmiyorum pınara... en son gecen yıl yasemine baktırmıştım. Şu günlerde yine krizim tutarsa yine pınarı deneyeceğim. kafe falcılarına ne umut bağlamak nede para kaptırmak istemiyorum.

pınar kotu dııldı aslında tutturdugu cok sey oldu ama ben falın bazı yerlerını oturtamadım orda kafam bıraz karıstı yoksa kafe falcılarından falan kat kat ıyıydı 50 lıraya 1 saat baktı neredeyse:KK31::KK31::KK31:

canim sen de nisani karisik bulanlardansin sana dedikleri cikti mi bana o anla ilgili coook fazla sey bildi insan beklentiye giriyor ya! yasemin tutturamayabiliyor ama nisanin dedigi genelde cikarmis :S pinari da begenen tam begeniyo begenmeyen begenmiyo zaten artik ankarada olmayacagimicin fal faslim bitti sanirim :)

aktıff ya bısey sorucam pekı pınarın her soyledıgı cıkıyomu yoksa soyledıklerının cogumu cıkıyo?

Kızlar ya konu dışı ama ilgili başlığı bulamadım.
Ankara'da işinin ehli, güvenilir kurşun döken birini biliyor musunuz?

X