Ankara'daki Falcılar

Fatoş a gittim dun; bence elenecek birisi değil. Bana yapmadı cin muhabbeti hatta ve hatta çok dogru bildiği şeyler oldu. Verdiği tarihler var ay olarak.yakin sayilir çıkarsa yazacağım. Ancak şu da bir gerçek ki; illa böyle olacak bak gör demiyor digerleri gibi ama kendinden emin.bakalim...

yok canım ben şaka yaptım zaten ne güzel size bakabildiyse

şimdi eylül hanımdan geliyorum çok güzel baktı çok memnun kaldım anlatma şekli biraz zor yani zor anlıyorsunuz dilini ama gerçekten bişeyler biliyor ağustos ayında yapmayı düşündüğüm şeyi pat diye kendisi söyledi ve değişik bazı yorumlar da yaptı ben beğendim tavsiye edilir

Ismi Zeynep canım, kendi evinde bakıyor gerçi evi biraz uzak ama değer. Kahveyi 20, eklenen her diğer fal için 15 tl koyuyor.yani kahve ve Yıldıznameye 35 ya da kahve ve tarot 35, el fali dahil hepsi ise 50 tl.ben kahve ve tarot a baktırdım.

Evi ne tarafta sekerim ? :emir_bebek:
Telefonunu ozelden alabilir miyim, bir de ozel olmazsa neleri bildi, ne dedi?:emir_bebek:

evet o kişi benm yoksa siz eylül hanımın arkasında oturan mısınız ?

Evet bendim... uzun zamandir görmedigim bi dostumla görüsur gibiydim, nokta atışlariyla beni yine sasirtti eylül hnm... ve kafam dagildi sikintilari bi an icin unuttum ferahladim... bilemiyor diyenler ya önyargi ile giden ve bu yuzden elektrig tutmayanlar yada rakipleri çekemeyenleri diye düşünmeden edemedim..

Evet bendim... uzun zamandir görmedigim bi dostumla görüsur gibiydim, nokta atışlariyla beni yine sasirtti eylül hnm... ve kafam dagildi sikintilari bi an icin unuttum ferahladim... bilemiyor diyenler ya önyargi ile giden ve bu yuzden elektrig tutmayanlar yada rakipleri çekemeyenleri diye düşünmeden edemedim..

aynen bende öyle.. beğenmene sevindim her falcı herkese bakabilir diye bişi yok diye düşünüyorum bize güzel baktı deyip geçelim en iyisi.

arkadaşlar merhaba. rica etsem zehra hanımın telefon numarasını banada verir misiniz? okadar konuşuldu ki gerçekten merak ettim :KK1:

şimdi eylül hanımdan geliyorum çok güzel baktı çok memnun kaldım anlatma şekli biraz zor yani zor anlıyorsunuz dilini ama gerçekten bişeyler biliyor ağustos ayında yapmayı düşündüğüm şeyi pat diye kendisi söyledi ve değişik bazı yorumlar da yaptı ben beğendim tavsiye edilir

canım rica etsem eylül hanımla zehra hanımın numarasını banada verir misin

Arkadaşlar yeni bir falcı keşfettim:) kızılayda falan değil. Ayrıca diğerlerinden farklı bir bakımı var.mesela bana bir kağıt verdi aklıma ilk gelen şekli cizmemi soyledi.cizdigim şekle göre geleceğe dair yorumlar yaptı, akabinde tarot ve kahve baktı
.1 saatten uzun sürdü. Yıldıznameye de bakıyor. Derinliği olan bir kişi ve oldukça da isabetli şeyler söyledi. Bakalım neler çıkacak.

Ismi Zeynep canım, kendi evinde bakıyor gerçi evi biraz uzak ama değer. Kahveyi 20, eklenen her diğer fal için 15 tl koyuyor.yani kahve ve Yıldıznameye 35 ya da kahve ve tarot 35, el fali dahil hepsi ise 50 tl.ben kahve ve tarot a baktırdım.

Canım özel mesaj hakkm yok da k.bakma. Rica etsem zeynep hanım in adres ve telefon numarasini bana yollar misin?

Eylul e ben gideli cok oldu, uzun vadede dedigi seyler cikti.

Eylul guzel bakiyor bence.

Zehra nin numarasini ben de alabilir miyim?

Son düzenleme:
Evi ne tarafta sekerim ? :emir_bebek:
Telefonunu ozelden alabilir miyim, bir de ozel olmazsa neleri bildi, ne dedi?:emir_bebek:
Walla bildiği şeyler var hatta bir dediği de çıktı. Özel olmadığı için yazayım. Şöyle ki; senin sayende bir şey ortaya çıkacak demişti. Anlam verememiştim. Aradan biraz zaman geçti belki 1 ay bilemiyorum ve gerçekten de benim de bilmediğim ama benim sayemde ortaya bir gerçek çıktı ve bununla birlikte bazı şeyler değişti. Diğerleri için zman var. Evi sentepede
Ozel msj hakkima ulasmis isem ozelden telini atarim.yoksa biraz bekletwcegim.

Fatoş a gittim dun; bence elenecek birisi değil. Bana yapmadı cin muhabbeti hatta ve hatta çok dogru bildiği şeyler oldu. Verdiği tarihler var ay olarak.yakin sayilir çıkarsa yazacağım. Ancak şu da bir gerçek ki; illa böyle olacak bak gör demiyor digerleri gibi ama kendinden emin.bakalim...

Hos sohbet bir bayan dobra konusuyor bana verdigi tarihler var cikarsa burdan paylasirimm,ilginc bir deneyimdi benim icin fatos

Walla bildiği şeyler var hatta bir dediği de çıktı. Özel olmadığı için yazayım. Şöyle ki; senin sayende bir şey ortaya çıkacak demişti. Anlam verememiştim. Aradan biraz zaman geçti belki 1 ay bilemiyorum ve gerçekten de benim de bilmediğim ama benim sayemde ortaya bir gerçek çıktı ve bununla birlikte bazı şeyler değişti. Diğerleri için zman var. Evi sentepede
Ozel msj hakkima ulasmis isem ozelden telini atarim.yoksa biraz bekletwcegim.

canım sende varsa zehra hanımın numarası bana gönderir misin

Hos sohbet bir bayan dobra konusuyor bana verdigi tarihler var cikarsa burdan paylasirimm,ilginc bir deneyimdi benim icin fatos

Bana net tarihler vermedi ama ay olarak söyledi. Diğer falcilar in söylediği bazı şeylerin tam tersini söyledi:) ya aslında ne olacağını merak ettiğimiz için falcilar dan medet umuyoruz fakat herseyi degistirebilecek güce sahip olduğumuzu unutuyoruz. Nitekim Fatoş insanın değiştirme gücüne de vurgu yapan bir kişi dolayisiyla beni etkiledi:)

X