Ankara'daki Falcılar

verir misin :) bide memnun kaldın mı? yani zeynep hanım mı zehra abla mı desem hangisi sence?

Cnm ozelden zehra ablaninkini gönderdim istersen zeynep hn için de msj atayım. Walla her falci nin kendine göre bir tarzı var.ikisi de hissiyat li. Açıkçası zamanı olan bazı şeyler söylediler bekliyorum ama yukarıda da yazdigim gibi zeynep hn in bir dediği çıktı. Zehra abla ya yeni gittim biraz daha beklemem lazım. Fakat ikisi de ruh halini iyi biliyor. Amannn ikisine de git:) Aklında kalmasın. Zaten burdaki arkadaşlar da katılacaktır bana, bugün değilse başka bir zaman ismi geçenlere kesin gidiyoruz:) mesela ben çoğuna farklı aralıklarla gittim.

Bana net tarihler vermedi ama ay olarak söyledi. Diğer falcilar in söylediği bazı şeylerin tam tersini söyledi:) ya aslında ne olacağını merak ettiğimiz için falcilar dan medet umuyoruz fakat herseyi degistirebilecek güce sahip olduğumuzu unutuyoruz. Nitekim Fatoş insanın değiştirme gücüne de vurgu yapan bir kişi dolayisiyla beni etkiledi:)

Kesinlikke jatiliyirum sonucta herseyi bilen bir falci yok zaten.fal olayina terapi gozuyle bakiyorum ben

şimdi eylül hanımdan geliyorum çok güzel baktı çok memnun kaldım anlatma şekli biraz zor yani zor anlıyorsunuz dilini ama gerçekten bişeyler biliyor ağustos ayında yapmayı düşündüğüm şeyi pat diye kendisi söyledi ve değişik bazı yorumlar da yaptı ben beğendim tavsiye edilir

ben de dün eylül hanıma baktırdım.gayet uzun bakıyor.kimsenin bilmediği bir durumu bildi.umarım uzun vadede dedikleri çıkar.

Cnm ozelden zehra ablaninkini gönderdim istersen zeynep hn için de msj atayım. Walla her falci nin kendine göre bir tarzı var.ikisi de hissiyat li. Açıkçası zamanı olan bazı şeyler söylediler bekliyorum ama yukarıda da yazdigim gibi zeynep hn in bir dediği çıktı. Zehra abla ya yeni gittim biraz daha beklemem lazım. Fakat ikisi de ruh halini iyi biliyor. Amannn ikisine de git:) Aklında kalmasın. Zaten burdaki arkadaşlar da katılacaktır bana, bugün değilse başka bir zaman ismi geçenlere kesin gidiyoruz:) mesela ben çoğuna farklı aralıklarla gittim.

aklımda şuan zehra hanım, fatoş hanım ve neslihan hanım var bilemiyorum zeynep hanımıda denemek isterim bi ara eylül falan denmişti o nasıl? zeynep hanım kaça bakıyor?

Gecen yeninahalledeydim birden kendimi superisi kader in orda buldum,2 sene once iki kere gitmistim ilk fali iyi ikinci cikmamisti,fal krizime yenik dustum yine baktirdim.baya nokta atisi olduu, cikarsa dedikleri yazarim

aklımda şuan zehra hanım, fatoş hanım ve neslihan hanım var bilemiyorum zeynep hanımıda denemek isterim bi ara eylül falan denmişti o nasıl? zeynep hanım kaça bakıyor?

zeynep hanımı bilmiyorum neslihan hanım güzel bakıyor lakin zehra hanım ya da eylül hanım kadar iyi değil bence. benim fikrim zehra hanım ya da eylül hanıma gitmen en iyisi ikisine de gerçi zehra hanımla eylül hanımın bana dedikleri birebir aynıydı farklı olan hiç bir şey yoktu sadece eylül hanım bir konu hakkında fazla detaya girdi birebir aynı şeyleri söylediler karar senin

Zehra hanıma dün akşam baktırdım, tek kelimeyle şahane bir faldı. Tavsiye ederim herkese :)
Mükemmeldi.. Bahsedildiği kadar var :)

Eylül hanım kim? Hangi falı baktırmamı önerirsiniz? Yorumlarınızı bekliyorum kızlar :)

Saydiklarin iyi falcilar neslihan hariç. Burç yorumundan öteye gidemiyor. Aç netten kendi burcunu oku daha iyi:KK66: ayrıca çalışmadığım halde bana is hayatimdaki olayları anlatmisti:)) zeynep hn kahveye 20 diğerleri içinde üstüne 15 koyarak bakıyor. Mesela kahve ve tarot 20+15.

zehra hanımdan randevuyu aldım saat 3.30a bakalım ne kadar iyi falcı. ya ben bütün falcıları böyle tek tek gezmek istemiyorum bi tane iyi falcım olsun oda böyle danışmanım gibi öyle birini istiyorum inşallah pişman olmam. ki benim hayatım fazlasıyla karışık beni çözebilirse tamamdır :)

Saydiklarin iyi falcilar neslihan hariç. Burç yorumundan öteye gidemiyor. Aç netten kendi burcunu oku daha iyi:KK66: ayrıca çalışmadığım halde bana is hayatimdaki olayları anlatmisti:)) zeynep hn kahveye 20 diğerleri içinde üstüne 15 koyarak bakıyor. Mesela kahve ve tarot 20+15.

Kesinlikle katiliyorum yorumlarina.
Neslihan'a bende gittim, beni ve sevdigimi burclara gore yorumladi, 2-3 dakika birseyler anlatti, hepsi bu.. Bende kendi kendime internetten acip burclari okusam daha iyi demistim :)
Zehra muhtesemdi, sahane bi faldi.. Tekrar gidicem :)
Bahsettigin Zeynep kim? Nerde bakiyor? Ozelden bilgilerini yollayabilir misin? Onuda denemek isterim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle katiliyorum yorumlarina.
Neslihan'a bende gittim, beni ve sevdigimi burclara gore yorumladi, 2-3 dakika birseyler anlatti, hepsi bu.. Bende kendi kendime internetten acip burclari okusam daha iyi demistim :)
Zehra muhtesemdi, sahane bi faldi.. Tekrar gidicem :)
Bahsettigin Zeynep kim? Nerde bakiyor? Ozelden bilgilerini yollayabilir misin? Onuda denemek isterim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gönderdim cnm yorumlarını bekliyorum

X