Anne olamamanın acısıyla başetme yollarını bilen var mı :(

Bizlerin anneliği de böyle olacak demekki napalım?
O yüzden kıymetini daha iyi bileceğiz inşallah.
Moralsizken olma ihtimali yok gibi bişey.
Baharın adını çıkar ve olacağına inan.
Bekleriz hep topiğimize :)
sağol canım. teşekkür ederim. her şeyim gibi anneliğim de uğraşarak olucak. rabbim hepimizin bebeğini kısa sürede kucağımıza almamızı nasip etsin. ben de kilo veriyorum. tedavime bir olumsuzluk olmasın diye. inşallah temmuza kadar toparlanıp tedavime başlarım..

hoşşgeldinnn ohh canımm ne güzell işte hep böylee olalımm bütünüyle rabbime bırakalım biz sadece dua adelım ve elimizden geleni yapalımm stres yapınca sonuç değişmio daha kötü oluo nasılsa ozaman boll enerji ve moral dolduralım heybeye biz:))))))))

ohhh valla içimm kıpır kıpır dısarda süper bi hava var az kaldıı bende atıvercem kendımı dısarıya eve girmicem yaza kadar butun morallari depolayacamm allahın ıznıyle benımde içime güzel şeyler doğuyo canımm hersey allhtann buu karanlık gunlerın sonunda rabbim sabrımızın ödülünü verecek..allh kımseye tasıyamayacağı yu vermezmiş suu hastalığım bıtsede dualrıma başlasam yenıden hepınız içinn...ohhh bu ne guzel dua hamıle kalayımda gezemeyım ınsallah ..sende ınsallah hamıle kalda göbüşün olsuun kocaman:))

inşallaaaaaaaaaah bu topikteki herkes içi bebek dolu koca göbeklere kavuşur tez zamanda...rabbim mini mini ellerine ayaklarına kavuştursun sağlıkla...allahım şüphesiz sen herşeye kadirsin sen ol demezsen bir damla yağmur düşmez şu koca dünyaya..olmazları olduran allahım ey ikram sahibi allahım hazinende bol bizlerede ikram et rabbim başkalarının bebeklerine bakıpta boynumuzu büktürme..annelik duygusundan bizleri mahrum bırakma babalık duygusunu eşlerimizden esirgeme allahım...ya şafi isminle bizlere şifa ver...tedaviyle yada doğal yoldan hayırlısıyla gönül muratlarımızı ver...sana el açıp kapına geldik bizleri geri çevirme ne olursun...evlat hasreti çektirme,evlat acısı yaşatma...evlat acısı yşayan kullarına tez zamanda bu acılarını unutturacak evlatlar bahşeyle...rabbim evlat hasreti ile yanan kullarına tez zamanda sağliklı hayırlı uzun ömürlü salih saliha nurtopu gibi güzeller güzeli evlatlar bahşeyle...

topiğimiz hüzünlenmişmi ne..kızlar bu gerçekten zor bir sınav tabiki hepimiz üzülüyoruz ağlıyoruz ama güçlü olmak zorundayız bebeklerimize kavuşmak için ve eşlerimiz için..sabır ve duayla bunun üstesinden gelebiliriz...durup bi düşünün bu her ne kadar büyük bi mucize olsada dünyada milyonlarca kez olmuş ve hala oluyor günde kim bilir kaç tane bebek doğuyor...birgün bu bebeklerden birisi neden bizim çocuğumuz olmasın..rabbim büyük o bizi görüyor...kendimizi ona emanet edip bi rahatlayalım önce...stresin bize bi faydası olabilrmi hayııır tabikide...o yüzden mutlu umutlu sabırlı olalım bol dua edelim ve yavrumuza kavuşalım inşallah....

Haymatlos, Umutbizimolsun, mavi0 selaaaaaaaaaaaam...
Çomçok öpüyorum sizleri.
Moraller hep böyle yüksek olsun.
Sizleri ve firstnimbusu "topiğin gülleri" ilan ediyorum.
Mutlu sona yani asıl mutluluğun başlangıcına hep beraber kavuşacağız inşallah.
Bakın haymatlosun 32 haftası kaldı bile :)
Herkese iyi akşamlar.
Yazılarınızı görmek bile pozitifleştiriyo valla..boshayallersmile

bende seni öptüm Şeniz eveeeet olcak bu iş...bi gün bi hastane odasında bebeklerimizle ilk tanıştığımız anda ve onu emzirirken bu çektiklerimiz hikaye olcakopuyorumnanaktan

Evet işte böyleeee:))) Acılarımızı hatırlayıp yaraları tazelemenin hiç gereği yok kızlar. Bahar gelmiş, doğa uyanmış, bizler de uyanalım.

Maviciğim, Umutcuğum, içinizdeki güzel sesleri tatlı umutları takip edin, onlar size doğru yolu gösterir. Zor olmayan hiçbir şey güzel değilmiş. Karın bile doyurmayan altın gümüş pırlanta neden pahalı?... Çünkü bulması ulaşması zor:)))) Bizim hayattaki zorluğumuz da anneliğe ermekmiş ne yapalım, bunun da üstesinden geleceğiz. Şimdi sorsam hepimiz ne badireler atlatmışızdır, ne sınavlar, ne belalar, ne acılar... Bebeğimize kavuşmak için çektiklerimiz de bunlar gibi işte... Sabredip yılmadan mücadelemizi verdiğimizde bunu da gerimizde bırakacağız.

Moral bizim en büyük ilacımız kızlar, moralimizi yüksek tutmalıyız ki zihnimiz bedenimizi güzel yönetsin, bedenimiz de istediğimiz sonuçları bize versin:))))

haymatlos çok tatlısın yavvvv...Şeniz bebeğinin doğumunu uykusuz gecelerinide paylaş bizimle inşallaaaaaaaaahhhh:ecrin_bebek:

şekerlerimm hepinizi çok seviyorum etrafımdaki birçok reel arkadaşımdan daha gerçeksiniz ve daha samimii..
kıslar sınıfalrın ancak yarısı bitti gözüm pörtledi:)))))ayrı ayrı cvp yazmak ısterdım ama uyku akıo gözümden...
simten81 canımm bak eğer oyle bişey soyledıysen onun için bol bol estağfirullah okuman lazım canım belkı allahın dılek kapısı açıktı ve oyle kabul etti bende oyle deli laflar etmiştim şimdi diyorum acaba ondanmı olmuyor benımde eşim sigarayı bırakmıyordu bı turluu eğer bı daha içersen rabbım kavusmayı nasıp etmesın bıze dedım ondan emınım ama cocuk nasıp etmesın dedımmı bılmıyorum inşallah dememeişimdir ama ben yınede bol bol istiğfar(tövbe) ediyorum rabbim affetsinn sinirle söylemiştim bilmem kaçıncı kez bırakıp yenıden başlayınca:KK43:(((
kadının biri demişkii rabbım bana bı cocouk verde ısterse kötü yola düşeyimm neyse bıraz zaman geçmiş kadın hamıle kalmışş bi şekilde eşi cezaevıne düşmüş tek basına cocuguna bakamamış ve gercektende kötü yola düşmüşş aslında konusurken çok dıkkat etmek lazım ama bende yaptım aynı hatayıı deli deli konuştum sankı karsıdakı oyle dıyınce bırakacak:)))))korkutuyorum aklımca..
okunusuyla yazıcam medisıncığım(boyle daha kolay oldu) canım benim en güzel gülü sensin bu topiğin.. rabbim biliyorya diğer arkadaşlarım alınmasın onlarında istıyorum ama en çok ve en önce senin hamile kalmanı ve bebişini kucağına almanı dılıyorum canım..amin
haymatlosum ne buyuk yureğin var canım hamile kalmışşsın ama burda, senınle aynı acıyı yasayan kadınları unutmuosun, gelıp ayrı ayrı ilgilenıosun moral verıosun rabbım bebişini korusun kolaycık doğumlar nasip etsin inşallah..
mavicimm canımm benimm benimde senınle ılgılı ıyı seyler dogıyor içime sen boyle pozıtıf oldukça hersey gusel olacak inşallah
ay kıslarr harfakerı goremez oldumm sacmalamadan gideyim ben yarın ayık kafayla bakar yazamadıklarımada yazarım hepinizi öptümmmm

medicine allah sabır versin canım.çok zor seni anlayabiliyorum.insanların konuşmalarınıda boşver takma kafana.bende çok takıyodum ama bıraktım artık.sonuçta bizim elimizde olan bişey değil.insan kendi yaşamadıktan sonra başkalarının acısını anlamıyor maalesef.inşallah hepimizin birgün bebekleri olucak sağlıcakla...buarada ecemnurrcum bana özel mesaj atmışın ama cevap veremiyormuşum canım 50 mesaj atmış olmak gerekiyormuş haber veriyim dedim

tmm melyedes Burdan da konusuruz canım.öpüyormkaydirigubbakcemile5

[dailymotion]video/x83sys_mutlu-ol-bu-bir-emirdir_shortfilms[/dailymotion]

bişey değil tatlım ben 2 buçuk senedir bu işle uğraşıyorum , bir tarafımı yırttım gözlerim pörtleyecek kadar ağladım ama nafile yine herşey olacağına varıyor bugün yine negatifi aldım doktorumdanmafoldumben

4 seneye başarısız 3 mikro, 2 aşılama, 3 bebek kaybı sığdırdım. Bu gözlerimiz inşallah sevinçten de ağlayacak bir gün..

inşallaaaaaaaaaah bu topikteki herkes içi bebek dolu koca göbeklere kavuşur tez zamanda...rabbim mini mini ellerine ayaklarına kavuştursun sağlıkla...allahım şüphesiz sen herşeye kadirsin sen ol demezsen bir damla yağmur düşmez şu koca dünyaya..olmazları olduran allahım ey ikram sahibi allahım hazinende bol bizlerede ikram et rabbim başkalarının bebeklerine bakıpta boynumuzu büktürme..annelik duygusundan bizleri mahrum bırakma babalık duygusunu eşlerimizden esirgeme allahım...ya şafi isminle bizlere şifa ver...tedaviyle yada doğal yoldan hayırlısıyla gönül muratlarımızı ver...sana el açıp kapına geldik bizleri geri çevirme ne olursun...evlat hasreti çektirme,evlat acısı yaşatma...evlat acısı yşayan kullarına tez zamanda bu acılarını unutturacak evlatlar bahşeyle...rabbim evlat hasreti ile yanan kullarına tez zamanda sağliklı hayırlı uzun ömürlü salih saliha nurtopu gibi güzeller güzeli evlatlar bahşeyle...

[ı][sıze="2"]amin amin amin
amin
amin
amin
amin :)))[/sıze][/ı]

şekerlerimm hepinizi çok seviyorum etrafımdaki birçok reel arkadaşımdan daha gerçeksiniz ve daha samimii..
kıslar sınıfalrın ancak yarısı bitti gözüm pörtledi:)))))ayrı ayrı cvp yazmak ısterdım ama uyku akıo gözümden...
simten81 canımm bak eğer oyle bişey soyledıysen onun için bol bol estağfirullah okuman lazım canım belkı allahın dılek kapısı açıktı ve oyle kabul etti bende oyle deli laflar etmiştim şimdi diyorum acaba ondanmı olmuyor benımde eşim sigarayı bırakmıyordu bı turluu eğer bı daha içersen rabbım kavusmayı nasıp etmesın bıze dedım ondan emınım ama cocuk nasıp etmesın dedımmı bılmıyorum inşallah dememeişimdir ama ben yınede bol bol istiğfar(tövbe) ediyorum rabbim affetsinn sinirle söylemiştim bilmem kaçıncı kez bırakıp yenıden başlayınca:KK43:(((
kadının biri demişkii rabbım bana bı cocouk verde ısterse kötü yola düşeyimm neyse bıraz zaman geçmiş kadın hamıle kalmışş bi şekilde eşi cezaevıne düşmüş tek basına cocuguna bakamamış ve gercektende kötü yola düşmüşş aslında konusurken çok dıkkat etmek lazım ama bende yaptım aynı hatayıı deli deli konuştum sankı karsıdakı oyle dıyınce bırakacak:)))))korkutuyorum aklımca..
okunusuyla yazıcam medisıncığım(boyle daha kolay oldu) canım benim en güzel gülü sensin bu topiğin.. rabbim biliyorya diğer arkadaşlarım alınmasın onlarında istıyorum ama en çok ve en önce senin hamile kalmanı ve bebişini kucağına almanı dılıyorum canım..amin
haymatlosum ne buyuk yureğin var canım hamile kalmışşsın ama burda, senınle aynı acıyı yasayan kadınları unutmuosun, gelıp ayrı ayrı ilgilenıosun moral verıosun rabbım bebişini korusun kolaycık doğumlar nasip etsin inşallah..
mavicimm canımm benimm benimde senınle ılgılı ıyı seyler dogıyor içime sen boyle pozıtıf oldukça hersey gusel olacak inşallah
ay kıslarr harfakerı goremez oldumm sacmalamadan gideyim ben yarın ayık kafayla bakar yazamadıklarımada yazarım hepinizi öptümmmm

YÜREĞİNE GÖNLÜNE SAĞLIK.
CANIMSIN.
VE ÇOK TATLISIN.
UYKUSUZ HALİNLE BUNLARI YAZMASAN BİLE DÜŞÜNMEN YETER.
ben de haymatlosa teşekkür etmek istiyorum.
hamile kaldım işim bitti demiyo bizim için yazıyo.
dua eden etmeyen herkesten allah razı olsun

mavi'cim her harfine her temennine ayrı ayrı teşekkürler.
inşallah tez zamanda sayfamız afacanlarla başetme yollarını arattıracak bize.
topikten giden olursa kızarım bak, sevinçler de paylaşılacak inşallah.
haymatlos sürüsün ayağını da devamı da gelsin inşallah:ecrin_bebek:

benn gelldimmm şekerlerrr nasılsınızz bakalımmm bende yemek yaptımm yedikk yayıldım şimdiii:))))))platese başlamayı düşünüyorum ama okuldan sonra zor gelebilir gitmek yada eşimle yürüyüş yapıcaz sınavdan sonra, onun azcık göbüş çıktı haa bu arada sigarayı bıraktı:)))))))))) yukarda yazmayı unutmusum 6 ay olduu onun yuzunden gunahada girdim, spermiyogram sonucunu görünce kendiliğinden bıraktıı okadar lafları boşa etmişim yanii:)))))ders oldu bana her aklından geçeni soylememeyı öğrendim rabbim affetsin:)))yürüyüş daha mantıklı geliyo hem eşimde benım bahanemle kilo verir azcık:)))) ohhh havalar ısındıı çekeriz eşofmanlarıı yürürüz hergünn stres atmanın en güzel yollarından biri yürüyüş yapmak.. hem yazada hazırlık olsun ne kadar sağlıklı olursam tutma ıhtımalı artar.. ayşe armanın bi yazısını okumustumm nasıl hamile kaldım diye bı yazıydı ..oda 2 yıl fılan ugrasmıs ayaklarımı havayamı kaldırmadım yastıklarmı koymadım dıyor ama olmamamıs sonra demıskı olacağı yok ben spora başlayıp biraz kılo vereyım bari demiş ve bi kaç ay sonra hamile kalmış bu işin sırrının fazla bu konuya odaklanmamak olduğunu yazmıştıı bende ne kadar stresten uzak kalırsam o kadar iyi diyorum kıtaplarımı sipariş ettimm bırazda onlar gaz verir reglim bitti bugunden ıtıbaren dualarımada devam işte böylee kıslarr elimden geldığınce iyi olmaya çalısıorum polikistik over bile uzun sure strese maruz kalmaktan oluyormuşş her tasın altından stres cıkıo ozaman yokedelım onuu:))))))

öyle tabiki
ama işte bazen beklemek öyle çok can yakıyor ki insan ne kadar ayakta durmaya çabalasada bir anda düşüveriyor bazen
inşallah çabuk ayağa kalkarız her düşüşümüzde.....
haklısın canımm her zaman insan istediği kadar güçlü duramıyor ama benim gözyaşlarım gelirse koyuveriorum roman kahramanı değilimki diyorum bende ınsanım ağlamayada ihtiyacım var ağlıyorum ama uzun surdurmemeye çalışmak lazım uzadıkça bu ruh halı cok yıpratıyor çunkuu yakın zamanda rabbım sanada nasip etsin canımm bebişinii amınnn
bişey değil tatlım ben 2 buçuk senedir bu işle uğraşıyorum , bir tarafımı yırttım gözlerim pörtleyecek kadar ağladım ama nafile yine herşey olacağına varıyor bugün yine negatifi aldım doktorumdanmafoldumben

oylee canımm ayette dıyorki: Yer ve gök ehli ittifak etse, Allah’ın senin için takdir etmediği bir nimeti sana eriştiremez
Yer ve gök ehli ittifak etse, Allah’ın sana takdir ettiği bir nimeti senden men edemez
Nefsim yedi kudretinde olan Allah’a yemin ederim ki,
Yer ve gök ehli ittifak etse, Allah’ın senin için takdir etmediği bir musibeti sana çarptıramaz
Yer ve gök ehli ittifak etse, Allah’ın senin için takdir ettiği bir musibeti senden uzaklaştıramaz
herşey vakti geldiğinde zamanını biliyor ama burda duanın gücü giriyor devreye rabbim normalde nasip etmeyecekse bile kendısıne edilen içten dualrın yüzü suyu hürmetine duaların kabul edildiği söylenmiş ayetin gerisindede bizim elimizden gelen sadece dua etmek ve dılemek yoksa yırtsak kendımızı bır sacının telını yaratabılırmıyız...bılıyorum canım cok zor etrafındakı herkes dızılerdekıler dahil ,cabucak bebek sahibi olurken ,uzaktan onları kedinin ciğere baktıığı gibi izlemek iç çekmek hepimizin yaşadığı aslında özetle bu..ama medicine ın dediği gibi bızede boyle zor anne olmak yazılmışş uğraşmak yazılmışş hayırlısıyla gelecek o gunlerde canımm cok fazla uzmemeye calıs kendınıı...

YÜREĞİNE GÖNLÜNE SAĞLIK.
CANIMSIN.
VE ÇOK TATLISIN.
UYKUSUZ HALİNLE BUNLARI YAZMASAN BİLE DÜŞÜNMEN YETER.
ben de haymatlosa teşekkür etmek istiyorum.
hamile kaldım işim bitti demiyo bizim için yazıyo.
dua eden etmeyen herkesten allah razı olsun

senden de razı olsun canım ınsallah ya kımse ayrılmasınn tabiii topıkten yaa ben cok alıstım valla size yazınn nerde olurum net bulabılırmıyım bılmıyorum ama evıme gelır gelmez paylaşırım gelışmelerı hepınızle ,,,

Umutcum yazdığın o bi dolu şeye aynı güzellikte cevap yazmak zor.
Her dediğine katılıyorum.
güzel dileklerin hepimiz için gerçek olcak inşallah.
Şimdi eritin göbişleri de rahat gelsin bebişler :))

merhaba kızlarrrropuyorumnanaktan
ben geldim ama kimse kalmamış tabiki.bu aralar herşey üstüste geldi o kadar çok ufak tefek kaza bela atlattık ki bende çöktüğümü hissettim sonunda:nazar:
umutcuğum bende ağlama geni biraz eksik kalmış öyle ağlayamıyorum pek ama benimde kendime özgü rahatlama yollarım var tabikikafamçokkarıştı kafam iyice kazana dönene dek son ses rock müzik dinledim bu akşam:lepi:
iyide geldi açıkçası silkelendim ve kendime geldimkaydirigubbakcemile3
şimdi tekrar son sürat mutlu ve umutlu hallerimle çalışmalara devam kararı aldım. en kısa zamanda gidip genetik testlerimi ve histereskopimi halledeceğim sonrada doğru şu inatçı bebişleri almaya gideceğim.
Rabbim hepimize isteyen bu yolda avuç açan dua eden kimsenin elini boş bırakmasın insallah arkadaşlar:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Kızlarrrr günaydıııııııınnn:)))

Nasılız bugün bakalım, birkaç gündür biraz yoğunum, şirketteki tatlı günlerimiz sona erdi, yine yoğun bir döneme başladık, o yüzden çok bakamıyorum nete, bugün patronlar ortalıkta yokken size merhaba diyeyim istedim. Genel görünüm olarak herkesi biraz daha sakin ve olumlu ngördüm sanki, işte hayat böyle birşey. Dalgalanıp da duruluyoruz işte. ınsan her türlü teselliyi zamanla yine kendinde buluyor, herkes kendine en iyi gelecek tedaviyi yine kendisi biliyor.

kızlar tek tek isminizi sayıp atladıklarıma ayıp etmekten korkuyorum, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, elbette bırakıp gitmeyeceğim sizleri. Hep diyoruz ya çeken bilir diye, ortak zorluklarımız var bizim, elbette birlikte çözüm arayacağız bulunca birlikte sevineceğiz:)))

Şimdi gelelim güzel haberlereeeee:))) Cumartesi yaptırmayı unuttuğum testi pazartesi yaptırdım, sonuçları toplu olarak yazıyorum, kocacımla hesapladığımıza göre iyi seyrediyor, bir de sizin fikrinizi alayım:

Transferin 11. günü: 247,5
Transferin 13. günü 574,5
Transferin 18. günü 3762

bugün de son adet tarihine göre 6+0 oluyor, yani 7. haftanın içine girdim demek bu. Pazartesi günü kese görmeye gideceğim, maalesef son dakika gelişmesi olarak kocacım yurtdışında olacak o gün:KK43:( Kızlar sizce bu değerlerle boş gebelik ihtimalim yoktur değil mi? ılk pozitiften sonra katlanacak mı gerginliğinden sonra şimdi de kese boş mu dolu mu gerginliği geliyor sırada... Bakın görüyorsunuz, hamile kaldım diye sizin başınızı şişirmekten vazgeçmiyorum, hiç merak etmeyin, gün gün rapor veriyorum size:))))

Kızlarrrr günaydıııııııınnn:)))

Nasılız bugün bakalım, birkaç gündür biraz yoğunum, şirketteki tatlı günlerimiz sona erdi, yine yoğun bir döneme başladık, o yüzden çok bakamıyorum nete, bugün patronlar ortalıkta yokken size merhaba diyeyim istedim. Genel görünüm olarak herkesi biraz daha sakin ve olumlu ngördüm sanki, işte hayat böyle birşey. Dalgalanıp da duruluyoruz işte. İnsan her türlü teselliyi zamanla yine kendinde buluyor, herkes kendine en iyi gelecek tedaviyi yine kendisi biliyor.

kızlar tek tek isminizi sayıp atladıklarıma ayıp etmekten korkuyorum, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, elbette bırakıp gitmeyeceğim sizleri. Hep diyoruz ya çeken bilir diye, ortak zorluklarımız var bizim, elbette birlikte çözüm arayacağız bulunca birlikte sevineceğiz:)))

Şimdi gelelim güzel haberlereeeee:))) Cumartesi yaptırmayı unuttuğum testi pazartesi yaptırdım, sonuçları toplu olarak yazıyorum, kocacımla hesapladığımıza göre iyi seyrediyor, bir de sizin fikrinizi alayım:

Transferin 11. günü: 247,5
Transferin 13. günü 574,5
Transferin 18. günü 3762

bugün de son adet tarihine göre 6+0 oluyor, yani 7. haftanın içine girdim demek bu. Pazartesi günü kese görmeye gideceğim, maalesef son dakika gelişmesi olarak kocacım yurtdışında olacak o gün:KK43:( Kızlar sizce bu değerlerle boş gebelik ihtimalim yoktur değil mi? İlk pozitiften sonra katlanacak mı gerginliğinden sonra şimdi de kese boş mu dolu mu gerginliği geliyor sırada... Bakın görüyorsunuz, hamile kaldım diye sizin başınızı şişirmekten vazgeçmiyorum, hiç merak etmeyin, gün gün rapor veriyorum size:))))

Gayet güzel canım.
Günaşırı 2 katından bile fazla artmış.
Bence kesen boş değil.
Siyah kesenin içinde kenardaki beyaz yolk salcı göreceğine inanıyorum ve sana yeni bi tasa veriyorum.
Kalp sesi nasıl?
İşin şakası kalp sesini duymaya odaklan.
Merak etme herşey çok güzel olacak..

merhaba kızlarrrropuyorumnanaktan
ben geldim ama kimse kalmamış tabiki.bu aralar herşey üstüste geldi o kadar çok ufak tefek kaza bela atlattık ki bende çöktüğümü hissettim sonunda:nazar:
umutcuğum bende ağlama geni biraz eksik kalmış öyle ağlayamıyorum pek ama benimde kendime özgü rahatlama yollarım var tabikikafamçokkarıştı kafam iyice kazana dönene dek son ses rock müzik dinledim bu akşam:lepi:
iyide geldi açıkçası silkelendim ve kendime geldimkaydirigubbakcemile3
şimdi tekrar son sürat mutlu ve umutlu hallerimle çalışmalara devam kararı aldım. en kısa zamanda gidip genetik testlerimi ve histereskopimi halledeceğim sonrada doğru şu inatçı bebişleri almaya gideceğim.
Rabbim hepimize isteyen bu yolda avuç açan dua eden kimsenin elini boş bırakmasın insallah arkadaşlar:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sıkma canını hepimiz sabırla bekliyoruz. İnşallah gülecek yüzlerimiz yakında.

X