Anneler acil pişik kremi tavsiyesi :(

Bioderma abc... Anında etki sadece eczanelerde satılıyor. Ürünlerini kullandınızmı bilmiyorum ama bende çok memnunum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mavi kutuda "ızdrave bulgaristan kremi " 4 lira bişe dehşet güzel

Mustela, desitin mor ve bubshen kullandım hiçbiri bu krem kadar ıyı değildi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yegenime Bubchen kullaniyoruz. Cok memnun kaldik tavsiye ederim ama en mantiklisi asidi dusuk zeytin yagi gibi...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oğlum ishal oldu galiba sürekli sancılanıyor ve bu sıradada popomuz fena halde pişmiş durumda hametan kullandın hiç bi işe yaramadı yardım edîn lütfen

Bence pisikte bezin cok etkisi var primanin ustune tanimam.oglumda prima kullaniyorum krem bile kullanmadigim halde pisik falan hic olmadi.

efecim

Oğlum ishal oldu galiba sürekli sancılanıyor ve bu sıradada popomuz fena halde pişmiş durumda hametan kullandın hiç bi işe yaramadı yardım edîn lütfen

Canim benim oglanin da poposu kizardi, hemen mustela pisik kremi surdum, gecti. Bi arkadaşım da bepanthol kullaniyo, çok tavsiye etmisti

Desitin mor olanı kullan ılk kullandıgında hemen etkı edecektır
bıraza poposunu acık bırak bence

Bnm kizimda cok fena pisik olmustu her kremi denedim gecmedi. Sonunda doktorum travazol kremi onerdi sadece 3gun kullanicaksin sonrasinda hametan krem. Bize cok iyi geldi tavsiye ederim. Yalniz travazolu 3 gunden fazla kullanmamak gerek zaten 2gunde iyilestiriyo

Desitini kizimdaki pisikleri gecirdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende bübchen diyorum gerçekten çok güzel ve işe yarıyor en güzeli de vücut emiyor kalıntı bırakmıyor.

Valla desitini iyi dediler hic iyi gelmedi ama cilt yapısına gore degişir ben bepanthol kullanıyorum cok memnunum

X