''Annelik Konulu'' Yarışma Anketi

''Annelik' Konulu Foto Yarışması Anketi

• 1. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 4 1,5%
  • 2. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]1.hercai34 :hooray:[/COLOR]

OY: 173 64,3%
  • 3. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 5 1,9%
  • 4. ''Annelik'' Konulu Foto

• 5. ''Annelik'' Konulu Foto

• 6. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 0 0,0%
  • 7. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 1 0,4%
  • 8. ''Annelik'' Konulu Foto

• 9. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]2.monalisa :hooray:[/COLOR]

OY: 39 14,5%
  • 10. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 9 3,3%
  • 11. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]3.tatarkız :hooray:[/COLOR]

OY: 16 5,9%
  • 12. ''Annelik'' Konulu Foto

• 13. ''Annelik'' Konulu Foto

• 14. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 4 1,5%
  • 15. ''Annelik'' Konulu Foto

• 16. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    269
Hepsi bir çocuğun ve annenin arasındaki kopmaz bağı ve sevgiyi yansıtıyor.Arkadaşların hepsine teşekkür ederim.
Yalnız galiba bazı yaşam şartlarında ana olmak çok daha zor .
Yavrusunun yokluklar içinde büyümesine katlanmak analar için çok zor olsa gerek.

Son düzenleme:
Tüm yarışmacılara başarılar diliyorum.Oyumu 2 numaraya verdim.Çok anlamlı..
Şuleciğim ellerine sağlık,yine yorduk seni..:)

ay bin kere baktım belki resimlere
hepsi ayrı ayrı güzelleer
ama benim de oyum 2 numaraya gitti kızlarsenağlama

anne olmak ne güzel duygu...
resimler çok güzel ben karar veremedim...
içinde kendi resmim de var ama bende daha güzel resimler var...
böyle bi yarışma yapıldığı için tekrar teşekkür ederim....

Oyumu kullandım,resimler benide çok etkiledi
Hepsinde ayrı bir duygu yaşattı bana
ama bir annenin hastane odasında evladının başında beklemesi beni çok derinden etkiledi...
Yarışmadaki bütün katılımcı arkadaşlarıma bol şanslar dilerim...
Allah bütün anne olmak için büyük sabırla bekleyen anne adaylarımıza,bebek hasretiyle bin umut ile yenilmeyen bütün anne adaylarımıza evlat sevgisini yaşamaları dileklerimle...a.s.

ben sabah bakmıştım ama oy kullanmamıştım daha zaman var çünkü ben de herkes gibi 2 nolu resimden etkilendim ama sonra düşündüm hangimizin başına gelse bizde o şekilde olurduk öyle değilmi?
onun için iyı düşünüpCADIARZU oyumuzu öyle verelim diğer arkadaşlara haksızlık olmasın diyorum ben bana kızan olabilir ama benim düşüncem böyle tüm katılan anneleri öpüyorum:))a.s.a.s.
berşulecim ellerine emeğine sağlık :1hug:

bende 2. ve 9. arasında kaldım 2. ye oy verdim..hepsi bir başka anlatıyor ama sonuç aynı annelik dünyanın en güzel ve bambaşka duygusu....

oyum 2 numaraya , bu arada başta fotoğrafta görülen hasta olmak üzere, evlerinde hastane köşelerinde şifa bekleyen bütün hastalara allahtan sağlık, bütün hasta yakınlarına da güç kuvvet diliyorum. ayrıca 2 numaranın açık ara kazanacağı aşikar, juri bu konuda ne yapacak diye düşünüyorum... fotoğrafı ekleyen arkadaşımı zekice fikrinden dolayı şimdiden kutluyorum...

hepsi çok güzel, bebişli olanlara bayıldım ama bence anneliği en iyi yansıtan foto 2 numara .görünce çok kötü oldum aslında.. annem ve vefat eden ablamın hastane odasındaki halleri aklıma geldi....işte o zaman bir annenin evladı için gerekirse canını verebileceğine defalarca böyle anlarda şahit oldum...Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın....evlatlarımızı bizlere bağışlasın...

berşule'cim ellerine, emeğine sağlık...katılan arkadaşlarında yüreklerine sağlık...

ben oyumu kullandım ama kime verdiğimi söylemeyeceğim, çünkü içinde arkadaşlarımın resimleri de var

eski fotolar beni çok duygulandırdı, sonra 2 numaralı annenin gözündeki endişe beni kahretti, rabbim hiçbir anneye yaşatmasın böyle bir acıyı

annelik bir kadının tadabileceği en güzel ve özel duygu, berşulecime ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. anneliğin kutsallığını, annelerimizin değerini birkez daha iyi anladık

sevgilerr, saygılar...

Konulu fotoğraf olduğunu gösteren sadece 2 numara ve 9 numara geldi bana diğerleri kısmen aynı.

Çok beğendim 2 ve 9 u ama sonra karar vereceğim.

Bütün fotoğraflarda mutluluk var,biri hariç.
2 numaraları foto,oğluna bakarken kimbilir neler düşünüyor..
vs,...........................................................................

annelik fedakarlık ve emek ister önemli olan doğurmak değildir oyum belli kızlar emeği geçen herkese çok teşekkürler hepsi çok güzel 1 var ki a.s.

benimde oyum iki numaraya gitti
aslın da bu foto babayarışmasın dada birinci olurdu arka fon daki babanın hüznü de çok etkileyiciydi :a015:
herkese başarılar dilerim emeklerinize sağlık
fotoğraflardaki tüm anneleri ve minik yavrularını öpüyorum Şeniz

çok zorlandım
ve 2 taneye düşürebildim
11 ile 15 arasında kararsızım.keşke 2 oy hakkım olsaydı

bende oyumu kullandım hepsi birbirinden güzel .
oylamada arkadaşlarım var o yüzden kime oy verdiğimi yazmıyorumm
herkesin emeğine sağlıkkk

X