''Annelik Konulu'' Yarışma Anketi

''Annelik' Konulu Foto Yarışması Anketi

• 1. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 4 1,5%
  • 2. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]1.hercai34 :hooray:[/COLOR]

OY: 173 64,3%
  • 3. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 5 1,9%
  • 4. ''Annelik'' Konulu Foto

• 5. ''Annelik'' Konulu Foto

• 6. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 0 0,0%
  • 7. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 1 0,4%
  • 8. ''Annelik'' Konulu Foto

• 9. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]2.monalisa :hooray:[/COLOR]

OY: 39 14,5%
  • 10. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 9 3,3%
  • 11. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]3.tatarkız :hooray:[/COLOR]

OY: 16 5,9%
  • 12. ''Annelik'' Konulu Foto

• 13. ''Annelik'' Konulu Foto

• 14. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 4 1,5%
  • 15. ''Annelik'' Konulu Foto

• 16. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    269
selam bende bu yarısmaya katılan herkesi yürekten kutluyorum dereceye giren arkadaslarımızıda tebrik ediyorum daha oncede soyledigim gibi benim bugüne kadar yapılan yarısmalar icinde en anlamlı buldugum yarısma bu oldu resimlerin hepsi cok güzeldi ama oyum bir anne olarak beni yürekten etkiliyen 2 nolu fotografa gitmisti bu yarısmada 5 nolu fotografdakiler benim biricik kızım ve torunumdu
hayattaki en güzel eserlerim 3 evladımdır onlarla her zaman gurur duydum cocuk sayılacak bir yasta ilk cocugum olan kızımı kucagıma aldım yasadıgımız tatlı olaylar onu yetistirirken yasadıgım zorlukları unutturdu birlikteyken kızımı kızkardesim torunumu cocugum sanmaları her zaman bizi ailecek cok eglendirmistir kızımla aramzdaki yas az oldugu icin damadımla aramda sadece 12 yas var bana ısrarla abla demek istemistir bense onun bana anne demesinden gurur duyacagımı soyleyip onu bu konuda ikna etmisimdir ne yazıkki 2 yıldır yurt dısında yasıyorlar ve ben onlara doya doya sarılıp kokluyamıyorum saglıklı ve mutlu olduklarını bilmek benim en büyük tesellim 2 nolu fotoyu gordükten sonra bu duruma sükrediyorum allah hicbir anneye boyle bir acı yasatmasın bize hayattaki yasama sebebimiz olan evlatlatımızı bagıslasın anne olmak isteyenlerede bu güzel duyguyu yasatsın simdi en kücük eserimin tatlı telasesi var mezuniyet balosu ve kep giyme toreni onun icin bir müddet daha sizlerden uzak kalacagım ama sunu bilinki sizleri cok ozledim yarısmada emegi gecen herkese cok tesekkürler sevgilerimle

Arkadaşlar fotografı çektiğimde çok karmaşık duygular içindeydim.26 yaşında engelli kardeşimin geçirdiği riskli ameliyatlar sürecinde aile olarak çok zor günler yaşadık.Endişe dolu tam 3 ay. Elbette annem bizden daha çok yıprandı.Uzakta olduğum için fotografını çekip hasret gidermekten başka bir amacım yoktu.Bu yarışmayada fotğrafı gönderirken çok düşündüm;Yanlış anlaşılamalar olabileceği endişesini taşıdım.Fakat çok teşekkür ederim;" her kadın bir annedir çocuk sahibi olsun olmasın" çok duyarlıydınız.Hatta bazı arkadaşların babanın ifadesini farkettiklerini yazması beni daha da etkiledi.Babamız bu 3 aylık süre içerisinde bu üzüntüyle beyin kanaması geçirdi.2 ayrı operasyon da o geçirdi.2 hastane arasında kaldık.Bir anne vardı evladına üzülen ve eşi için kaygılanan.Anneler günü ne en yaraşır olduğunu düşündüm.Elbette her anne aynı duygular içinde olurdu.Olmak ile yaşamak arasındaki ince çizgi çok manadar.Şu an çok şükür her ikisi de daha iyiler.Yarışmayı düzenleyen ve katılan tüm arkadaşları kutluyor ve oylamaya katılan siz arkadaşlarıma yorumlarınız ve oylarınız için teşekkür ediyorum.

yaşadıklarının benzerini bizde yaşadık birzamanlar :çok üzgünüm:çok acıda olsa :çok üzgünüm: anılarım canlandı ve çok etkilendim oyumu bu yüzden bu resim için kullandım.

Yarışmamızın sonucunu açıklayıp,tebriklerimizi ettiğimize göre konumuzu kapatıyorum arkadaşlar..
Aday olan ve oy veren tüm arkadaşlarımın ellerine,emeklerine sağlık..
Yeni yarışmada buluşmak üzere:))) İnşallah yanijeyyar

X