''Annelik Konulu'' Yarışma Anketi

''Annelik' Konulu Foto Yarışması Anketi

• 1. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 4 1,5%
  • 2. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]1.hercai34 :hooray:[/COLOR]

OY: 173 64,3%
  • 3. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 5 1,9%
  • 4. ''Annelik'' Konulu Foto

• 5. ''Annelik'' Konulu Foto

• 6. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 0 0,0%
  • 7. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 1 0,4%
  • 8. ''Annelik'' Konulu Foto

• 9. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]2.monalisa :hooray:[/COLOR]

OY: 39 14,5%
  • 10. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 9 3,3%
  • 11. ''Annelik'' Konulu Foto [COLOR="Red"]3.tatarkız :hooray:[/COLOR]

OY: 16 5,9%
  • 12. ''Annelik'' Konulu Foto

• 13. ''Annelik'' Konulu Foto

• 14. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 4 1,5%
  • 15. ''Annelik'' Konulu Foto

• 16. ''Annelik'' Konulu Foto

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    269
Naçizane 1-2 öneride bulunmak istiyorum. Fotograf çekerken ben bunu hobi olarak yapacağım diyorsanız asla foto üzerine tarih olmasın, Birde bakmak ile görmek arasında ki farkı iyi yakalayın. 9 nolu fotografta neler verilmiş bir görebilseniz ? keza 2. karede de öyle.

bende ilk sayfsada yazmistim direk 9 numarada resim beni cok etkilemisti tabi 2 numaradaki resimde..
editore katiliyorum
annedeki hüzün ve yüz teması alınamamıs 9 numara cok icten samimi elimizde olsada tum reismlere oy verebilseydik resimlerin hikayesini cok merak ediyorum keske benim de haberim olsaydi da kizimla benim resmimide koysaydim :)

Ben zaten 9 numaraya vermiştim.Çünkü diğer fotoğrafların hepsinde sanki poz verilmiş.Bir anı yakalayamamışlık var gibi.Ama emek var.Kulüp arkadaşlarıma değer verip vakit ayırdıkları için kendi adıma teşekkür ediyorum......

Öncelikle katılan herkese teşekkür etmek isterim ve bu yarışmada emeği geçen herkese:1hug:Berşuleme karnı burnunda olduğu halde bizlere böyle güzel bir yarışmayı organize ettiği için kocaman birŞeniz
Ben 2 numaralı fotoğrafa verdim oyumu,hastanede yatan oğlunun başındaki anne beni çok etkiledisenağlama

bende oyumu 2 . fotodan yana kullandım bir annenin ne kadar vefakar olduğunu endişesini gösteriyor bence

11e verdım... bebegım naSILDA BILIR ANNESINI.. POZ VEREMEYECEK KADAR KUCUK VE İÇTEN.. AHHH ANALIKKKKKKKKKKK

allah kimseye gstermesin annenin cocugu icin endisesini ben 2 numaraya verdim kim oldugunuda bilmiyorum aslinda hepsi bir birinden güzel allah evlatlarini annelerine bagislasinnn ama 2 numaradaki cocuk nasil merak etttimm

Emeklerinize sağlık arkadaşlar. Bazı fotoğraflardan etkilenmemek mümkün değildi.
2 numara bitirdi beni...

Sonuçlar da görüşmek üzere arkadaşlar..Oylama sona ermiştir...

''Annelik'' Konulu Foto Yarışması Sonuçları..

1. ''Annelik'' Konulu Foto

EsCApE

28010780vs2.jpg

3. ''Annelik'' Konulu Foto

KelebekGibi

ooo2je3.jpg

4. ''Annelik'' Konulu Foto

TubiornotTubi

87032267mw1.jpg

5. ''Annelik'' Konulu Foto

Barçman

bbboh4.jpg

6. ''Annelik'' Konulu Foto

talin

ttttxe2.jpg

7. ''Annelik'' Konulu Foto

kırmızı79

kkkksc7.jpg

8. ''Annelik'' Konulu Foto

melankoli

mmmfd3.jpg

Sevgili arkadaşlarımız,''Annelik'' Konulu Foto Yarışmasına katılımlarınızdan dolayı tebrik eder,bizlere bu heyecanı yaşattığınız için teşekkürlerimizi sunarız...

a.s. a.s. a.s.

10. ''Annelik'' Konulu Foto

Adıvar

aaaaavi6.jpg

12. ''Annelik'' Konulu Foto

yaseminsen

yyyzj6.jpg

13. ''Annelik'' Konulu Foto

gözyaşı

ooys9.jpg

14. ''Annelik'' Konulu Foto

*mavili*

mmmmmmdn9.jpg

15. ''Annelik'' Konulu Foto

bera_berrak

bbbbbfw3.jpg

16. ''Annelik'' Konulu Foto

öyküm

65746377kd0.jpg

Sevgili arkadaşlarımız,''Annelik'' Konulu Foto Yarışmasına katılımlarınızdan dolayı tebrik eder,bizlere bu heyecanı yaşattığınız için teşekkürlerimizi sunarız...

a.s. a.s. a.s.

''Annelik'' Konulu Foto Yarışmasının Üçüncüsü

11. ''Annelik'' Konulu Foto

tatarkız

ttttthv3.jpg

Fotoda ki bebeğin doğallığı,anne yanağında ki busenin güzelliği..

''Annelik'' Konulu Foto Yarışmasının İkincisi

9. ''Annelik'' Konulu Foto

monalisa76

mmmmsh6.jpg

Foto da doğallık ön planda..Daha yakından çekim yapılabilseydi,ayrıntılar daha iyi sergilenebilirdi..

a.s. a.s. a.s.

''Annelik'' Konulu Foto Yarışmasının Birincisi

2. ''Annelik'' Konulu Foto

hercai34

hhhba0.jpg

Hasta yatağında ki çocuk ve baba çok net çıkarken malesef annede ki hüzün ve yüz teması alınamamış,bulanık çekilmiş.. Oysa istenilen tema buydu.
Yine de oy verenlere yaşattığı duygu ve amatör çekim olmasına rağmen ''Annelik'' konusunu çok iyi işlediği için birinciliği hak ediyor..

Sevgili hercai34,birinciliğini tebrik eder,başarılar dileriz..

Kadınlar Kulübü

a.s. a.s. a.s.

Son düzenleme:
Tüm katılımcı arkadaşlara ve onlara oy veren üyelerimize saygılarımızı sunarız..Foto sahipleri fotolarının öyküsünü anlatabilirler..
Yeni yarışma için başvurular bir kaç güne kadar başlayacaktır..
Sevgiler..

hercai34 arkadaşımı tebrik ederim... favori fotoğrafımdı... anlamı çok derin...

diğer arkadaşları da emeklerinden ve katılımlarından dolayı tebrik ediyorum...emeği geçenlerin ellerine sağlık...
a.s.
en önemlisi Allah evlatlarınız( mız)a hayırlı, sağıklı, uzun ömür versin..:nazar:.

X