Annem bikini giymemi istemiyor, ne yapabilirim?

Merhaba. Aslında daha yaz başlamadı,konuyu biraz erken zamanda açtım ama yazın nasılsa bu yaşanacak,şimdiden sizden fikir alayım istedim.
Aslında biz modern bir aileyiz,annemle babam beni pek kısıtlamaz, şort,mini etek,dar pantalon,tayt,askılı giyerim. Ama annem bikini giymeme karşı. Lise 1'e gidiyorum,geçen seneye kadar rahat rahat bikini giyiniyordum.Ama geçen yazdan beri annem bana bikini almıyor. Mağazada bakıyoruz bikinilere,annem çok avuç içi kadarlar,zaten bikininin iç çamaşırından bir farkı yok,sadece bikini iç çamaşırının renklisi filan diyor. Aslında annem geri kafalı değildir,dedim ya yukarıda saydıklarımı giymeme izin verir,tabi belli bir ölçüde. Annem diyor ki bikini giyme,bikiniler çok avuç içi kadar,onun yerine mayo giyin,istediğin mayoyu alırım sana filan diyor.Geçen yazı mayoyla ve 2 sene önceden aldığım Adidas bikiniyle geçirdim. Annem o bikiniye birşey demiyor,çünkü o bikini o üçgen ve ipli bikinilerden değil.Üstü askılı ve yarım atlet şeklinde,altına da kısa deniz şortu giyiyordum. Annem o bikiniye birşey demiyor,annemin kızdığı bikiniler üstü üçgen ve ipli olan bikiniler. Ama ben o bikinileri giymeyi çok istiyorum. Bu gencecik yaşımda mayo giymek istemiyorum.Tabi kastettiğim kapalı mayolar değil, normal sırtı açık,askılı mayolar var ya onlardan giyiyorum zaten annem de bikini yerine bunları giymemi istiyor. Ama mayoları genelde göbeklerini saklamak isteyen bayanlar giymez mi? Şimdi genç kızlar hep bikini giyerken, ben mayo mu giyineceğim? Zaten fiziğim bikini giymeye müsait, inceyim ve göbeğim yok.(Bu laftan kendimi övdüğümü çıkarmayın lütfen) Bu sene tatile gidemeyeceğiz zaten, ama bizim sitenin yüzme havuzu var ve oradaki herkes ama herkes bikinili.Şu ana kadar hiç kimsenin bikinisinin altına şort bile giydiğini görmedim. Yaşlı ve şişman bayanlar bile bikinili. Anneme bunu söylüyorum annem diyor ki sen bikini giyersen çok dikkat çekersin, bu kadar dikkat çekmene gerek yok, ben kızımı kıskanırım, erkekler bakmasın isterim, zaten sen mayo bile giysen dikkat çekiyorsun, bir de bikini giyersen.. diyor. Ben de deli oluyorum. Babam anneme kıyasla bu konularda daha yumuşaktır, yani annem bikini giymeme izin verse babam da verir ama babam da 'Annen ne derse o' diyor. Geçen yaz hep beraber babamın arkadaşına gitmiştik.Babamın arkadaşı evli,karısı var. Bir ara bu bikini konusu açıldı, babam ben kızıma giydiririm filan dedi ama annem hemen karşı çıktı mayo giysin dedi babamın arkadaşı ve karısı da annemi onayladı,zaten çok dikkat çekiyorsun,bikini giyme filan dediler.Yani aslında babam izin verecekti,hemen karşı çıktılar. İstemiyorum mayo giymek, ben bikini giymek istiyorum onları nasıl ikna edebilirim? Hem bana bakmazlar ki,sitede kaç kişi var bikinili,bana mı sıra gelecek? Bence bana bakmazlar ama baksalar bile nolucak ki,yanımda annemle babam var,ne olabilir ki? LÜTFEN YARDIM EDİN ANNEMİ NASIL İKNA EDEBİLİRİM,NASIL BİKİNİ GİYİNEBİLİRM?

bence en iyisi çıplaklar kampı herkes serbest ohh bikini mayo derdi de yok:KK9:

Diğer konulara bakınca ilgi çekmekten fazla hoşnut olduğunu gördüm canım.. Hocalar beni farkediyor filan diye bir konu açmışsın ama bence şikayetten değil.. Ayrıca kendimi çirkin hissediyorum adlı konuda da egonun ne kadar tavan yaptığını da gördüm :KK53: Böyle devam edersen ileride hoşnut olmayacağın olaylarla karşılaşırsın..

2 tane mayon varmış galiba annen 2 tane daha alsın değiştirir değiştirir giyersin.. Daha önce yorum yapmıştım ama diğer konularına bakınca, annenin bir bildiği olduğunu düşünüyorum.. Annenin dediğini yap :KK34:

tatlim ben seni cok merak ettim yaa boyle bi guzelligi bizden esirgeme koy bi iki fotonu bi gorelim olmaz mi? Bundan sonraki konularinada seni gormus olursak daha saglikli yorumlar yapabiliriz

anneni dinlemen en güzeli.kendim için söyleyeyim ben de mayo giymeyi daha çok seviyorum daha kapalı olan türlerini hatta.ve fiziğim de gayet düzgün.insanlara her yerini sergilemene hiç gerek yok çok açık bikini giyerek.

nedir bu kendini beğenme,dikkat çekme takıntın bi anlam veremedim sadece yaşının küçüklüğüne bağlıyorum açtığın konularda anlattığın herkes beni çok beğeniyor hocalarım bana aşık oluyor, çok dikkat çekiyorum tarzında yorumlarını.

nedir bu kendini beğenme,dikkat çekme takıntın bi anlam veremedim sadece yaşının küçüklüğüne bağlıyorum açtığın konularda anlattığın herkes beni çok beğeniyor hocalarım bana aşık oluyor, çok dikkat çekiyorum tarzında yorumlarını.

Derli toplu güzel bikiniler var
Mesela benim annemde ipli bikinilere izin vermezdi benim de zaten öyle bir isteğim olmadı
Bana göre vücut sergilemekten başka bir şey değil
Maksat denize girmek mayo giysen ne olacak ki...

Rainstar artık tek derdi dikkat çekmek olan bir ergen değilde bizimle kafa bulmak isteyen bi erkek olduğunu düşünmeye başladım
Gerçekten güzel olan bi insan bu tür ucuzluklara kalkışmaz,bilgine

buradaki bayanların hepsi senin olduğun yaştan geçti canım...

neden bu kadar özgüven sorunun var??

üstelik güzellik göreceli bir kavramdır.

saçma sapan konular açacağına buraya git dersine çalış,kariyer sahibi ol.

bak burası ''kadınlar kulübü'' hani farkında değilsen diye yazıyorum.

sen okula makyajla gidiyorsun,29 yaşımdayım evli çoluklu çocukluyum işe gelirken çoğu zaman makyajsız gelirim..

ne acelen var büyümek için..

sen bence bikiniyi,bacağını ve diğer uzuvlarını bırak dersine çalış ve mümkünse bir uzmandan yardım al...

öğretmenlerine bulunduğun ithamlardan anladığım kadarıyla başkalarının da başına iş açarsın...

konuya bak aman ne büyük bi dert , her kelimede kendini övmeler bu ne şimdi milletin derdine bak senin derdine bak!! yaşinin küçüklugüne veriyorum !!!!

Ah yavrummm... Benim gibi ele gelen, jeniffer gibi poposu olan kadınlar varken senin gibi kurulara kim baksın :KK9: :KK9: :KK9:

Ben şahsen, bildiğin etekli mayo giyiyorum. Çünkü açık giyinmekten pek hoşlanmıyorum. Bana göre de bikini, resmen iç çamaşırı.

Ve kimsenin bir tarafımı görmesini istemiyorum. Ve işin ilginç tarafı, bir şeyler giydiklerinde değil kendindedir.

Şahsen o etekli mayo ile oldukça bakanım oldu. Ne demişler, güzele çuval giyse yakışır :KK51:

Bazı çirkinler, çıplak dolaşsa bakılmaz. Ha bakılır, şöyle bakılır; "aaa yazık, çirkinliğinden kendine bakılsın diye her yerini açmış"

Dünya böyle. Benim için bunlar önemli değil. Şahsen kotla bile denize girerim canım isterse. Amaç yüzmek, denize havuza girmek.

Podyumla karıştırmamak lazım.​

Mağazada bakıyoruz bikinilere,annem çok avuç içi kadarlar,zaten bikininin iç çamaşırından bir farkı yok,sadece bikini iç çamaşırının renklisi filan diyor. Aslında annem geri kafalı değildir,dedim ya yukarıda saydıklarımı giymeme izin verir,tabi belli bir ölçüde. Annem diyor ki bikini giyme,bikiniler çok avuç içi kadar,onun yerine mayo giyin,istediğin mayoyu alırım sana filan diyor.Geçen yazı mayoyla ve 2 sene önceden aldığım Adidas bikiniyle geçirdim. Annem o bikiniye birşey demiyor,çünkü o bikini o üçgen ve ipli bikinilerden değil.Üstü askılı ve yarım

evet gercekten bir annenin kızının bikini giymesini istememesi gerikafalılık

Annen çok haklı canım.. Böyle dikkat çekici, güzel fizikli, Adriana Lima gibi hatuna bakmayacaklar da kime bakacaklar.. Hem bütün hocalar seni farkediyo ne de olsa taş gibisin..
Eğer gerçek fikrimi istersen; kimse kimseye dikkat bile etmez rahat ol. Hele 15 yaşında bir kız ÇOCUĞUNA o gözle bakacak insanlar tek tüktür. Kimse sana bakmaz. Anlattığın gibi bi kız olsan bile bakılcak süre 5 saniye.. O ortamda herkes bikinili. Işık tanrısı gibi ışık saçacak kadar güzel olduğunu ise hiç düşünmüyorum.. Zira bu kadar güzel olsan bu konulara gerek duymazdın..

Annen çok haklı canım.. Böyle dikkat çekici, güzel fizikli, Adriana Lima gibi hatuna bakmayacaklar da kime bakacaklar.. Hem bütün hocalar seni farkediyo ne de olsa taş gibisin..
Eğer gerçek fikrimi istersen; kimse kimseye dikkat bile etmez rahat ol. Hele 15 yaşında bir kız ÇOCUĞUNA o gözle bakacak insanlar tek tüktür. Kimse sana bakmaz. Anlattığın gibi bi kız olsan bile bakılcak süre 5 saniye.. O ortamda herkes bikinili. Işık tanrısı gibi ışık saçacak kadar güzel olduğunu ise hiç düşünmüyorum.. Zira bu kadar güzel olsan bu konulara gerek duymazdın..

İşte ben de anneme bunu diyorum etrafta bikinili o kadar güzel kız varken senin çirkin kızına kim baksın bikini giysem noolucak ki kim bana bakar diyorum dinlemiyo. Yani ben bana bakarlar diye endişelenmiyorum. Annem kendi kendine kuruntu yapıyor

İşte ben de anneme bunu diyorum etrafta bikinili o kadar güzel kız varken senin çirkin kızına kim baksın bikini giysem noolucak ki kim bana bakar diyorum dinlemiyo. Yani ben bana bakarlar diye endişelenmiyorum. Annem kendi kendine kuruntu yapıyor

al mayokini olay tamamlansın hembak mayokini moda şöyle renkli renkli cıvıl cıvıl bi mayokini güzel olur hem bak bu sene renkli kıyafetlerde moda :KK34:

X