Annem bikini giymemi istemiyor, ne yapabilirim?

anneni nasıl ikna edersin bilmiyorum..
ama bikiniye karşı olan ve ya giymeyenleri geri kafalı demişsin resmen...
biraz saygı lütfen..

canım bak takma böyle şeyleri kafana açtığın konulara baktım neden böyle şeyleri kafana takıyosun yok hoca bana kafayı taktı yok bacaklarım kısa mı çarpık bacaklı mıyım kendimi beğenmiyorum boyum ne kadar uzar tüm hocalar beni farkediyo uyuz oluyorum Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım gibi konular açmışsın niye böyle yapıyosun şimdide annem bikini giymeme izin vermiyo diyosun vermesin boşver sadece senin annen izin vermiyo değil başkalarınında annesi izin vermiyo ama kimse sorun etmiyo kendine hiç takıntı yapma kendine kendin gibi davran ve annenin sözünü dinle sonra bi an gelir keşke zamanında annemin her dediğine tamam deseydim dersin ilerde anne olunca anneni anlarsın

karar verilmi$$tirr

annen öyle diyorsa,öyledir..emir büyük yerden:KK51::KK52:

gün gelınce annenın söyledıklerını daha ıyı ıdrak edeceksın.ama gün gelınce:KK34:

bir annenin kızının bikini giymesini istememesine laf atmak nedir peki????
daha fena bişey olmalı
benim lafim anneye degil kiza ellbette bir anne kizinin belli bir olcude giyinmesini isteyebilir ve bu geri kafalilik degildir kesinlikle
ayrica burda anlamadigim mayo ile bikini arasinda bir fark yok bence madem konu sahibi cok guzel mayo ile de guzelligini sergileyebilir

İşte ben de anneme bunu diyorum etrafta bikinili o kadar güzel kız varken senin çirkin kızına kim baksın bikini giysem noolucak ki kim bana bakar diyorum dinlemiyo. Yani ben bana bakarlar diye endişelenmiyorum. Annem kendi kendine kuruntu yapıyor

sen neyin kafasını yaşıyosun konuda güzel ve dikkat cekici bir fiziğim var demişsin şimdide anneme çirkin kızına kim bakar???
derdin ne senin ben hala anlayamadım

sen neyin kafasını yaşıyosun konuda güzel ve dikkat cekici bir fiziğim var demişsin şimdide anneme çirkin kızına kim bakar???
derdin ne senin ben hala anlayamadım

İşte ablası, güzel ve dikkat çekici fiziği olan, çevresindeki herkesçe güzelliği takdir edilen ama kendisi farkında olmayan mütevazi ve güzel kızı oynamak istiyor kızımız. Neden bozuyorsun ki sende. ''Annen tutucu olduğu için değil ama sen çok güzel olduğun için doğru değil avuçiçi kadar bikiniler giymen'' diyiversene :KK9:

Aradaki yorumları okumadım daha önce yazılmış olabilir....

Bikini giymeni istemiyorsa mayokini yada tankini giy... bence bikiniden daha hoş duruyo mayokini ve tankini :KK34:

canım bak takma böyle şeyleri kafana açtığın konulara baktım neden böyle şeyleri kafana takıyosun yok hoca bana kafayı taktı yok bacaklarım kısa mı çarpık bacaklı mıyım kendimi beğenmiyorum boyum ne kadar uzar tüm hocalar beni farkediyo uyuz oluyorum Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım gibi konular açmışsın niye böyle yapıyosun şimdide annem bikini giymeme izin vermiyo diyosun vermesin boşver sadece senin annen izin vermiyo değil başkalarınında annesi izin vermiyo ama kimse sorun etmiyo kendine hiç takıntı yapma kendine kendin gibi davran ve annenin sözünü dinle sonra bi an gelir keşke zamanında annemin her dediğine tamam deseydim dersin ilerde anne olunca anneni anlarsın

Yanlış anlama sakın ben de bu yollardan geçtim ondan söylüyorum:KK1: konularına baktım da tam ergenlik psikolojisi taşıyorsun :KK53::KK53:
Açıkçası kuzum bikini ya da mayo ne farkeder gidip çok güzel model bir mayo alsan fark bile yaratırsın işte herkes bikiniliyse :KK34:

İşte ablası, güzel ve dikkat çekici fiziği olan, çevresindeki herkesçe güzelliği takdir edilen ama kendisi farkında olmayan mütevazi ve güzel kızı oynamak istiyor kızımız. Neden bozuyorsun ki sende. ''Annen tutucu olduğu için değil ama sen çok güzel olduğun için doğru değil avuçiçi kadar bikiniler giymen'' diyiversene :KK9:

1.66 olupta 1.70 gibi görünen :))))

İşte ben de anneme bunu diyorum etrafta bikinili o kadar güzel kız varken senin çirkin kızına kim baksın bikini giysem noolucak ki kim bana bakar diyorum dinlemiyo. Yani ben bana bakarlar diye endişelenmiyorum. Annem kendi kendine kuruntu yapıyor

Sen çıplak takılsan bile bakmazlar,rahat ol :KK1:

demekki güzel ve dikkat çekicisin burdan bunu anlıyoruz.benim kızım olsa izin verirmiydim bilmiyorum annenin korkusu erkekler anlaşılan ve çokda haklı bence seni korumak için elinden geleni yapmaya çalışıyor.arkadaşlarında dediği gibi daha spor bikinilere bakabilirsin adidasta nike ta hoş bikiniler var anneinde beğeneceği türden.açıkcası ben kendimde üçgen bikini giymiyorum görüntüsünü sevmiyorum ama straplez bikinilerde fena değil yani :)yada boyundan asklı straplezler

canım takma böyle şeyleri
arkadaşlara tavsiyem diğer konularını da okumaları

bacaklarım çarpıkmı?dersanedeki öğretmenime aşığım,herkes beni çok güzel bulur
azra akından daha güzelsin diyorlarmış ama sen azra akını güzel bulmuyor ve kendini de çirkin hissediyormuşsun
sonra hocan seni gözüne kalem çekerken yakalamış,çekme demiş.sende kendimi çirkin buluyorum demişsin ama hocan sen çirkin değilsin demiş
sende çirkin değilsin derken güzelde değilsin demek istediğini düşünmüşsün.
sonra çok dikkat çektiğinden bahsetmişsin.öğretmenlerin okadar makyaj yapanların arasından hep seni yakalıyormuş
annenlerde sen dikkat çektiğin için demişler.

canım ya hikaye kuruyorsun yada çok takıyorsun.
sürekli aynı şeyleri yazmışsın durmussun ki konularına cevap verenlerde aynı şeyi söylüyorlar.:KK47:

Biri şu kızı durdursun...!!!!

aynen yaa eski konularına baktım da, boyu 166 olupta 170 görünen kızımız :KK66:)
yok fen hocası buna aşıkmış yok hep bu guzellığı yuzunden dikkat çekiyormuş, bunu nasıl engelleyecekmiş ;P
canım sıkkındı ciddi güldürdün benı iş yerınde :)))

" Medeniyet açmaksa bedeni, hayvanlar bizden daha medeni" diyor sevgili Mehmet Akif ERSOY. Ne demek annem bikini giymemi istemiyor, normalde geri kafalı değildir? He yani bikini giyme deyince geri kafalı oldu. Valla ben çok modern düşünürüm kafam zehir gibidir ama asla kıyafetle modernliği birbirine karıştırmadım. Bana göre de insanın bedeni özeldir tüm detayı ile yedi bin yabancıya sergilememek gerekir. Şimdiye kadar hiç bikini ile denize girmedim yumurtalıklarımda da hasar felan olmadı :KK14:

X