AÖF Türk Dili Edebiyatı 1, sınıf dersleri

canım siirtte o kursu zor bulurum ben..yinede bi araştırayım ama hiç sanmıyorum.yardımcı kitabımı aldım başladım çalışmaya

takip ettigim acikogretim sitesinde bi kiz kendi kendine calisarak butunlemeye bile kalmadan gecti, ustelik osmanlicasi 88 falandi, kuran faalanda bilmiyordu daha onceden, demek istedigim istedikten sonra yaparsin, elimizin altinda internet var, sor, arastir yeterki ustune dus, kursa gidemiyorum diye uzulme sart degil yeterki azmet, tabi kursa gitmek belki olayi biraz daha kolaylastirir fakat gitmemekte illa ki kalmak degil,basarilar

slam arkadaşlar bende edebiyata kaydımı yaptırıcam inşlllh
bbnm araştırdığıma göre 1. sınıfta not ortalaman 2.5 üzerinde olursa 3 le 4. sınıfta formasyon derslerini veriyorlarmış ve okul bitince öğrtmnlik yapabiliyormuşun ne kadar doğru bilmyorum bu konuyu araştırıp bilgisi olan varsa paylaşırmısınız
herkese kolay gelsin şimdiden

Formasyon almak için ortalamanın 2,5 üstü olması gerektiği açıköğretim sitesinde de yazıyordu. Ancak okul bittikten sonra mı alabiliyoruz, yoksa 3 ve 4.sınıflarda da veriyorlar mı ben de bilmiyorum. Yeni gelen bir uygulama olduğu için, önümüzdeki dönemlerde daha net açıklamalar yapacaklarını düşünüyorum. Yapmazlarsa açıköğretim bürolarına danışacağız artık. Ben bir de farklı üniversitelere dikey geçiş şartlarını merak ediyorum. Ortalama 80 üstü olduğunda Türkiye genelindeki üniversitelere dikey geçiş yapılabiliyor yazıyor ama henüz bunu yapan birini duymadım. Bu konuda bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

arkdaşlar bana acil yardımcı olurmusunuz siz kayıt olmuşsunuz bana sadece siz yardım edebilirsiniz diye düşünüyorum ben bu sene AÖF ye kayıt olucam LÜLEBURGAZDA yaşıyorum büro olarak KIRKLARELİYİ gösteriyor fakat ben TEKİRDAĞA gitmek istiyorum hem daha yakın hem özel nedenlerden dolayı adres olarak tekirdağı versem kayıtta herhangi bir sorun çıakarmı lütfenn bi bilginiz olmasada cevap yazın lütennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:tomato::1no2:

Formasyon almak için ortalamanın 2,5 üstü olması gerektiği açıköğretim sitesinde de yazıyordu. Ancak okul bittikten sonra mı alabiliyoruz, yoksa 3 ve 4.sınıflarda da veriyorlar mı ben de bilmiyorum. Yeni gelen bir uygulama olduğu için, önümüzdeki dönemlerde daha net açıklamalar yapacaklarını düşünüyorum. Yapmazlarsa açıköğretim bürolarına danışacağız artık. Ben bir de farklı üniversitelere dikey geçiş şartlarını merak ediyorum. Ortalama 80 üstü olduğunda Türkiye genelindeki üniversitelere dikey geçiş yapılabiliyor yazıyor ama henüz bunu yapan birini duymadım. Bu konuda bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

bende sadece hangi üniversitede okuosan örgün olarak orada 3.ve 4.sınıfta formasyon alabiliosun die biliyorum biz açıktan okuduğumuz için bize verceklerini sanmıyorum ya da eskişehir üni veriosa o ayrı tabi bi arkım ortalaması 80 ve üstydü o da kendi bulunduu bi ilde okula başvurmştu öle bişe var yani yerimseniben

arkdaşlar bana acil yardımcı olurmusunuz siz kayıt olmuşsunuz bana sadece siz yardım edebilirsiniz diye düşünüyorum ben bu sene AÖF ye kayıt olucam LÜLEBURGAZDA yaşıyorum büro olarak KIRKLARELİYİ gösteriyor fakat ben TEKİRDAĞA gitmek istiyorum hem daha yakın hem özel nedenlerden dolayı adres olarak tekirdağı versem kayıtta herhangi bir sorun çıakarmı lütfenn bi bilginiz olmasada cevap yazın lütennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:tomato::1no2:

hayir hicbir sorun cikmaz, sinavlara tekirdag da girebilirsin, hatta sonradan bile sinav yerlerini degistirebilme imkanin var, sinavdan once belli bir tarihe kadar AOF ye bilgilerini degistirirsen sinavlari istedigin sehirde girme imkanin var, kayit oldugun buro ne olursa olsun.... kolay gelsin

bu bölüme girebilmek için kaç net yapmak lazım kaç puanla yerleştiniz kızlar..ayrıcada ben sayısal çıkışlıyım bişey farkedermi?kat sayı kalktı falan diye duymuştum cvp vern arkadaşlarıma teşekkürler şimdiden..

bu bölüme girebilmek için kaç net yapmak lazım kaç puanla yerleştiniz kızlar..ayrıcada ben sayısal çıkışlıyım bişey farkedermi?kat sayı kalktı falan diye duymuştum cvp vern arkadaşlarıma teşekkürler şimdiden..

hayir puanin sozel ya da sayisal olmasi onemli degil,bu yil taban puan 305 le almis.

internette araştırıyorum yapılan bi açıklamada felsefe sosyoloji ve türk dili edebiyatı öğrencilerinin formasyon alabileceğini söylüyor tezsiz yüksek lisans şartıyla ama tezsiz yüksek lisans artık formasyon almakta bi işe yaramadığına göre bize de okurken vermeleri lazım.bilgi alan olursa paylaşın arkadaşlar çok meraktayım

bnmde ilk yılım örgüne geciste bilgisi olan?

evet var hemde kesin... not ortalamanin 80 ve ustu olmasi lazim ve basvuracagin universitenin seni kabul etmesi lazim, yani bireysel olaarak gidip universiteye kendin basvuruyorsun, 80 ve ustu not ortalaman varsa, kolay gelsin basarilar

geçen yıl barajı geçmen yeterliydi ama bu sene kontejan koymuşlardı herkes kazanamadı yani bnm puanım 369 du sayısal sözel farketmiyor sanırım
ne çpok söylenti var yhaa neden doğru dürüst bir açıklama yapmıyorki üniversite bir bölüm açmışlr daha nasıl olacağına kendi,leride karar vermemişler heralde sinir oluyoirum bu belirsizliklere daha öncede ilahiyat okudum onda da aynısı oldu

evet var hemde kesin... not ortalamanin 80 ve ustu olmasi lazim ve basvuracagin universitenin seni kabul etmesi lazim, yani bireysel olaarak gidip universiteye kendin basvuruyorsun, 80 ve ustu not ortalaman varsa, kolay gelsin basarilar

saol bilgin için cnm hayırlısı inş kısmetse nasip olurr

çok saolun kızlar en az 320 şart gibi kesin olması için bakalım hayırlısı bende bu bölümü çok istiyorum olsun inş.herkese kolay gelsin

X