AÖF Türk Dili Edebiyatı 1, sınıf dersleri

sağol canım cevapladığın için .murat yayınlarını nerde bulabilirim acaba bi kaç kitapçıya baktım ama yook. gerçi sen antalyadaymışsın ben bugün başka yerlerede soruyum bakalım biran önce başlamak istiyorum.

sağol canım cevapladığın için .murat yayınlarını nerde bulabilirim acaba bi kaç kitapçıya baktım ama yook. gerçi sen antalyadaymışsın ben bugün başka yerlerede soruyum bakalım biran önce başlamak istiyorum.

rica ederim canım internetten murat yayınları diye girersen illerin telefonları var , ben aöf birosuna kayıt yaptırmaya gittiğimde büronun önünde bütün yayın evleri kitaplarının satışını yapıyorlardı bu şekilde almıştım istersen sen de biraz bekle kayıt yaptırdığında diğer yayınları da incelersin hangisi içine sinerse onu alırsın .. aöf sitesinden konuk olarak girip aöf kitaplarını da inceleyebilirsin . google girip .. Anasayfa - Açıköğretim e-Öğrenme Portalı
yazarsan oturum aç yazısını tıkla , tc isteyecek konuk yazıp girebilirsin ,
başarılar canım

saoln kızlar cvp verdinz için başarılar diliyorum size ben zaten maliye okuyorum 3 sınfm ama edb için girebilirim sınava

gülişş murat yayınlarınn 1 veya 2 tane kitap evi oluyoo muhakkah vardr int bak

teşekkürler kızlar

estur aslında senin dediğin gibi almak daha mantıklı ama benim eylül 20gibi okulum açılıyo ben hemşirelik 3.sınıf öğrencisiyim okul açılmadan başlamak istiyorum çok çalışmalıyım hem 2vize 2final geçircem o yüzden işi sıkı tutmalıyım.

teşekkürler kızlar

estur aslında senin dediğin gibi almak daha mantıklı ama benim eylül 20gibi okulum açılıyo ben hemşirelik 3.sınıf öğrencisiyim okul açılmadan başlamak istiyorum çok çalışmalıyım hem 2vize 2final geçircem o yüzden işi sıkı tutmalıyım.

maşallah canım hakkında hayırlısı olsun , sana tavsiyem çalışırken özetler çıkar ya da soru cevap şeklinde notlar çıkar sınav yaklaştığında o kadar çok işe yarıyor ki .. ben o şekilde çalıştım .. ara sınav nisanın ilk haftası şuan çalışsan bile nisana kadar unutabiliyorsun özetler çok faydalı oluyor .. aöf nin orjinal kitaplarını verdiğim adresten inceleyebilirsin ama sıkılırsın çok ayrıntı var yardımcı kitaplar iyi oluyor 2 üniversite okuyacağın için seninde dediğin gibi en kısa zamanda temin edip çalışmanda fayda var , başarılar tatlım , aklına takılan olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım a.s.

merhba bende bu yıl türk dili ve edebiyatına yerleştim
ama zor diolar açıköğretim olduğu için
ismek kayıtları başladı osmanlıca dersleri varmış
sizce kursa gitmeme gerek varmı

merhba bende bu yıl türk dili ve edebiyatına yerleştim
ama zor diolar açıköğretim olduğu için
ismek kayıtları başladı osmanlıca dersleri varmış
sizce kursa gitmeme gerek varmı

kesinlikle var ..ben kursa gittigim halde osmanlıcadan kaldım yarın bütüm var akannehir

Osmanlıca dersinde, sizi zorlayan şeyler ne, yeni başlayacaklar için aydınlatıcı olması açısından açıklar mısınız arkadaşlar?

Osmanlıca dersinde, sizi zorlayan şeyler ne, yeni başlayacaklar için aydınlatıcı olması açısından açıklar mısınız arkadaşlar?

aslında şöyle bir bakınca kolay gibi geliyor..ben senenin basında en sevdigim ders olarak osmalnlıcayı ilan etmiştim ve kurstaki arkadaslarım bana demediğini bırakmadı :) kızlar harfleri kuralları öğreniyorsunz tamam ..okumada da bi problem yok bu konuda garanti verebilrim sadece biraz pratik...gözünüzü korkutmak istemem tabiki ama ünite atladıkça bildigimiz bu ek kök fiil vs devreye giriyor ..yani nasıl bir dilbisinde kelimeleri ayırıyorduk bu defa osmanlıca kelimeleri ayırıyoruz..sonra sayfalarca fasca organ,meslek vs ismi kelime ezberkemek gerekiyor yani..zor bi ders degil ama digerlerine göre gercekten cok fazla emek isteyen bir ders opuyorumnanaktan

aslında şöyle bir bakınca kolay gibi geliyor..ben senenin basında en sevdigim ders olarak osmalnlıcayı ilan etmiştim ve kurstaki arkadaslarım bana demediğini bırakmadı :) kızlar harfleri kuralları öğreniyorsunz tamam ..okumada da bi problem yok bu konuda garanti verebilrim sadece biraz pratik...gözünüzü korkutmak istemem tabiki ama ünite atladıkça bildigimiz bu ek kök fiil vs devreye giriyor ..yani nasıl bir dilbisinde kelimeleri ayırıyorduk bu defa osmanlıca kelimeleri ayırıyoruz..sonra sayfalarca fasca organ,meslek vs ismi kelime ezberkemek gerekiyor yani..zor bi ders degil ama digerlerine göre gercekten cok fazla emek isteyen bir ders opuyorumnanaktan

Cevabın için teşekkürler.

bugün kayıtlar başladı kızlar 15 ekimde de sona eriyormuş.. bu osmanlıcayı bende kafaya takmaya başladım kursuna gitmeden olmaz mı gerçekten.. ben biraz kaynak kitap toplamyı düşünüyorum diğer dersleri o kadar zor gelmez gibi ben sözelciydim hep bunları görüyorduk ama hayırlısı bakalım

Bende ismeğin osmanlıca kursuna gitmeyi düşünüyorum halam edebiyat ögretmeni dersanede ögretmenlik yapıyor öyle cok zorlamaz korkma dedi kursa mutlaka git dedi yararını olacağını söyledi. Özel kurslardansa ismeğinde kursu var oralarıda tercih edebilirsiniz.

Dün kaydımı yaptırdım. Kitapları hemen verdiler. Öğrenci kimliği de 10 ocak- 26 şubat tarihleri arasında verilecekmiş.

bende 319 puanla bu bolumu kazandim, ama ben yurt disinda yasiyorum :-)gecen senede sirf edebiyat icin sinava girdim, tabi yurt disindan gelip gitmek kolay degildi ama sonucta istedigim oldu, osmanlicaya ise simdiden basladim, kendi kendine basarilabilecegini dusunuyorum zor olsada. kayidimi henuz yaptiramadim yurt disinda oldugum icin "mazeret kaydi tarihlerinde" turkiyeden yakinim yaptiracak, umarim bir sorun cikmaz, herkese basarilar

X