AÖF Türk Dili Edebiyatı 1, sınıf dersleri

edebiyatçılar nerdesiniz ??? nasıl gidiyor dersler sona sayım başladı .. ALLAH yardımcımız olsun

ben burdayım:eek: yeni gördüm valla bu topiği :1no2: son 2 gün finale..heycan büyük bende sizde durum nasıl....vizeler nasıl geçmişti arkadslar...bol çsans kader ortaklarımmopuyorumnanaktan

kızlar kötü mü geçti kimse gözükmüyo .. bazı soruları çok zorlamışlar .. neyse hayırlsı..

yeni türk edebiyatı ... offff hele osmanlıca çok ter döktürdü bana ..

benim sınavım iyi gecti osmanlıca cok vaktimi aldı ama iyiydi yinede osmanlıca cok zor diye calısmadım fazla buyüzden cok stres yaptım ama korktugum kadar kötü diildi allahtan biraz temel bilgi teknolojileri zorladı beni ama onada cok calısmamıştım hep soru cözerek calıştım ama genel olarak güzeldi sınav cok sükürki bitti

benim sınavım iyi gecti osmanlıca cok vaktimi aldı ama iyiydi yinede osmanlıca cok zor diye calısmadım fazla buyüzden cok stres yaptım ama korktugum kadar kötü diildi allahtan biraz temel bilgi teknolojileri zorladı beni ama onada cok calısmamıştım hep soru cözerek calıştım ama genel olarak güzeldi sınav cok sükürki bitti

senin adına sevindim canım , benim biraz kötü geçti daha dorusu emin değilim iyi mi kötü mü ama eski türküm çok güzeldi hayırlısı ya ..

merhaba herkese
ben eski ama pek fırsat bulupta giremeyen bir üyeyim
nasılsınız arkadaşlar..
bu arada son sınavlar nasıldı?

e öğrenmeye girin tc.kimlik nonuzu yazın.sınav sorularını seçin.ondan sonra 2009-2010 yılını seçin.yılsonı sorularını seçin.e kitap a tıklayınca cevap anahtarı kitapçık kodları falan çıkack.ilk önce kitapçık koduna tıklayın.mesela işletme bölümü için 1.oturum(1100)hukuka giriş dersi 1410 yazıyor o şekilde kendi bölümünüzü bulup bi kağıda yazıp kitapçık kodunuzu.sonra 1.oturumda yazan 1100 nolu kitapçığa gelin.ekranın sol tarafında kitapçık kodu.cvp anahtarı falan yazıyor ya aşağıya doğru numaralar var.ordan kendi kitapçık kodunuzu bulun.cvplarınızı bi kağıda yazın.bu arada kitapçık kodunuz diyelim ki d sayfayı aşağıya doğru indirince zaten d kitapçığını bulursunuz.en sonundaaa daa cvp anahtarı kısmına gelip 1.oturumda yazdığınız hukuka giriş 1410 numarasını bulun ordan yaparsınız.bu arada cvp anahtarında da kitapçık kodunuzu bulun.yanlışlık olmasın..ben kaç defa öyle yaptım.moralim bozuluyordu hepsi yanlış çıktı diye.neyse siz benim dediğim gibi yaparsanız iyi olur.karışık oldu.idare edin::KK70:

kızlar formasyonla ilgili net bilgi nedir?bende bu sene kayıt olcam bu bölüme ama bu tercihte formasyonun etkisi çok fazla..benim bildiğim 3, ve 4, sınıfta formasyon alınabilecekmiş dogrumu gerçekten bilen varsa beni bilgilendirirse sevinirim

evet tatlım bizde örgünlerle aynı haklara sahibiz kesin bilgi 2, sınıfta belli olur deniyo 70 75 üstü not ortalaması olanlar alabilecek ama bu açıköğretim tarzındamı olur yoksa örgün olarak mı olur eğer öyle olursa hangi okuldan alıcanıca nasıl belirlenir bunların hepsi 2, sınıfta kesinliğe kavuşucak..

evet tatlım bizde örgünlerle aynı haklara sahibiz kesin bilgi 2, sınıfta belli olur deniyo 70 75 üstü not ortalaması olanlar alabilecek ama bu açıköğretim tarzındamı olur yoksa örgün olarak mı olur eğer öyle olursa hangi okuldan alıcanıca nasıl belirlenir bunların hepsi 2, sınıfta kesinliğe kavuşucak..

teşekkürler ilayda o zaman notları yüksek tutmak gerekiyor desenize..umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur da formasyonuda alırız bende seneye katılırım aranıza ama 1, sınıf olarak geçen sene sınava girmediğime bin pişman oldummm

ben edebiyat öğretmeniyim kızlar yardıma ihtiyacınız olursa yazabilirsiniz bana. :) kolay gelsin.

arkadaslar size bir sorum olacak
ygs3 puanim 240
sizce aof turk dili tercih yapabilirmiyim?
klavuzda puanlar yazmiyor anlayamadim
yardimci olursaniz sevinirim

bu bolumun 10000 kontenjani varmis
tek tercih yazsam olmama ihtimali varmi?
lutfen bilgisi olanlar yardimi olursa sevinirim

X