aramak mı zor aramasını beklemek mi?

ben aramak diyorum kızlar.çünkü insan yediremiyo kendine ararsa,e aramassada içi içini yiiyo.kabul edelimki ararsak ilişkiye 1-0 yenik başlıyoruz.tabi haksızsak o ayrı

ben dayanamam ararım.. içim içimi yer aramazsam.. arar içimden ne geliyosa söylerim.. kırgınsam dile getiririm.. dayanamaz hemen çık görüşüyoruz der =)))

aramasını beklemek ölüm gibi .....
aramak istesende arayamamak ise ölümden de beter!!

her iki durumda İnsanı delirtmeye yetiyorrr
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

saate bakarsınnn....
işteyse mesaisi okuldaysa dersi bitmiştir çoktann...
kulagında mesaj melodın cınlar ama telefonunda bi hareket yokturrr...dakikalrı hesaplarsın tahminler yurutursunn yemek yiyordur belkide dersin yada resimlerimize bakıyor benim aramamı bekliyordr dersinn.... sonra aklına mantıgının yadırgadıgı seyler gelirrr.... arkadaşlarıyla takılıyor egleniyordur dersin ya bulundugu ortamlarda kızlar vardır herşey kakara kiridir dersin... yaada kendini yanlız hissederde arkdaşmışcasına senin hazetmediğin insanlarla sohpet ettiğini düşünürsünnn.....msnde yada başka yerlerde iletilerine bakrsınn yeni arkadaşlar edinmişmi nerelerde resimler cektirmiş diyeee......dayanamazsınn elin telefona gider acaba ozelden caldırsam mı derdin.. özelden caldırırsın kendini tatmin eder ben caldırdım diye aramasını beklersinn... kavga ettiyseniz sinirinin yatışmasını beklersin ama haftalarca aylarca bekleyemezsin seni unutma ihtimalini düşünür kaybetmekten korkarsınn... yaptıklarını ölçer tartar kendini haklı bulursun ama anıların agır basar yaz tatilin gelir aklına yada dogum gunun.....ders calışamaz defterlerine adını karalarsın suursuzca işini yapamaz ajandana not yerine sevgi sözcuklerini yazarsınn... senin ki gururda onunki değildir... ee peki kim koyacak noktayı kim arıcak omu senmii... o arasa ne kazanıcaksın yada sen arasan ne kaybedceksin... boşverin aramasını beklemeyi arayınn yada sadece iki kelimse seni seviyorum diye duymak istediği iki kelimeyi seviyosanız yazın yada söyleyin......

beklemek daha zor ama bunu sadece biz düşünmüyoruz onun araması sevdigi anlamına geliyorsa bizim aramadıgımız ne anlama geliyor bence bu düşünce sadece bizde yok onlardada var hata ne olursa olsun küs olup aramamak cok mantıksız geliyo bana sorununuzu küs kalarak degilde konusarak halletmek en iyisi bu onun yada senın araman diye sorunuda ortadan kaldırır hem bişeyler için daha iyi olur sanırım.........

oturup onun aramasını beklemek,o zamana kadar elimiz kolumuz bağlı durmak mı zor,kendimizle kavga edip onu aramaya kalkmakmı daha zor?
ararken mi daha çok zorlanıyorsunuz,aramasını beklerkenmi?

benim hiç öyle sorunum yok valla bn dayanamam hemn arıyorum :kedi:yerim ben onu:asigim:

aramasını beklemek ölüm gibi...24 aralıkta ayrıldı benden,dayanıcam asla aramıcam dedim ama 5. günde dayanılmaz bir istek oluştu içimde.o an aramasam çıldırıcaktım.ve çağrı attım,geri aramadı.msj attım cvp yazmadı :KK43: sonra yılbaşı oldu.yılbaşında planlar yapmıştık çok üzgündüm o yüzden onla değilim diye,yine dayanamayıp aradım,msj attım ,yine cvp yok :KK43: napıcam bennn,beni sevdiğini biliyorum ve onsuz olmak istemiyorum.başıma gelen en güzel şeydi o :KK43:( napıcammm

aramak zor ama onunda aramak zor diyeceğini bilmek daha zor olunca beklemek çok daha zor...akannehir

aramasını beklemek ölüm gibi...24 aralıkta ayrıldı benden,dayanıcam asla aramıcam dedim ama 5. günde dayanılmaz bir istek oluştu içimde.o an aramasam çıldırıcaktım.ve çağrı attım,geri aramadı.msj attım cvp yazmadı :KK43: sonra yılbaşı oldu.yılbaşında planlar yapmıştık çok üzgündüm o yüzden onla değilim diye,yine dayanamayıp aradım,msj attım ,yine cvp yok :KK43: napıcam bennn,beni sevdiğini biliyorum ve onsuz olmak istemiyorum.başıma gelen en güzel şeydi o :KK43:( napıcammm

kızlar en azından kızgında olsa cevap verir, erkekler çok gıcık oluyolar böyle zamanlarda.

aramasını beklemek zor evet
ama bir problem yoksa ararım ama
varsa zaten armaam hiç işim olmaz :umursamaz:

aramasını beklemek çok zor arıcakmı aramıcak mı belli değil çok zor aradıktan snrasıda zor neden mi nasıl davrancam duygularıma yenık düşücem mi gibi şüphelere düşüyor insan :S
ama artık aramıcak benı bılıyorum

bencede aramasnı beklerken zorlanıyoruz:) ama ne kadarda zor olsa ölsem aramazdım hep onu beklerdım hep aradıda zaten cok sukur....

aynen :kedi:
ama haksızsam arayamasam bile sms yazarım laz damarım tutmadıysa kaydirigubbakcemile3
inat ettim mi ölsem aramam arasın. :1closedeyes:
işine bulmuş benim giibi birini daha ne istiyo zemuszemus

X