Arkadaşıma DUA....

ayse.20;8887191]ayse.20 bende varım arkadaşlar bende dua istiyorum....
sizin için başka dualarda yazabilirim mesela fetih suresinin ilk ayeti heryerde kapıları açar(tabi Allahın izniyle)
ayrıca bende bu topikte bulunanlar için 50 salavat ve dualarıım sizin için...

ayse20'cim merabalar...vereliniortak

fetih suresini duydum bir de kenzülarş varmış,o da çok iyiymiş..

aslında ben bu sitede dolaşırken,bir arkadaşımın hikayesinden çok etkilendim..yumurtalıklarında kist varmış,ilaç tedavisi görmüş uzun yıllar,sonra doktor bu ay şu adet söktürücüyü kullan ,gelecek ay bakalım ama durum hiç ümitli değil deyince ,arkadaşımız eve gelmiş,dua okumaya başlamış ,dua kitabını karıştırıken 4444 salavat-ı tefriciye duasını görmüş..bir haftada okumuş bitirmiş..sonra adet söktürücüleri almış ama biş türlü adet olamamış,dr gitmiş..dr şok olmuş çünkü tüm kistleri yok olmuş ve hamileymiş..bu hikayeyi okuyunca çok ağladım..çünkü dua insanın tek dayanağı bizi tedavimizde...aslında 4444 okuyalım diye düşünmüştüm ama bu duanın sırrı 4444 kere okunmasında..bi kişi atlasa olmaz..en kısa salavatı seçtim ben..nasıl olsa salavat dilimizden düşmüyor bari arkasından birine dua ederiz dedim..

herkes topiğe bakıyor ,merak ediyor ama ne kendi ismini ekliyor ne de arkadaşı için dua istiyor..keşke nicklerini yazsalar da onlar için dua edebilsek ve onlar da bizim için dua etse...

kızlar eğer bu günlerde yumurta toplama işlemi yaptıran transferi aşılama işlemi olan arkadaşlarınız varsa nicklerini ekleyin..çünkü en çok onların ihtiyaçları vardır...hadi bakalım pamuk diller duaya...kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

ayse20 senin sorunun ne??sebepsizmisin ??

cnm benim sorunum sıkıntı ilk bebeğim ölünce ikincisi olmadıı tedaviye başladım oda beni yıprattı şimdi kendi haline bıraktım dua ve bitkisel kürler hayırlısı artık...

malum günde oldugum okuyamıyorum malesef,

inşallah tüm dualarınız kabul olur,tüm gönlünüzden gecenleri kabul eyler Allah'ım..

hafta sonu sınavım var ıkı gunde de ,inşallah sınavlarım iyi gecer :Saruboceq:

cnm adetliyken salavat çekebilirsin bunda bişey yok hayatım...

gülsenim senin için 30 salavat getiriyorum rabbim kabul eyleye

çok tşk ederim arkadaşım agzına ve yuregine saglık en kısa zamanda bende dualarımı gönderecegim, iyiki bu siteyi bulmuşum,alkisalkisalkis, iyiki varsınız..opuyorumnanaktan

gülsenim, seçkin38, gazili09 hepinizden allah binlerce kez razı olsun. rabbim kucaklarınızı ikiz bebişlerle doldursun. selvincim tanımadıklarımdan bizzat ismime dua alma mutluluğunu öğrettiğin için yaşattığın için allah senden de razı olsun. çok duygulandım. gülsenim seçkin gazili selvin ve burdaki bütün arkadaşlarım için 30 salavat.

tşk ederim arkadaşım, inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin.. senin de agzına ve yuregine saglık..opuyorumnanaktan

sevgili selvinn okadar içten ve okadar güzel duygularla yazmışsınki yureginin güzelliğiyle gözlerim doldu cok duyguluyum şuan. birbirimizden başkası sanmıyorumki yaşadıklarımızı anlayabilsin. dogru söylüyorsun eşlerimiz için de hiç kolay degil..ama işte ümitlerimi kırınca daha kötü oluyorum.biz tayinciyiz ve seneye doguya gidiyoruz dolayısıyla orda yaptırmak daha güç olacak birazda ondan böyleyim.rabbim en hayırlısını bilir neyapalım artık inancımız da olmasa bu durumlara katlanmak cok zor olurdu.inşallah rabbim tüm dileyenleri tez vakitte dilegine kavuştursun..dualarımız kabul olsun...senin de agzına ve yuregine saglık arkadaşım.opuyorumnanaktan.

adetliyken salavat çekiliyormu aysecim ben oyleyken okumam genelde yanlışmı biliyorum acaba...

Cünüp, âdetli veya lohusa olan kadın Kur’ân âyetlerinden hiç birini okuyamaz, caiz değildir.Aynı şekilde Fâtiha, Âyetü’l-kürsî, Felâk, Nâs ve İhlâs Sûrelerini zikir maksadıyla, Allah’ı hatırlamak düşüncesiyle okumak haram değildir.
Bunun yanında, Kelime-i Şehâdet, Kelime-i Tevhid, istiğfar, salavat-ı şerife gibi tevhid ve zikir cümlelerini bir veya birden fazla okumak caizdir.
canım benim senin için açıklayıcı oldumu bilmem...:asigim:

sagol aysecim çok yardımcı oldun..abdest tutmuyorya boyleyken ben de oyuzden cekiniyordum.belirttiğin sureler euzu besmelesiz okunabiliyormuş dogrumu bu yoksa besmeleyle okunsa olurmu..opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
rabbim tüm evlat hasreti çeken kardeşlerime enkısa zamanda hayırlı ve saglıklı evlatlar nasip etsin banada nasip etsin.bendende hepinize 20 salavat

canım benim ,30 salavat ve duam senin için...

sebepsiz infertilite misin sende ??

selvin bende sana 0 salavat ve dua okudum rabbim kabul eyler inşallah:Saruboceq:
bizim sorun erkek infertilitesi canım

merhaba arkadaşlar benimde dualarınıza ihtiyacım var 2.mıcro denememden de bu pazartesi negatif sonuç aldım moralim cok bozuk.eşim bir daha denemek istemediğini söylüyor.zaten bir daha deneme imkanımız da iş hayatımız nedeniyle çok zor...yaşım 38 ümitlerimde yaşıma oranla azalıyor.eşim benden genc ve cok istiyor belki benden daha cok hemde, bu duruma cok uzuluyorum.4 yıllık evliyiz hiç hamile kalamadım hiç de korunmadıgım halde.yumurtalıklarımda tembellik varmış eşimde de kalite düşük çıkıyor.lütfen bana da dua edin.ben malum negatif sonuctan sonra ilacları bıraktım özel günümdeyim inşallah daha sonra bende dua edecegim burdaki ve diğer tüm arkadaşlarımıza.. sevgiyle kalın..

canım senin içinde 30 salavat ve dua okudum
Rabbim tez zamanda yüzünü güldürü inşallah:Saruboceq:

ayşe.20 canım sana 30 salavat ve dua okudum
Rabbim kabul eyler inşallah:Saruboceq:

gazili arkadaşım 30 salavt ve duamda senin için:Saruboceq:

sagol aysecim çok yardımcı oldun..abdest tutmuyorya boyleyken ben de oyuzden cekiniyordum.belirttiğin sureler euzu besmelesiz okunabiliyormuş dogrumu bu yoksa besmeleyle okunsa olurmu..opuyorumnanaktan

cnm dua niyetine besmeleyle veya besmelesiz fatiha ve dua ayetleri okunabilir,dediğim diğer sureler adetliyken besmeleyle okunamaz sadece türkçesinden yada harf harf heceleyerek falan Allahı hatırlamak maksadıyla okuyabilirsin

sessiz06 ve aymes sizlerin de agzınıza saglık, allah razı olsun arkadaşlarımızın hepsinden, inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin..opuyorumnanaktan

burda gerçekten çok büyük bir dua silsilesi oluşturdukk bunun için selvinn arkadaşım sana çok teşekkür ederim 4444 tane tefriciyeyide duydum hergün birimiz için okuyalım dicem yetiştirebilirmiyiz
birde "fe hebli min lendüke veliyya" bana tarafından bir veli oğul ihsan et...(meryem,5) bunuda sık sık okuyabilirsiniz

kızlar bendende 30 salavat burada bebek hasretiyle yanan bütün herkese okuyorum
banada dualarınızı eksik etmeyin lütfen
yarabbim en kısa zamanda bizlerede hayırlı saglıklı çocuklar nasip et..

gülsenim 30 salavat senin için okuyorum banada dualarını eksik etme canım.]

selvinn sanada 30 salavat dua ediyorum banada dualarını eksik etme canım.

aymescim canım arkadaşım seni takip ediyorum inş.sanada rabbim en kısa zamanda bir bebek verir
30 salavatda senin için tatlım
banada dularını eksik etme canım.

X