Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhabalar bende tes yaptırdım 1472 cıktı sızce ıkızmı var merak edıyorum 16 sında randovum var keseyı goreceyız ınsanlah cevap beblıyorum arkadaslar

merhabalar bende tes yaptırdım 1472 cıktı sızce ıkızmı var merak edıyorum 16 sında randovum var keseyı goreceyız ınsanlah cevap beblıyorum arkadaslar

Hamileliğinin hangi haftasındasın?Tefdaviyle mi yani mikroenj yada aşılamayla mı bu sonuç oldu?Değil hafta gün ve saat bile önemli bu değerde. Hamilelik sonrası an be an artıyor çünkü BHcg değeri.Hakkında hayırlısı olsun.Sonucu bildir canım. :kahve:

:sm_cool:merhaba kızlar bende inşallah ikiz annesi olacağım.şuan 31 haftalık hamileyim.kızlarım olucak.aranızda bebeklerin hareketlerini cd ye çektiren var mı?nasıl güzel gözüküyor mu?:1hug:

:sm_cool:merhaba kızlar bende inşallah ikiz annesi olacağım.şuan 31 haftalık hamileyim.kızlarım olucak.aranızda bebeklerin hareketlerini cd ye çektiren var mı?nasıl güzel gözüküyor mu?:1hug:

denizlide oturuyorsun sanıyorum...hangi doktora gittiğini öğrenebilir miyim......memnunmusun doktorumdan ..ben de ikiz bebek bekliyorum..benimkisi çok yeni 6+1 daha.....

Ya arkadaşlar bende doğal yoldan hamileyim.bu cumartesi nasipse keseyi görmeye gidicez.Fakat Hcg miktarım:2,5 haftalık gebelik iken daha adetimi 2 gün geçmişti 984,34 çıktı.Yarın bütün tahlillerim yapılıcak.Hcg yi birdaha görücem.Birde günlerdir rüyalarımda çok ilginçtir iki hediye birden alıyorum çevremden.Sizin nasıldı bu değerler.?

Hacercim hamileliğin ve bebeklerin hayırlı olsun a.s..Benim hamilelik daha çok yeni ve usg görüntülerinden şimdiden bir albüm oluşturmaya başladık.Bunu herkes yapıyordur sanırım zaten de cd olayını duymama rağmen henüz biz böyle bişey yapmadık.Ama bi arkadaşım cd almıştı.Fakat dr nasıl usg görüntülerini tv de izletiyor işte onu cd ye aktarıyorlar.Biz arkadaşın cd sini izlemiştik ama ben pek te bişey anlamamıştım.Ama fotoğraflar ve albüm bence çok daha uzun süreli ve kalıcı.Çünkü bebeğin en uygun pozisyonunu seçip çektikleri için daha belirgin oluyor bence:kahve:

Ya arkadaşlar bende doğal yoldan hamileyim.bu cumartesi nasipse keseyi görmeye gidicez.Fakat Hcg miktarım:2,5 haftalık gebelik iken daha adetimi 2 gün geçmişti 984,34 çıktı.Yarın bütün tahlillerim yapılıcak.Hcg yi birdaha görücem.Birde günlerdir rüyalarımda çok ilginçtir iki hediye birden alıyorum çevremden.Sizin nasıldı bu değerler.?

Sevgili arkadaşım bi kere sonuç tekte olsa,çiftte olsa hamilesin,öncelikle bunu kutlamak lazım,hayırlı uğurlu olsun a.s. .Bu değerlerde dr un sana ne söylediyse bu en doğrusu olur çünkü henüz yumurtlama ve döllenme sonrasında kaç gün geçtiğini bilmiyoruz,bu yüzden değer yüksek te olabilir,tek gebelik te olabilir,çift de olabilir.Ama şu ilginç ki ben hamile kalmadan belki 1 yıl önce ikiz bebeklerimi rüyamda görmüştüm.Ha bilinçaltı bir istek midir,yoksa bir gerçeğin dalaleti rüyalarmıdır onu bilemiyoruz.Burda bize muhakkak son bilgileri ulaştır arkadaşım..:kahve:

Ya elbette çok seviniyoruz hatta havalara uçuyoruz bebiş gelecek diye bu başka bişey ya,

Siz bana şöyle söyleyin arkadaşlar.Ben hemen hemen döllenmeden sonraki 16.gün değerim 984,34.Bende çok ikiz rüyası gördüm.Çok sevinirim tabiki ikiz olursa bu başka bir duygu.Tahlil sonuçlarım yarın belli olucak.

merhaba hayırlı olsun hamileliğin.ben ikizlerim şu an 19 aylık.hamileliğimi severek yaşadım ama korkunçtu.4,aya kadar bulantı kusma düşük tehlikesi yatak istirahati,beşinci ayda rahat ettim.ondan sonraki aylar çok zordu kocaman bir karınla ilgi odağı olmuştum doktor bile şaşkına dönüyordu.ameliya masasına bile zor yattım.ultrason masasına yatınca bir daha kalkamıyordum çok zordu ama galiba sizinki biraz rahat geçiçek heralde öyle anlaşılıyor.

Yarın değerlerimi bir kere daha öğrenicem nasipse.Ama şu iki haftadır rüyalarımda ya iki tabak kase hediye alıyorum,ya iki hediye,bir çift terlik giyiyorum.Hani hcg değeride 984 lerdeydi 2,5 haftalıkken,idrar tahlilinde net kırmızı olarak çift çizgi çıkmıştı.Soluk falanda değildi.Şu an 1 aylık gebeyim uyku çok var.Çok merak ediyorum

eklektik cim neden tekrar kan veriyorsun ki?Artıştan anlaşılıyormuymuş ki?

Ya kortakalcım böyle bi hamileliği taşımak sürdürmek çok zor olsa gerek yaa.Allah kolaylık versin. Hayırlısıyla bebeğine kavuşursun inşallah.Ben yazık sürekli ayaktayım,çalışıyorum,erken saatlerden geç saatlere kadar.ışim de evime uzak.Günde nerden baksan gidiş gönüş 100km yapıyorumdurmirmirmirmir. Ama bişekilde gidiyor,hiç bi fark yok hayatımda..

Hymarry,yok bu tahlilleri doktorum istedi.Genel bakılıcak.İçinde hepsi var Biyokimya,toxoplazma,rubella,tam idrar tahlili falan.Çoğul gebelik çin falan değil.Normal her ay yapılıcak olan rutin kontrol.Hani bende oradan hcg değerimi birdaha görmüş olurum.Nekadar yükselmiş diye.

Hymarry,yok bu tahlilleri doktorum istedi.Genel bakılıcak.İçinde hepsi var Biyokimya,toxoplazma,rubella,tam idrar tahlili falan.Çoğul gebelik çin falan değil.Normal her ay yapılıcak olan rutin kontrol.Hani bende oradan hcg değerimi birdaha görmüş olurum.Nekadar yükselmiş diye.

Onlar da ne yaaa,ne bu tahliller,ne için isteniyormuş?Bizden benden hiç böyle bişey istemedi doktorum,hiç böyle bişey sormadı.Allah Allahh,senin ki mi normal,benimki mi:uhm:

Valla bence istemesi her yönden iyidir.Çünkü toxoplazma ve rubella özellikle ikisi 2.ayda Allah korusun düşüğe bile sebebiyet verebiliyor.Benim amcamın kızı toxoplazmadan tadavi olmuştu gebeyken.

Mesela ben bu tahlillerin bir kısmını aldım.Bende demir eksikliği çıktı.En azından pekmezi baya içmeye başladım.Kalsiyum ve magnezyuma bakıldı.

merhaba hayırlı olsun hamileliğin.ben ikizlerim şu an 19 aylık.hamileliğimi severek yaşadım ama korkunçtu.4,aya kadar bulantı kusma düşük tehlikesi yatak istirahati,beşinci ayda rahat ettim.ondan sonraki aylar çok zordu kocaman bir karınla ilgi odağı olmuştum doktor bile şaşkına dönüyordu.ameliya masasına bile zor yattım.ultrason masasına yatınca bir daha kalkamıyordum çok zordu ama galiba sizinki biraz rahat geçiçek heralde öyle anlaşılıyor.

Canım hayırlı uğurlu olsun bebişlerin,Allah sizleri onlara;onları sizlerwe bağışlasın inşallah.Bişey sorayı istiyorum şimdi dr um 3 hafta sonra yani 12.haftada ense kalınlığı ölçümü verdi.Sen yaptırdın mı bu nasıl bir tetkik,sencegerek varmı,şimdiden endişeleniyorum ya bişey çıkarsa diye :sm_confused:

Mesela ben bu tahlillerin bir kısmını aldım.Bende demir eksikliği çıktı.En azından pekmezi baya içmeye başladım.Kalsiyum ve magnezyuma bakıldı.

Bu işler hangi haftanda incelendi ve bakıldı.Şuan kaçıncı haftandasın hamileliğinin?Amma çok işleme maruz kalmışsın kaydirigubbakcemile3,yani hala düşünüyorum bende mi anormallik var acaba,öylece oturuyorum :roflol:

X