Arkadaszlk...

bende soguk bir yapiya sahibim, (buzdolabi gibiymisim ilk tanidiklarima:roflol: sora söylerler )
kolay kolay arkadasim olmaz, önce tanimam lazim.:kahve:

kesinlikle katılıyorum :) belkide o sebeple güvenemiyoruz insanlara...

böyle oldugunu hissettiğim insanlardan hemen baglantımı keserim ben yaşadıgım apartmanda var mesela sürekli bi şeyler istesin yaa istesinde ne olursa olsun istesin kadın huy edinmiş bunu önce ark. dediğin komşu dediğin sana saygı duymalı özeline saygı duymalı baktım istedigim gibi biri degil muhatap oldugum kişi hemen bitiririm ilişkimi ben

bende soguk bir yapiya sahibim, (buzdolabi gibiymisim ilk tanidiklarima:roflol: sora söylerler )
kolay kolay arkadasim olmaz, önce tanimam lazim.:kahve:

ii bari sana soguk biri diyolar bana kendini begenmiş diyolar sonrasında itiraf eden çokk kaydirigubbakcemile3

benimde pek arkadaşım yok varda yok kaydirigubbakcemile3
yapı meselesi galiba yalnızlığı seviyorum :bbo:
bu durumu kendim seçiyorum
insanlarla pek samimi olmak istemiyorum kafamçokkarıştı

ailemleyim istnbuldayım...,ama onlarda emekli insanlar kendi dünyaları kendi arkadaşları var:))
benim arkdşlarım genelde evlendi onlarında kendi hayatları var,nadiren görüşüyorum,yada şehir dışındalar,iş yerindede yok kafa dengi,çok sıcak bir yapımda olduğu söylenemez..:)

belkı sıcakkanmlı olmayabılırsın ama kafa dengın olsa herkes anlasır bence bulamadık ama ısterdım gercek bı dost ama allahtan kk var

çocuğun var işte ne güzel ondan büyük arkadaş olmaz al çocuğunu çık gez parka git tiyatroya git çalişiyomuşun ama en azından hafta sonları falan mutlaka gezersinde ne biliyim çokta önemli değil arkadaş ben çocuğumla çok iyi vakit geçiriyorum kimseyi aramıyorum

Aysegül, ben de oğlumla vakit geçirmeye bayiliyorum. bugün erken çıktım işten 5 saattir onunlayim. tabi şimdi mesai yapmam gerekiyo, o uyudu ben de ofise geldim. onunla birlikte zaman nasil geçiyo anlamiyorum bile. ama benim sorunum biriyle sohbet edip bişiler paylaşabilmek. biyerde oturup 1-2 saat bişiler içmek. dertlerimi anlatmak dertlerini dinlemek. henüz oğlum bunlar için çok küçük. zaten büyüyünce de uzaklaşıyolar bizden. daha 1,5 yaşında bile değil kuzum gamyoncuiremsu

Daha önce işim nedeniyle 20 yıl yaşadığım şehirden kendi memleketime geleli 2 yıl olacak ama halâ samimi bir arkadaşım yok oysa dostluğa ve arkadaşlığa çok önem veririm ama karşındaki senin gibi düşünmeyince tek taraflı yürümüyor.

haklısın esra insan gerçekten bazen dediğin gibi biryere gidip bi arkadaşı ile sohpet etmek derdini paylaşmak istiyo benimde bazen canım çok sıkılıyo mesala birşeye kızıyorum sinirleniyorum birilerine içimi dökmek istiyorum ama okadar samimi olduğum birisi yok insan annesi ile bile paylaşamıyo bazen herşeyini üzülmesin diye en basit örnek kocanla küstün mesela anlatamıyosun gidip.benim oğlumda 1,5 yaşında eylül ayında 2 yaşında olucaz allah onları bize bağaşlasın iykide varlar

maşallah kuzuya, hakikaten iyiki varlar. akşam bikaç saatte bütün stresimi aliyor. bi de arkadaşım olsa, biraz da onunla takılıp stres atsam. sanırım üni deki arkadasliklarimi özlüyorum ama öyle arkadaşlıkları bulmak artık zor:çok üzgünüm:

merhaba ben de çoğunuz gibi evlilik dolayısıyla şehir değişikliği yaptım ama bir türlü alışamadım birazda seçicilik olunca işin içinde doğru dürüst arkadaş değil dostum diyebileceğim biri yok ben gerçekten dostum olmayınca kakara kikiri arkadaşlık edemiyorum yani yakın bulamadığım kimselerle aynı ortamları muhabbet olsun diye paylaşamıyorum eşimin arkadaşları var evliler onlaruın eşleriyle görüşüyoduk ama kendime yakın hissetmediğim için ilerletmek istemedim eşim ise samimi olma sadece görüşmek olsun amaç değişiklil belki birazhavadan sudan sohbet et senin için de değişiklik olur diyo ama ben huyu bana yakın olmayan biriyle gçrüşemiyorum biz de alışmamı kolaylaştırır bana yoldaş olur gurbetliği unutturur düşüncesiyle oğluşumu dünyaya getirdik canım benim herkezin evladını Allah bağişlasın ...bana çok mutluluklar verdsi hatta daha da alışdım yaşadığım yere şimdi küçük ilerde büyüdüğünde tamamen arkadaş olacak bana ama insan bir kahve içecek kikirdeyip dertleşecek bir tane de olsa sağlam bir dost arıyo Allah herkezi hayırlı insanlarla tanıştırır inşallah ben de gecenin bu saati bunları paylaşmak istedima.s.

güzel paylaşım april,
ben bundan bi 10 saat önce kendimi baya kötü hissettim konuşacak kimse bulamadım ve bu konuyu açtım. burda gördüğüm şey inanılmaz. herkes birbirinin dertlerine ortak oluyo ve hiç tanımadığı bi insan için üzülüp çözüm üretmeye çalışıyo. peki burdaki insanlar neden gerçek hayatta karşımıza çıkmıyolar.biz hep tuhaf, kıskanç, bencil, kaprisli insanlarla mı karşılaşıyoruz? yoksa karşımıza çıkan insanları acımasızca yargılıyo muyuz? gibi bi soru takıldı şimdi kafama. bu saatte kafa kaldıysa tabikafamçokkarıştı

mum dibine ışık vermez esraoz :) etrafımızdakilere burdakiler kadar faydamız dokunmuyor maalesef :)
bir de burda diğerinin kuyusu kazamaz kimse :) yoksa bu kadar kadını bir araya toplayacaksınız bi yerde, ohoo 15. dakikada 3. dünya savaşı çıkar :)

ben de eşimin arkadaşlarının eşleriyle tanıştım ama bi türlü samimi bi ortama dönüşmüyo. iki arkadaşın görüşmesine engel olmamaya çalışan iki fedakar kadını oynuyosun. başka bişi değil malesef.

mum dibine ışık vermez esraoz :) etrafımızdakilere burdakiler kadar faydamız dokunmuyor maalesef :)
bir de burda diğerinin kuyusu kazamaz kimse :) yoksa bu kadar kadını bir araya toplayacaksınız bi yerde, ohoo 15. dakikada 3. dünya savaşı çıkar :)

tam olaya iyimser bakmaya çalışırken...:sinifsinif:

güzel paylaşım april,
ben bundan bi 10 saat önce kendimi baya kötü hissettim konuşacak kimse bulamadım ve bu konuyu açtım. burda gördüğüm şey inanılmaz. herkes birbirinin dertlerine ortak oluyo ve hiç tanımadığı bi insan için üzülüp çözüm üretmeye çalışıyo. peki burdaki insanlar neden gerçek hayatta karşımıza çıkmıyolar.biz hep tuhaf, kıskanç, bencil, kaprisli insanlarla mı karşılaşıyoruz? yoksa karşımıza çıkan insanları acımasızca yargılıyo muyuz? gibi bi soru takıldı şimdi kafama. bu saatte kafa kaldıysa tabikafamçokkarıştı

evet güzel ve bir okadar da evabı karışık olan sorular ben kendi adıma birşeyler söylemem gerekirse ben sınırları katı olan biriyim çok vericiyim şinsanlara karşı hep hatasız olmaya çalışıyorum ve hataları bunun yanında kabullenemiyorum ve bu beni resmen geri çekiyorum ama nette insanların normalden daha farklı oldukları bir gerçek kendilerini tamamen sergilemeleri imkansız ama herkezin buna ben de dahil insanların mutlulukları sizi gülümsetebiliyo ben üzücü birçok başlığı gözlerim dolu okuyorum halbuki kendisini hiç tanımadığım halde bu bizlerin insan olan tarafımız sergiliyo günlük hayatın olumsuzluk ve güvensizlikleri zarar görme kırılabilme ihtimallerini bu ortamda görmüyo yada az ihtimal veriyo bazen de yanlızlık veya kendini olduğundan farklı göstererek sevilme beğenilme arzusu olabilir nasılsa gerçek beni kimse tanıyamaz diyerek egosunu tatmin etmek de olabilir bazen gerçekden d güzel paylaşımlar oluyor ben inanıyyorum buna çünkü insanlar dertlerini paylaşdıkca birbiirine yaklaşır öğle paylaşımlar oluyoki insan yakınına belki diyemediği şeyler oluyo bunu paylaşıyo ve kendisi gibi birilerini bulmak ona mutluluk veriyo ve mutluluk farkındalıklar aynılıklar bu ortamda insanları yaklaştırıyo ama yine de insanlar rol mü yapıyo yada bütün kötü etiketlerini sıyırıp bu eotamda iyi olabiliniyomu karar veremedim :uhm:ay sabah sabah diyim artık bu ne edebiyat kafanızı şişirdimkafamçokkarıştı

ii bari sana soguk biri diyolar bana kendini begenmiş diyolar sonrasında itiraf eden çokk kaydirigubbakcemile3
ne yazıkki benide öyle sanıyorlar,çekingen bir yapım var,kolay kolay samimi olamıyorum,iş yerinde sıkıntım var buyüzden,zaten çalışıyorum tüm gün burdayım,konuşacak doğru düzgün bir arkadaşım yok,eve gelincede çenem açılıyor :eek:

benimde pek arkadaşım yok varda yok kaydirigubbakcemile3
yapı meselesi galiba yalnızlığı seviyorum :bbo:
bu durumu kendim seçiyorum
insanlarla pek samimi olmak istemiyorum kafamçokkarıştı
aslında bende yanlızlığı seviyorum,ama fazla yanlız kalmak çokta iyi değil bence mafoldumben

ben dün internette "kız arkadaş" yazıp aradım. çok site var ama hepsi abuk siteler. ya erkek olmak lazım ya da sapık.yani normal arkadaşlıklarla ilgili bir site ya da forum yok.
walla bi topik açılsa iyi olur. ben baktım ama hangi kategoriye koyacağımı bilemedim.
bir de aslında en büyük sorun, yakın ilgi alanları olan insanlar nasıl birbirini bulacak, nasıl sohbet edecek o kısmını da tam çözemedim. yani zaten farklı konularda konuşulan birsürü kategori var. nasıl yapıcaz:uhm:

Son düzenleme:
ben çalışmadığım halde benimde hiç arkadaşım yok kızım var 2 yaşını dolduracak onun dışında konuştuğum kimse yok
eşim işten gelir yatar uyur çok sıkta olmasa dışarı çıkarız o kadar ama bende istiyorum ki gelsin arkadaşlarım eğlenelim birşeyler yapalım benimde hiç kimsem yok çok sıkılıyorumm

Benim de hiç arkadaşım yok malesef.
Bende yalnızım hep.
Birde kafa dengi olması gerekiyo gerçekten nasıl anlaşılacak topikteCADIARZU

X