Arkadaszlk...

tamam nehiyy, bekliyorum hihoyyyt. özelden msn de veriyim, vaktin olursa konuşuruz.
dudukmakarnasi, güzel bi topik açıp insanların birbiriyle tanışmasını sağlayalım diyoruz ama tam olarak nasıl yapabiliriz kısmında takıldık. bi çözüm üreten olursa süper olur.

aynı dert bendede var benimde soguk bir yapım oldugu için pek arkadaşlık kuramıyorum.
birazda çekingenim zaten birde çalışmıyorum sürekli evde oturuyorum iki çocukla günlerimi geçirmeye çalışıyorum bir tek burası var benim hayatımda.öyle komşuma filanda gidemem çat kapı ben geldim diye yapayalnız yaşıyorum işte.gerçekten insanın birileriyle konuşmaya ihtiyacı oluyor ama etrafında kimse olmayınca yalnızlık çekiyorsun.bende biraz farklı olsada senin gibiyim.

beyaz06, ben çok bunaldım bu arkadaşsızlıktan gittikçe de içime kapandım. artık bi şekilde bu durumdan kurtulmak istiyorum. kk kadınları olarak birbirimize destek olalım. ankaradaymışsın. çocuklar küçük değilse seninle de buluşalım. küçüklerse de bi ev toplantısı yapabiliriz çoluk çocuk. hem çocuklar da tanışmış olur :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: gamyoncuiremsu

kendim gibi biri olmalı.. her sözüne inanmalıyım..samimiyetine güvenmeliyim. farklı yada hoşa gitmeyen özellikleri beni rahatsız etmemeli..rahat olmalıyım yanında kırılacak alınacak derdine düşmemeliyim.. olursa ne ala.. aksi takdirde olmasa da olur.. ben kendime yetiyorum.. kendini beğenmişin tekiyim galiba:))

benimde ne arkadaşım var ne dosttum nede akrabam . kocaman dünyada bi oğlum bi de eşim. yanlızlık çok zor. işimden ayrıldıktan sonra iyice içime kapandım.

benimde ne arkadaşım var ne dosttum nede akrabam . kocaman dünyada bi oğlum bi de eşim. yanlızlık çok zor. işimden ayrıldıktan sonra iyice içime kapandım.

http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...04-zeppli-s252priz-antalya-bulu351mas305.html

biricik bak antalyada da buluşma var.:sm_cool: git bence. içine kapanma. sonra çok ciddileşebiliyor.
ben oğlum doğduğunda iki ay çalışmadım. evden de çıkmadım hiç. apartman görevlisi çöp için geldiğinde bile kapıyı açmak istemiyodum. tekrar işe başladığımda da çok zorlanmıştım.

kendim gibi biri olmalı.. her sözüne inanmalıyım..samimiyetine güvenmeliyim. farklı yada hoşa gitmeyen özellikleri beni rahatsız etmemeli..rahat olmalıyım yanında kırılacak alınacak derdine düşmemeliyim.. olursa ne ala.. aksi takdirde olmasa da olur.. ben kendime yetiyorum.. kendini beğenmişin tekiyim galiba:))

süpersin :lepi:

http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...04-zeppli-s252priz-antalya-bulu351mas305.html

biricik bak antalyada da buluşma var.:sm_cool: git bence. içine kapanma. sonra çok ciddileşebiliyor.
ben oğlum doğduğunda iki ay çalışmadım. evden de çıkmadım hiç. apartman görevlisi çöp için geldiğinde bile kapıyı açmak istemiyodum. tekrar işe başladığımda da çok zorlanmıştım.

evet bende şuan o durumdayım nerdeyse.şuan iş arıyorum umarım yakın zamanda bulur tekrar eski halime dönerim. önerinlede ilgilenecem. teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

1 tane eş varda , 1 tane dost nerdeeeeee?
sorun bendemi acaba çokmu beklentim var diye bakıyorum kendime yok tam aksine.potansiyel enayiyim arkadaşlıklarımda.
almadan vermeyi bilirim.önce vermeliyimki sonra alabileyim diye düşünürüm ama almak hiç kısmet olmadı :S kimisi üç kuruşun hesabını yapar kimisinin yalanlarından geçilmez kimisi komplex yüküdür.yinede oldukları gibi kabul ederim ama samimi olmayanına hiç dayanamıyorum.kimsede bana samimi gelmiyor.yapmacık insanlarla yapmacık zamanlar geçireceğime evde ütü yapmayı tercih ediyorum:)
yazık annemi ağlama duvarı gibi görüyorum artık .bi gün çatlıycak diye korkuyorum..

basligi görunce buldum kendimi baslikta..
alin benden de okadar..
Benimde yok,halbuki kola iltisim kurarim genelde,sicakkanli samimi oldugumu soylerler ama yok iste,çok zor oluyor.
konustuklarimsa genelde ablamla,yengemle veya onun kiz kardesiyle,konusmaya konusuyorumda herseyi paylasamiyorum;onlar nede olsa akraba aile falan,dost lazim dost..

benim de komşudan yana şansım yok kızlar... evlendiğimizden beri şu anki 3. evimiz. ilkinde kiracıydık ( herhalde gidici bunlar nasılsa diye ) bir allahın kulu çalmadı kapımızı..orada 8 ay kaldık.

sonra 2. evimiz de kayınvalidemin mahallesine hatta yan apartmanına taşındık. aslında biraz sevinmiştim hazır çevreye gidiyorum diye...bizden sonra tasınan komsuya hediyemizle gittik,orası da fos cıktı...

3 yıl sonra şimdiki evimize tasındık.2 aile zoraki hoşgeldine geldiler ama taaa kaç ay sonra...
aslında alttaki kadın yaşıtım sayılır,ev hanımı ama bana sürekli sen gel ben cocuklardan cıkamıyorum diyor.cocuklarda tüm gün sokakta bu arada :)böylede olmazki be anacım....bir de sürekli bir temizlik muhabbeti...mahalledki güne katıl muhabbeti...vur dediysek te öldür demedik hani...öff be kadın baydın içimi....
aslında eşim cok konuşkan ve sıcakkanlıdır..ee bende fena sayılmam yani komşuluk için ama yok işte bi tane kafa dengi insan yok komşuluk yapacağımız...
Allahtan iş yerindeki arkadaşlarım gayet iyi ,ordan kapatıyorum açığı ama insan apartmanında da başı sıkıştığında, laflamak istediğinde arıyor birilerini.ama yok işte...güya burası küçük bir yer....

bende evlilik nedeniyle şehrinden ailesinden ve arkadaşlerından ayrılmış biriyim evlenditen bir ay sonrta işe başladım fakat 11 ay sonra gebe kaldığım için ayrıldım o günden beri evdeyim aslında herkesle çabuk kaynaşır arkadaş olurum fakat eşim yüzünden ne çevrem kaldı ne arkadaşım aldı eşim dışarıya kapalı bi insan onunda hiç arkadaşı yok dolalısıyla benide kimseyle görüştürmüyo off bazen çıldıracak gibi oluyorum yanlızlıktan

:nazar:aynen arkadaşlar bende işim dolayısıyla memlekeyımden dostlarımdan uzaktayım burada hiç arkadaşım yok tek başımayım eşim askerde çok zor geçiyo gunler bıde iş yerındede yalnızım gruplaşma var çünküüü ben çok yalnızıııımmmmmmmmmmmmmmmm:Saruboceq:

:nazar:aynen arkadaşlar bende işim dolayısıyla memlekeyımden dostlarımdan uzaktayım burada hiç arkadaşım yok tek başımayım eşim askerde çok zor geçiyo gunler bıde iş yerındede yalnızım gruplaşma var çünküüü ben çok yalnızıııımmmmmmmmmmmmmmmm:Saruboceq:

dilerim tez zamanda eşinizle kavuşursunuz .sizin birde şanslı bir taraf var yaşamınızda en azından çalışıyosunuz bir de evde olsaydınız ne olurdu daha da zaman geçmezdi

aman cnm ya napcan kız arkadaşı en iyi arkadaş bence eşin ve oğlundur ha birde dertleşmek istersen anne ve kız kardeşin))) dahasını boşver ben sıcak kanlı birisiyim kahretsin hemen herkesle arkadaş olurum sonrada benim arkamdan kuyumu kazarlar çok değil daha bir ay önce yine başıma geldi bu ve başım çok ağrıdı üzüldüm çok eşimde olmasaydı iki arkadaşım arasında kafayı yerdim cnm en iyisini yapıyorsun sadece mrb dediğin kişiler olsun ama çok kaptırma kendini üzülme yani:))))

evrasu hanım bir yönden dediklerinize katılıyorum ama diğer yönden gurbette olan ne:a015: yapsın ana yok bacı yok çocuğun dert ortağın olacak yaşda değil zaten gelmiş yabancı bir yereyada eşiyle diyaloğu olmayanlar ne yapsın ayrıca telefonda dertleşiyosun ama insan sosyalleşme adına diyalog adına birilerini arıyo ben öyle çabuk samimi olan biri değilimdir tartarım ama cok vericiyimödir sevdiklerime karşı anlıyacağınız çok değil ama az öz dostda ihtiyaç var bence annemizle biz hep arkadaş olduk ama gurbet elde telefonlarla bir yere kadar deşarj olabiliyosun eşim de çok paylaşımcıdır ama kadın kadına mutfak sohbeti yapıp:nazar: kahve içmek:içelim: başka bişey

:Saruboceq:aynen bende arkadaşa çok ıhtıyaç duyuyorum ama nedense bayanlar arkamı donunce lafımı ederler kımseye guvenemıyorummm iş dışındada hıç bır sosyal ortamım yok malesef tek içimi döktüğüm yer burası ne olacak benım halim bılemıyorummm:Saruboceq:

X