Aşılama aşılama ile hamile kalanlar bekleyenler buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
amin canımm cümlemizin inşallah. dün yorgunluk ve uykusuzluktan koltukta uyuya kalmışım.
meryem suresini okumadım. inş. 41 gün süresi bozulmamıştır. ben meryem suresinin 35 inci günündeyim ama bu süre de 3 gün okuyamadım, Allah kabül eder inş.

akşam ben koltukta uyurken uykumda sayıklamışım, "ağzına ben emziğini veririm" diye söylenmişim :) eşim bu sabah evden çıkarken söyledi. kim bilir rüyamda ne görüyordum :)

Ben 2 ay önce Meryem suresini 7 defa okunacak dedikleri için, o kadarcık okudum.

Rabbim niyete bakar sen boşver sayılara takılma.

Kabul olur inşallah !

Arkadaslar, bende asilama yaptirdim dokuzuncu gunum ilk gunum gaz sancisi idara cikma kta zorlandim, ikinci gun karin bel agrisi, ucuncu dorduncu bes ve alti karin agrisi ghuslerde sislik agri oyle gecti , sekiz ve dokuz agri yoksag tarfata kasikta batmalar oluyo tansiyonum sekize dusuyo yemek yiyemiuorum bugune kadar boyle 12 gunumde tahlil vercem insallah hayirlisi olur , aranizda benim gibi gecirenler varmi.En Büyük TÜRKİYE,,,, asilama tedavisinde gonaf ve catlama ignesi kullanfim simdide jel kullaniyorum, esimle hicbir sorunumuz olmadigi halde 11yasinda birkizim var ama ikinci bir turlu olmadi 8 yildir ilk defa asilamaya karar verdik..

Arkadaşım geçen ay aşılamamda sendeki belirtilerin çoğu bende de oldu, sanırım tutmuştu, ama adetin 32. günü ki ben 27-28 günde adet olurum. Çook yoğun kanama ile adet oldum, afedersin parçalar ve pıhtılar eşliğinde. Canım sıkıldı gitmedim dr.a.

Sanırım senin aşı da tutmuş inşallah sıkı sıkı tutunur annesine

Arkadaşım geçen ay aşılamamda sendeki belirtilerin çoğu bende de oldu, sanırım tutmuştu, ama adetin 32.ünü ki ben 27-28 günde adet olurum. Çook yoğun kanama ile adet oldum, afedersin parçalar ve pıhtılar eşliğinde. Canım sıkıldı gitmedim dr.a.

Sanırım senin aşı da tutmuş inşallah sıkı sıkı tutunur annesine

Insallah canim bugunde hic agrim yok sadece tansiyonum dusuyo midem bulanyo, seninde uhtemelen dusuk yapmis olabilirsin .bir arkadasim Iki aylik hamileyken parca parca kanama gitmis yogun yani , eyvah dusurdum diye doktora gidiyo, bebek gayet iyi yerinde duruyor, sok olmuslardi, insallah rabbim evlat nasip etsin sanada

Insallah canim bugunde hic agrim yok sadece tansiyonum dusuyo midem bulanyo, seninde uhtemelen dusuk yapmis olabilirsin .bir arkadasim Iki aylik hamileyken parca parca kanama gitmis yogun yani , eyvah dusurdum diye doktora gidiyo, bebek gayet iyi yerinde duruyor, sok olmuslardi, insallah rabbim evlat nasip etsin sanada[/QUOTEÇok teşekkür ederim,

İnşallah cümlemize nasip olur.

Adetimin 5.günü dr.umu tlfla arayıp çok yoğun kanamam olduğunu tedaviden vaz geçtiğimi ama gelmem gerekip gerekmediğini sordum O da bana "idrar testi yapıp beni arayın" dedi.
Negatif çıktı diye aramadım da gitmedim de.

Ben daha önce 2 aylık düşük yaptım, aynı dr.la klomen tedavisinden hamile kalmıştım. Gece düştü sabah dr.a gittim "düşük yaptım" dedim " o belli olmaz bir ultrasonla bakalım" dedi " çok kanama oldu 3 parça düştü" dedim ,yine de baktı gölgeli bir yer gösterdi "burdaymış ama şimdi yok, düşmüş maalesef" dedi.

Yani demem o ki Rabbim yedirecek ekmeği varsa yedirir.

Arkadaşlar Merhaba...Aşılama yolundaki tecrübelerimi yazmak istiyorum...
1.eşim sol varikosel (3. derece) nedeniyle ameliyat oldu.ameliyat öncesi sperm sayısı 200.000/ml motilite %20
2.klomen ve trental tedavisi aldı 3 ay,ek olarak en önemlisi keçi boynuzu kürü ve proxeed plus kullandı.(keçi boynuzu kesinlikle çok etkili oldu)
3.3ay sonrasında sperm sayısı 19 milyon motilite %42 idi
4.gonalf 150 yi 8gün kullandım.20mm ve 15mm yumurtalar oluştu.ovitrelladan 36 saat sonra aşılamam yapıldı(3gün önce)
5.aşılama esnasında sperm sayısı 19 milyondu yıkama sonrası 6milyon hareketli sperm ile aşılama yapıldı
şimdi ise bende heyecanla bekliyorum..bu ilk aşılama tecrübemiz...kasıklarımda biraz ağrım ve şişkinliğim var ama bu her sabah kullandığım crino jelle bağlı olabilir(içindeki progesterona bağlı)...
Gazi Hastanesinde Ahmet ERDEM şiddetle tavsiye ediyorum.

hayırlısı olsun canım ya napalım kısmet değilmiş bende ikinci aşılalamı yaptırıcam cumartesi günü
bikez daha deniycem

yarenimmmm, c.tesi günü başlayacağın yeni umudun inşallah mutlulukla sonuçlanır canım.
beklemek çok zor bir süreç, Allah Bizim gibi bebek isteyenlere sabır versin...

Arkadaşlar Merhaba...Aşılama yolundaki tecrübelerimi yazmak istiyorum...
1.eşim sol varikosel (3. derece) nedeniyle ameliyat oldu.ameliyat öncesi sperm sayısı 200.000/ml motilite %20
2.klomen ve trental tedavisi aldı 3 ay,ek olarak en önemlisi keçi boynuzu kürü ve proxeed plus kullandı.(keçi boynuzu kesinlikle çok etkili oldu)
3.3ay sonrasında sperm sayısı 19 milyon motilite %42 idi
4.gonalf 150 yi 8gün kullandım.20mm ve 15mm yumurtalar oluştu.ovitrelladan 36 saat sonra aşılamam yapıldı(3gün önce)
5.aşılama esnasında sperm sayısı 19 milyondu yıkama sonrası 6milyon hareketli sperm ile aşılama yapıldı
şimdi ise bende heyecanla bekliyorum..bu ilk aşılama tecrübemiz...kasıklarımda biraz ağrım ve şişkinliğim var ama bu her sabah kullandığım crino jelle bağlı olabilir(içindeki progesterona bağlı)...
Gazi Hastanesinde Ahmet ERDEM şiddetle tavsiye ediyorum.

inş. ilk aşılamanda bebeğine kavuşusun.. Allah'ım fazla yormadan bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin hepimize, tabi hayırlısıyla..

kızlar ben aşılama olmadım ama doktorum 1 yumurta görüp ilişki günlerini söylemişti. şimdi adet günümü bekliyorum.
doktorum perşembe gününe kadar bekle,perşmbe adet olmazsan hiçbirşey yapmadan beni ara dedi.
bende şimdi sabırsızlıkla beklemedeyim.

kızlar ne olur dua edin hayırlısıyla bu ay bebeğime kavuşayım..

ayıptır sölemesi her tuvalete çıktığımda kırmızılar gelcek mi diye içimi korku salıyor..

hakkımızda hayırlısı osun inşallah...

selam kızlar bende sizin gibi diğer sayfalarda yaşadıklarımı paylaşanlardanım.ben 3.5 yıllık evliyim.bir türlü hamile kalamıyordum.gitmediğim doktor kalmamıştı.eşimde sorun yoktu.benim ise tek tüp kapalıydı.kasımda aşılama yaptırdım ancak tutmadı.hayal kırıklığı yaşamıştım.3 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım.ilaçların etkiside oldu herhalde.bu ay suğan suyunu 10 gün boyunca içtim.ve yasini şerif ve meryem süresini okudum 41 gün.rabbim sonunda bana da nasip eyledi.şuan 4 haftalık hamileyim.inanamıyorum şoktayız.mevlam inşallah en kısa zamanda sizlere de nasip eder.ben olacağından hiç umudum kalmamıştı.çünkü dr olur hiçbir sorun yok deyip eve gönderiyordu.buraya hamileyim yazmayı hep hayal ederdim rabbim nasip etti.inşallah hayırlısı ile kucağıma almayı nasip eder..dua her yolun kapısını açıyor ben buna çok inanıyorum.dualarınızı gönlü bol rabbimden eksik etmeyin.bana sormak istediğiniz sorular olursa sorabilirsiniz.inanın ben çok uğraşmıştım.2 defa rahim filmi.2 defa histereskopi amaliyatı.yani polip vardı onu aldırdım.çatlatma iğneneleri daha neler neler..ve ben üstelik tek tüple hamile kalabildim.ne olur Allah tan umudunuzu yitirmeyin. .rabbim güzel haberi vermeyi banada nasip etti.duanızı benden de eksik etmeyim.sizlerde dua ediyorum her zamannn:nazar::nazar::nazar:

$etiket3.jpg $etiket.jpg

kızlar, bu arada ben bebek şekerleri için isim sticerleri tasarlıyorum, Allah nasip ederse bu arada yazıştığım arkadaşlara bebişleri olduğunda hediye olarak tasarlayabilirim.

selam kızlar bende sizin gibi diğer sayfalarda yaşadıklarımı paylaşanlardanım.ben 3.5 yıllık evliyim.bir türlü hamile kalamıyordum.gitmediğim doktor kalmamıştı.eşimde sorun yoktu.benim ise tek tüp kapalıydı.kasımda aşılama yaptırdım ancak tutmadı.hayal kırıklığı yaşamıştım.3 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım.ilaçların etkiside oldu herhalde.bu ay suğan suyunu 10 gün boyunca içtim.ve yasini şerif ve meryem süresini okudum 41 gün.rabbim sonunda bana da nasip eyledi.şuan 4 haftalık hamileyim.inanamıyorum şoktayız.mevlam inşallah en kısa zamanda sizlere de nasip eder.ben olacağından hiç umudum kalmamıştı.çünkü dr olur hiçbir sorun yok deyip eve gönderiyordu.buraya hamileyim yazmayı hep hayal ederdim rabbim nasip etti.inşallah hayırlısı ile kucağıma almayı nasip eder..dua her yolun kapısını açıyor ben buna çok inanıyorum.dualarınızı gönlü bol rabbimden eksik etmeyin.bana sormak istediğiniz sorular olursa sorabilirsiniz.inanın ben çok uğraşmıştım.2 defa rahim filmi.2 defa histereskopi amaliyatı.yani polip vardı onu aldırdım.çatlatma iğneneleri daha neler neler..ve ben üstelik tek tüple hamile kalabildim.ne olur Allah tan umudunuzu yitirmeyin. .rabbim güzel haberi vermeyi banada nasip etti.duanızı benden de eksik etmeyim.sizlerde dua ediyorum her zamannn:nazar::nazar::nazar:

AMAN ALLAHIMMM byzblt ben senin yazılarını takip ediyordum. çok çok sevimdim, inannn şuan ağladım ağlıcam yaaa demekk oluyorr Allah nasip edince oluyorr... Allahım tez zamanda bizlere de nasip etsin.. yaşadıkların uğraşların çabaların hepsi Allahın bir sınavıymış. bak sonunda Allahım sana meleğini gönderdi. Canım Allah kucağına almayı nasip etsin. ne olur benim içinde dua et bu perşembe belli olacak sanırım..

çok sevindimm allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah
bizde deniyorum allahın bileceği iş tabi bekliyoruzz inşallah darısı başımıza

Mrb kizlar. Uzun zamandir siteye girenedim. Kuafor salonu actim Rabbim hayirli eglesin insallah. Bu arada ecen hafta asilama oldum cuma igne vurdum kendime cumartesi oglen asilama oldum ve oazartesi kontrole gittim bitane yumurtam varmis catlamis bekliyorum simdi. Haftaya pazartesi 24unde kan aldirmaliyim hastanede insallah hayirlisiyla hamileyimdir. Bu arada nikab gun once kahve rengi leke geldi, dunde daha kucuktu bu damla kadar ama kahve rengi sanki adetim bitmiste son seyleri gibi.. Sag tarafim sizliyo, zaten yumurtam sag taraftandi acaba onunka bi ilgisi varmidir? Herkeste hamilemisin diye soruyo ruyasinda goren bile var insallah hayal kirikligi olmaz bu kezde. Dua edin bana

hayırlısı olsun canım ya napalım kısmet değilmiş bende ikinci aşılalamı yaptırıcam cumartesi günü
bikez daha deniycem
Canım şimdiden hayırlı olsun.İnşallahhhh inşallahhh bu kez tutar.Senin için bolca dua edeceğim canım.Gelişmeleri yaz,güzel haberlerini bekliyorum

Mrb kizlar. Uzun zamandir siteye girenedim. Kuafor salonu actim Rabbim hayirli eglesin insallah. Bu arada ecen hafta asilama oldum cuma igne vurdum kendime cumartesi oglen asilama oldum ve oazartesi kontrole gittim bitane yumurtam varmis catlamis bekliyorum simdi. Haftaya pazartesi 24unde kan aldirmaliyim hastanede insallah hayirlisiyla hamileyimdir. Bu arada nikab gun once kahve rengi leke geldi, dunde daha kucuktu bu damla kadar ama kahve rengi sanki adetim bitmiste son seyleri gibi.. Sag tarafim sizliyo, zaten yumurtam sag taraftandi acaba onunka bi ilgisi varmidir? Herkeste hamilemisin diye soruyo ruyasinda goren bile var insallah hayal kirikligi olmaz bu kezde. Dua edin bana
Canım inşallah yerleşme kanamasıdır o lekeler. İçimden bir ses hamişsin diyor,hayırlısı olsun. Herşey gönlünce olsun:)

Arkadaşım kucak dolusu tebrikler. :KK9:

ALLAH'ım sağ salim kucağına da almayı nasip eder inşallah. Mucizesi bol yeter ki yürekten inanalım
:KK16:

X