Aşılama aşılama ile hamile kalanlar bekleyenler buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu arada yeni aşılama yaptıran arkadaşlar kısa ama upuuuuzun süren 15 günlük bekleyişinizde sabırlar dilerim size. İnşallah karşılığını alırsınız dualarım hepimizle :KK16:

Ayyyy cnm yaaa cok sevindim. Allahim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Ucuz veya dorduz olcak yani. Superrr :) benim de dun yeni aşılama m oldu. Bakalim bu sefer sonuc nasıl olcak? Bu sefer igneli asilama oldu.

Zeynep esin aşılama daki sperm degerlerine bakabildi mi? Bizim bu ay daha iyiydi gecen aya gore. 47 milyon sperm. % 48 hareketlilik.

ne diyceğimi bilemedim canım ya hayırlısı olsun inşallahh ama şoktayım üçüz hatta 4 olma ihtimali süper bişeyy allah kucağına almakta nasip etsin inşallah

hadi hayırlısı canıım:))) darısı başımızaaa

Insallah asli ablacim rabbm sanada cifter cifter versn buluyum yazym ewe gecnce.yarenm cok saol insallsh sizede versn rabbm en kisa zmnda
Amin yawrucugum allah razi olsn

Bu arada yeni aşılama yaptıran arkadaşlar kısa ama upuuuuzun süren 15 günlük bekleyişinizde sabırlar dilerim size. İnşallah karşılığını alırsınız dualarım hepimizle :KK16:

sağol canıımm inşallah rabbim bu sefer duyar sesimizi gerçekten en uzuuuun 12 gün kaldı önümüzde bu gün ikinci günüm inşallah tutar hissermek istiyorum kavuşmak istiyorum artık :)) :18: :KK16:

Son düzenleme:
Hayır henüz değil. Eşim pazara kadar bekleyelim dedi pazar acile gideriz yaptırırız dedi adet olmazsan :S normalde çok sabırsızım ama bende anlamadım bu sabrımı. Bugünde aşırı uyukluyorum. Arkadaşlarla toplantı yapıorum çocuklar şefim siz yatın en iyisi biz devam ederiz dediler :KK70: ben hep başka şelere yorsamda buda bi belirtiymiş :KK70: öpğreniz öğrenmez paylaşacağım ama :)

Cnm sen ne is yapiyosun böyle yogunsun :) Allah yard.olsun. sonucu merak ediyoruz tabi paylas. Ins.guzel sonuclar aliriz..

inşallah canım arasıra umudumu kaybetsemde burası iyi geliyor ve tabi dualar :))) evet bu yüzden burayı çok seviyorummm :))) inşallah bu ay :KK49: hamiş kalırızzz:) nasıl gidiyor bu gün bi ara içim çok sıkıldıı o zaman dedim olmucak heralde ama geçtiii arasıra sancım oluyor bide oturunca ben sancı vuruyo o yüzden yatıyorum yada yarım oturuyorum sende durum nasıl ?? nası geçiyor günleeer :)))

Ben de yatıyorum cnm. Annem geliyo. Yemekleri felan hallediyo.evi topluyo. Ben bisey yapmiyorum. Kasiklarimda batmalar oluyo.bazen belime vuruyor. Ama benim gecen ayda böyleydi. Bu belirtilerle onyargi kuramiyorum. Her zamanki gibi 2 sonuca da hazirlikliyim. Yikilmiyorum. Olursa ne ala sevincem. Olmadi yilmiycam devam.. rabbim bunaltmadan versin. Sen klomen ve ovitrelle ile mi aşılama oldun? Unutuyorum belki yazmissindir. Ben bu ay igneler vuruldum 8 gun . 9. Gun catlatma ignesi. .epey zorlandim. Inşallah rabbim mükafatı mizi versin. Emeklerimiz i bosa cikarmasin...

En zoru da bu bekleme zamani. Gerci benim bu 3.asilamam. biraz daha sakin bekliyorum. Zaten 12.gun e gelince saglik ocaginda test yaptircam. 15. Gune kadar bekleyemem yine de :) Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.

yalnız bu progestan baş dönmesi yapıyor bende hiç sevmedim ilacı ama mecburen kullandım sen 8 aydır iyi dayanmışsın. 7 aydır uğraşıyorum bebek için ilk defa aşılama yaptırdım bende. biraz önce revirdeki arkadaşlar adetin geçtikten 5 gün sonra idrarda çıkar dediler üzülmek ve sevinmek için erken sanırım.

Evet deli gibi döndürüyo başı :-) napalım doktor kullanıcaksın dedi.İnşallah senin hakkında da hayırlısı olur.

sekız yıllık evlıyım bırkez dogal yolla hamıle kaldım doguma 2 gun kala karnımda vefet ettı yavrum ve yıne bırbucuk yıldır olsun dıe bekledık tık yok eşım varıköselden amelyatlı acaba yaptırsammmı kızlar ne şartı varrrr aşılamanınn

sekız yıllık evlıyım bırkez dogal yolla hamıle kaldım doguma 2 gun kala karnımda vefet ettı yavrum ve yıne bırbucuk yıldır olsun dıe bekledık tık yok eşım varıköselden amelyatlı acaba yaptırsammmı kızlar ne şartı varrrr aşılamanınn

Cnm gidip bir ozel hastane de veya devlet hastanesinde muayene olcan. Onlar esinden ve senden gerekli testleri isteyecekler. Durumunuza gore karar verilcek. Aşılama yaptir tabi. Asilama da bisey yokki. Sansini % 5 artirirsin. 2 igneli asilamadan sonra olmadi tupe geciriyor devlet. Ve büyük bir kısmını devlet karsiliyor.

Kizlar son dort aydr 28 gun dongum bugun 29 .gunum hala regli olmadm ama test yaptim negatf cikti :KK43:((( gebe olsam cikmazmiydi idrar testinde ?? Idrarmda daha sari gibi fazla bi belirti yok cok hafif goguslerimin altlari acio okadar :KK43:( bu 9. Ayimiz insallahh hamileyimdr nolur dua edin bana ....:KK49:

Bide esimede soylemedim simdu hemen umutlanir regli gunum gecti desem :KK43:* bosa umutlanmasini istemiyorum ya azda olsa ikinci cizgiyi bi gorsem kizlarr :KK43:((( aksam yaptim testi sabah ilk idrarla yapin diolar bekleyip bide sabah yapicam artik olmassam insallah tabi ....:18:

Bide esimede soylemedim simdu hemen umutlanir regli gunum gecti desem :KK43:* bosa umutlanmasini istemiyorum ya azda olsa ikinci cizgiyi bi gorsem kizlarr :KK43:((( aksam yaptim testi sabah ilk idrarla yapin diolar bekleyip bide sabah yapicam artik olmassam insallah tabi ....:18:

Cnm bazen hava degisimlerinden felan dongu gunu 1-2 gun oynayabiliyor. Ama idrar testi de her zaman doğru sonuç vermiyor.p.ertesi hala adet olmazsan saglik ocaginda ücretsiz kan testi yaptirsin. Inşallah hamissindir :emir_bebek:

kızlar bişi sorucam bn çars günü ovulasyon takibine gittiğimde doktor smear testi de yaptı bn biras kendimi kasınca acılı geçi ve kanama oldu doktor biras devam eder dedi tam geçti diyorm tekrar az az oluyo ne kdr sürer ki bu yaaa :KK43:

Cnm bazen hava degisimlerinden felan dongu gunu 1-2 gun oynayabiliyor. Ama idrar testi de her zaman doğru sonuç vermiyor.p.ertesi hala adet olmazsan saglik ocaginda ücretsiz kan testi yaptirsin. Inşallah hamissindir :emir_bebek:

Insallahh hamileyimdr cnm cok istiyorumm bu 9. Ay bu ayda cok iyi calismadik biraz bosladik :KK43:( ama 4 aydr hic gecikmiyordu bi belirtide yok ama insallah gelmez kirmizilar :KK43:( gec dollenme oluncada hemn cikmiyomus oyledr umarmm.....:18:

X