Aşk en başta olmazsa hiç olmaz mı?

Ciddi soruyorum neden 6 ay?
Insanlar maksimum 6 ay rol yapabiliyor. Kimisi icin daha kisa bile suruyor. Cicim aylari bitiyor ve mantik devreye girmeye basliyor. O kisiyi gercekten seviyor musun, yoksa oylesine bir heyecan miydi onun ayirdina varilmaya baslaniyor. Kendim de tecrube ettim etrafimda da cok gordum. Ilk 6 ay her sey cok iyi cok guzel diye anlatilan iliskiler, aniden bitebiliyor.

Kızlar aramızdaki şey “sevgi dolu sakin bir bağlılık” olarak düşünüyormuş ben de buna katılıyorum bu bence yeterli yani onun da derdi yeterli mi değil mi diye düşünüyormuş

Kızlar aramızdaki şey “sevgi dolu sakin bir bağlılık” olarak düşünüyormuş ben de buna katılıyorum bu bence yeterli yani onun da derdi yeterli mi değil mi diye düşünüyormuş
Tutku duyacağı, kendisini hareketlendirecek birine denk gelmemesi için dua etmeye başlayın siz o zaman. Size yeten ona yetmiyor, yetmeyecek.
Yaşayıp görün madem.

ikimizde bunları hissediyoruz hiç sorun yok bunlarda ama beyefendi aksiyon arıyor galiba anlamadım delinin biri kuyuya taş attı vakası oldu adam bi taş attı aşk diye ben de onu arayıp duruyorum
eski sevgilisindeki toksikliği mi bekliyor arıyor acaba. Aklı onda kalmış mı?

Bence sizi sakin buldu heyecan arıyor, peşinden koşacak birini arıyor sanki.
Az kendinizi geri çeksenize peşinizden koşacak mı
Kaybetmekten korkacak mı korkuyorsa şans vardır

sizinki güzel ama herkes sizin kadar şanslı değil o yüzden bazıları mantık bazılarıda başka sebeplerle tercih yapıyor

Evet. Mantığın tek başına yeteceğine asla inanmıyorum ve bu ilişkiler de bir süre sonra kötü şekilde son bulabiliyor, duygusal yönden mutlaka insanın doyurulması gerek. Mantıkla başlayıp sonradan sevdikleri için mutlu olabiliyorlar kimisi aksi halde tek başına asla yeterli değil tercih ederken çok dikkatli olmak lazım.
Çevreye , aileye ve koşullara göre değerlendirmemek lazım.

eski sevgilisindeki toksikliği mi bekliyor arıyor acaba. Aklı onda kalmış mı?

Bence sizi sakin buldu heyecan arıyor, peşinden koşacak birini arıyor sanki.
Az kendinizi geri çeksenize peşinizden koşacak mı
Kaybetmekten korkacak mı korkuyorsa şans vardır
ayrılalı 2 yıl olmuş sevdiğini de zannetmiyorum ama muhtemelen o zamanki hisleriyle kıyas yapıyor. evet biraz geri çekip bakmam iyi olacak sanırım zaten konu açılınca diyeceğim ben bana aşkla bakan birini hak ediyorum daha azına razı olacak konumda değilim diye bakalım ne olacak

X