Avon k14 yılbaşı katalaoğu :)

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.avondan slip into ve treselle mystique parfümleri nasıl acaba merak ediyorum.

estağfurullah tatlım perceive bayan 62,simply because bayan 32 lira çok ayıp etmişler ya güya 1 alana 2 bedava,durup dururken parfümlerin fiyatlarını arttırmışlar.
hiç olmadı bir parfümü 120 yapıp 1 alana 3 bedava yapsalarmış daha iyi olurmuş.kandırıolar walla

teşekkürler canım bunlar iyimiş yine 2şer lira zam koymuşlar:KK1:ama incandissence çok pahalı dediğin gibi

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.avondan slip into ve treselle mystique parfümleri nasıl acaba merak ediyorum.

treselle mystique parfüm ilk başta çok ağır bi koku ama mükemmel kaldıkça güzel oluyo ben çok beğendim. slip into da güzel ama hafif bi koku treselle daha iyi eğer kalıcı istiyosan

arkadaşım teşekkürler. yalnız bu katalog ve panaroma eksik gibi acaba kargosu gelen arkadaşlar acaba yükleyebilir misiniz eksik sayfaları?

far away gift olan ve rare gold edp nasıl kızlar sizce kokuları kalıcı mı ?
Katolog elime geçince almayı düşünüyorum..

far away gift olan ve rare gold edp nasıl kızlar sizce kokuları kalıcı mı ?
Katolog elime geçince almayı düşünüyorum..

far away den stok yaptım diyebilirim çok kalıcı ve çok güzel bayılıyorum:KK12:tatlımsı bi kokusu var vanilyalı tam bi kış kokusu kesinlikle tavsiye edrim:KK16: diğerini kullnmadım malesef:KK50:

Son düzenleme:
canım cevabın icin cok tesekkür ederim :) ben amor kullanıyorum koku güzel ama sadece bana kokuyo ben buram buram koksun istiyorum...

Son düzenleme:
canım cevabın icin cok tesekkür ederim :) ben amor kullanıyorum koku güzel ama sadece bana kokuyo ben buram buram koksun istiyorum...

sorduğun kokular tam buram buram kokacak olan kokular canım ikisini de tavsiye ederim çok güzeller ama faraway herkeste var kimi görsem faraway :)) o yüzden sıkmıyorum bende de var anneme verdim:)) rare goldu tercih edebilirsin genel olarak ikisi de çok güzel

kızlar bu ay black suade leather var mı ben göremedimde hiç indirimede girmiyodu kalkıcakmış satıştanda

arkadaşlar k14 le satıştan kalkacak görünen (sonradan eklenen iki sayfada) bu rujun fiyatını katalogta göremedim yeni katalogta yokmu
yada sayfasımı fotoğraflanmamış fiyatını öğrenmek istiyorum belki k14le almayı düşünüyorum bi yardım lütfen

$prod_1058947.jpg

kızlar hanı o ara sayfada kırmızı canta var gordunuzmu 32.9 fıyatı acaba kalıtesı fılan nasıl

slm kızlar ben satış temsilcisiyim k12 den hani en son sayfasında bayram indirimi diye 3 gruptan birtane alana 34 tl idi ya ,işte ben o gruptan kendime little black dress parfümü ,ruj ve el kremi aldım ancak parfümü beğenmedim fakat ruju ve el kremini çokk sevdimm,sadece parfümü iade etsem olurmu ,yoksa grup şeklinde aldığım için hepsini iade etmek zorundamıyım ,lütfennn cvp bekliyorumm acillllllllll....:KK43:

slm kızlar ben satış temsilcisiyim k12 den hani en son sayfasında bayram indirimi diye 3 gruptan birtane alana 34 tl idi ya ,işte ben o gruptan kendime little black dress parfümü ,ruj ve el kremi aldım ancak parfümü beğenmedim fakat ruju ve el kremini çokk sevdimm,sadece parfümü iade etsem olurmu ,yoksa grup şeklinde aldığım için hepsini iade etmek zorundamıyım ,lütfennn cvp bekliyorumm acillllllllll....:KK43:

grup şeklinde iade yapman lazım cnnm

X