Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

ben bu ay bi arkadaşımın onerisiyle avonun maximum body makeover çatlak ve selülit gorunumunu düzleştirici kreminden aldım. acaba kullanıp memnun kalmayan yada kalan varmı ????

ben bu ay bi arkadaşımın onerisiyle avonun maximum body makeover çatlak ve selülit gorunumunu düzleştirici kreminden aldım. acaba kullanıp memnun kalmayan yada kalan varmı ????

arkadaşım ben kullandım özelliklede çatlak kremi bende çok işe yaradı bence ii yapmışsın almakla ama sendede bende olduğu kadar iş yararmı bilmem.sonuç olarak ben memnun kaldım

parfümleri vücut kremleri nemlendiricileri çok güsel ben çk begendm .ama rujlarını hiç begenmiorum kalıp gibi duruo dudakta yada benimkinde öle duruo bilmiorum artıkım Şeniz

wallahi sana şunu söyleyeyim..hemen hemen tüm kozmetik ürünlerini kullandım buna yurtdışından aldığım ürünlerde dahil..fakat avon ürünleri kalitesi konusunda çok titizim..ayrıca bir ara sırf avon ürünlei almak ve kullanmak adına üye olmuştum...çokmemnunum ve kalitesinden şüphe tmiyorum...bence her kesime hitap ediyor...fakat her ten farklıdır alerjik konulara değinmiyorum...ben çok memnunum..

avon çok süper çok iyi vs... diyemem işimi görüyor parfümleri güzel kokuyorr
Benim avonu tercih etmemin nedeni hayvanları kobay olarak kullanmaması..kk ya bir arkadaş videosunu koymuştu diğer kozmetik şirketleri hayvanlara nasıl işkence yapıyorlarr görsenizz içiniz cız ederdi!!

ben bir erkek olarak ençok duş jellerını sevıyorum.çok guzel kokuyorlar.kremlerını kullandım ama sıkılastırıcısıı palavra..selulıt ve çatlak kremını de kullandım en ufak degısıklık yok.bırde bol su iç dıyorlar ve ustelık spor da yapıyorum.

baybface işte senın o yazdıgın kremı 2 tup kullandım ..fayda etmedı bende.) bayan vucudunda nasıl etkı eder bılemem...

ben avon da satıyorum ustelık.)

ben 1 aydır bıtkısel yağlara taktım..boşverın kremlerı..bıtkısel yağlar en sağlıklısı..

slm arkadaşlar avonun göz kalemleri cok kötü hemen akıyor rujları fena degil rolonlarıda hiç güzel degil ona göre

ya ben memnunun aslında hem uygun fiyat yakalayabiliyosunuz hemde kaliteli...

canm bende vüct kremini kullanıyorum ama çok memnunm bu zamna kadar kullandgm hiç bir üründen memnuniyetszligimm yokkkkbelki zamnla gösterecektrr etkisini canmmm

duj jelını ve losyonunu kullanıyorum hıç kokmuyo
ayrıca satış temsılcısındende sıkayetcıyım neredeyse 1 hafta oldu hala getırmedı sıparışlerımı
eve gelmıs benı bulamamıs napalım canım bıdaha gel ben senımı beklıcem evde madem ole haber ver gelırken
:kızgın:

ben memnunum ...şikayetim yok
banyo köpükleri
duş jelleri,
rimelleri
parfümleri
şampuanları da güzel...beğeniyorum

duj jelını ve losyonunu kullanıyorum hıç kokmuyo
ayrıca satış temsılcısındende sıkayetcıyım neredeyse 1 hafta oldu hala getırmedı sıparışlerımı
eve gelmıs benı bulamamıs napalım canım bıdaha gel ben senımı beklıcem evde madem ole haber ver gelırken
:kızgın:

duş jelleri çok güzel kokuy0r..özellikle senses serisi :KK66:
o zaman sorun sende canımcım :KK66:
temsilcide suç bulma bence :KK66:
:içelim::içelim:

duş jelleri çok güzel kokuy0r..özellikle senses serisi :KK66:
o zaman sorun sende canımcım :KK66:
temsilcide suç bulma bence :KK66:
:içelim::içelim:

neden sorun bende olsunkı kadının keyfının gelmesını beklıyorum
benı evde bulamadıysa gelmeden once haber verecek bana ne zaman gelecegını soylemıyokı

kızlar bende avon temsılcısıyım 1 bucuk yıldır hıc mı sıkayette almadım tam tersıne memnunıyet garantısı var

sıkayetlerın tek sebebeı dogru urunu kulanmamaları.tabı buda temsılcıde bıtıo.sıze tavsıyem temsılcıye danışmadan bı ururn kullanmayın gerekırse cılt testı yaptırın kızlar

ya kıslar bütün yorumlarınızı okudum ..kimi memnun kimi değil.ben de temsilci olmak istiyordum.üyelik için herhengi bi ücret veriliyormu.temsilci arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.beni aydınlatırsanız sevinirim....

Üyelik için 7 lira veriliyor değişmediyse.Ben de temsilci olmuştum ama bıraktım.

X