Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

üyelik ücreti 7,5 ytl..bende lipozomlu krem var kullanıyorum bi yan etki yapmadı..
rimeli sürerken kuruoo tekrar kat sürmek istersen kötü oluo..
rujlarını seviyorum..
duş jelleride ii..
parfümleri güzel ama bi de kalıcı olsaaa...
roll-on lardan memnunumm..ayrıca colour trend serisinn farlarıda güzel..

ben hiç memnun değilim ürünlerinden
hiçbir faydasını görmedim
özellikle cilt temizleyicileri maskeleri jelleri cildimi hep mahvetti
gerçi benim cildime uymamışda olabilir herkeste aynımı yorumları okuyamadım çok fazla yorum var

ben avon temsilcisiyim markanızı övmediğinizi yazmışınız ama direk olarak avonu kötüleyerek kendi satış yaptığınız markayı ön plana çıkartarak kötülüyosunuz farkındamısınız bilmiyorum avon bu kadar kötü ürünler satıyorsa neden hala önde gidiyor hiç düşündünüzmü acaba bir kaç ürün bazı kişilere faydalı olmadıysa bunu hepsine mal edemezsiniz ben 6 ay önce başladım ve satış yaparken her müşterime dürüstçe anlatarak eğitimini alarak anlatıyorumki şu ana kadar hiç bi şekilde şikayet almadım ben bu markanın satışını yapmaktan onur duyuyorum sizden ricam dürüst olun bu şekilde başka markalrı kötüleyerek hiç bir şekilde kazanamzsınız kaybedersiniz

ve şunuda söyliyim orıflime temsilcisi kayıt ücreti 7,50 ytl işte bu marayı kötülerken bunu yalnış ezberlemişin iyi takip etmemişsin

çocuk şampuanlarına bayılıyorum bayan parfümleri güzel cilt temizleyicileri güzel kremlerinden memnunum düzenli kullanılırsa fayda eder takıları harika tam kadına hitap edici ben memnunum

orıflıme satan arkadaşım bir arkadasım orıflime den ürn aldı ve arkadaşımın suratında o kadar kötü bi yara oluşturdıki arkadaşım tövbe etti almamaya artık avondan alıyo çokta memnun sanada tavsiye ederim kullan bence

ben anneme avondan göz çevresi için kremler almıştım ama 2 ay oldu bi değişiklik yok..kullanıpta faydasını görmeyen var mı başka merak etttim.

ya kıslar bütün yorumlarınızı okudum ..kimi memnun kimi değil.ben de temsilci olmak istiyordum.üyelik için herhengi bi ücret veriliyormu.temsilci arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.beni aydınlatırsanız sevinirim....

arkadasım kayıt olmak için sadece bir kere 7,50 ücret ödüyosun onun dişinda başka para ödemiyosun

avonun ağda bezleri var aranızda kullanan oldumu acaba ben veed kullanıyorum.avon daha ekonomik geldi kararsız kaldım alıp almamakta bir fikriniz varmı acaba ??

bence almalisin arkadasim ben avon temsilcisiyim ilk önce üürnlerden ben aliriim sonra müşterilerime tavsiye ederim bence çok ii aliyo tavsiye ederim

rujlari berbat kalitesiz ruj bile bundan iyidir yani o derece cok ruj almistim avon dan hepsi cope birdahami tovbe

rujlari berbat kalitesiz ruj bile bundan iyidir yani o derece cok ruj almistim avon dan hepsi cope birdahami tovbe

canım madem begenmediysen geri iade ediceksin yaa degiştiriceksin sana gelen ürün hatalı olabilir temsilciden önce numuneleri gör dene ondan sonra al bende temsilciyim hiç şikayet almadım sadece göz kalemi alan arakadşımın kalemi açılmamış tereddütsüz degiştirmeye verdim hemen burda temsilcilerin sizi bilgilendirmesi gerekir
birde bence cilt için en önemli şey kozmatik kullanmak degil su sabun yeterli temiz bir ciltte hiç birşey olmaz ben bu yaşıma geldim önemli gün olursa anca fondeten ve pudra kullanırım

arkadaşlar bütün yorumları okuyorum herkez farklı şeyler yazmış bazıları memnun bazıları değil şunu hiç düşündünüzmü geçekten tam anlamıyla satışını yapan arkadaşalrımız gayet iyi gidiyo ama bu işi sadec para kaznmak için insanları sırf bunda çok kar etmek için bilgi vermeden satış yapan arkadşlarımız da var ve benim gibi bu işi gerçekten severek yapıp bu işte ilerlemeyi hedef edinen temsilcilerde zor durumda kalıyolar .burdan bütün temsilci arkadaşlarıma mesaj gönderiyorum para kazanırsınız belkide çok kazanırsınız ama satış yaparken sattığınız kişiye o ürünü nasıl kullancağını anlatırsanız bu tür şikayetlere çok az rastlarız biraz daha özen gösterelim hepimiz para kazanmak için yapıyoruz ama insanları üzmeden kırmadan yapalım ki kazandığımız para bize helal olsun

bende kullanıyorum ama bi zararını görmedim..ama arkdaşım kullandığında bütün yüzü kabardı bence cilde göre değişiyo ve buda her ürün için geçerli...eğer cilt ürünleri yüzüne ii gelmiyorsa bence parfüm serisini kullanabilirsin hoş kokuları var ve kampanyaları takip edersen çokda güzel inrimler oluyor tabi bu benim fikrim

bende avonun parfümlerini ve el kremlerini beğeniyorum.birde bi ürün var nemlendirici hafif te bi bronzluk veriyo onu bacaklarım için kullanıyorum.çok güzel bence.ama şampuanlarını hiç sevmedim.bana iyi gelmedi.

avonun yağlı ciltler için olan temizleme seti ve kil maskesi benim yüzümü yaktı.berbat ürünler bence kozmatikleri kalıcı değil.parfümleri hemencik uçuyo .pazar malı yurt dışında satılması yasaklanan bir marka.öğrendiğimde çok geç olmuştu ama bidaha bedava verseler gene almam.bu kadar çok indirime giren bi maldan şüpelenmek lazım zaten.tarihi geçen bayat ürünleri indirime koyup elden çıkarıyolar.bizde ucuz diye alıyoruz.aman sakın yüzünü seven kullanmasın .konsorejen maddeler içeriyomuş zaten.doktorlar hiç tavsiye etmiyo bide avon diyince kızıyolar.kendinize güzel bakalım sonra faturasını ağır ödemeyelim.kalite kullanalım.

kizlar ben avonu cok duydum amasimdiye kadar hic kullanmamistim...
bu tatilimizde ankara cocklarim ile berbere gittim tabii orada hemen calisan hanimlardan biri bunlar simdi kampanyada ve cok iyi kremdir dedi (kaslarimi alirken cildimiz cok kuru oldugunu söyledi) ve hemen tabii kremi almami tavsiyeetti gündüz , gece ve gözler icin olan...bende aldim bilmiyorum birkac gündür kullaniyorum , anliyamadim.....devam kullansammi kullanmasammi.....

cildini seviyorsan asla kullanma daha süper ve zararsız ürünler var avon cildi çabuk yaşlanmasına çökmesine sebep oluyor zaten kullandıkca zararlarını kendinde fark edeceksin.cildine yazık.

arkadaşlar ben 12 senedir avonu kullanıyorum ve 8 senedir temsilciliğini yapıyorum... kar amacıyla değil ürünlerini beyendiğim için ucuz almak amacıyla temsilciliğe devam ediyorum hatta iş arkadaşlarımda kullanıyor... cildinize uymayan bazı ürünler size zarar verebilir ama cildinize uygun ürünler süper... fondateni, pudrası, ruj çeşitleri, farları, rolonları, parfümleri, rimel, göz kalemi, durulanmayan saç kremleri,el kremi(gliserinli olan el kremi yaralara bile iyi geliyor..),makyaj temizleyicisi, temizleme jeli, ve daha bir çok ürününü kullanıyorum... avonda aldığınız kişinin yönlendirmesiyle ilgili birazda.. avonda müşteri memnuniyeti vardır her zaman... beyenmediğiniz bir ürünü 1 ay içinde iade etme hakkınız var... her parfüm her tene gitmez mesela... esmerde daha kalıcıyken sarışın bir bayanda çok çabuk uçabilir... bazı ürünlerin testerları var.. (ruj, parfüm, krem,) bunları deneyerek istediğiniz bir ürünü beyenerek alabilirsiniz...

dayımın kızıda avon işi yapmıştı memnun kalmadı ayrılmak istedi.fakat kızı telofon yağmuruna tuttular.işi bırakmasın diye.kendisi biyoloji okudu uzmanbütün içeriklerin ne işe yaradığını nasıl zarar verdiğini biliyor doğal olarak.onu geç verilen siparişin dışında ürünler göndermeleri,tarihi geçen geçmek üzere olan ürünleri indirime soktukları,1yerine 2göndermeleri,onda aşırı güvensizlik oluşturdu.doğal olarak işi bıraktı.insanlara zarar verdiğini bile bile kimseye bir ürün veremem dedi .vicdanım nasıl rahat eder sonra diye bıraktı.içinde olan bir çok insan bu şikayetlerin farkında olarak hala nasıl oluyorda bu işi gönül rahatlığıyla yapabilirler anlamıyorum.benim cildim çok yağlıydı avonun yağlı ciltler için olan temizleme,tonik nemlendirici ve kil maskesini getirtmiştim.benim yüzümü yaktı.cilt tipime uygundu neden zarar verdi peki.zararlarını ben amwaydan yoğun nem maskesi getirttip öyle düzelttim.cildimin nem dengesini düzeltti yanan yer kurumuş büzüşmüştü ben bunu o ürün sayesinde düzelttim .sonra amway ın arındırıcı setini getirttim cıvık cıvık yağlı olan yüzüm şükür dengesine kavuştu normale döndü üstelik hiç zarar vermedi açık olan gözeneklerimde sıklaştı daha ne isterim.yazın terle beraber yüzüm yağ içinde kalıyodu şükür kurtuldum.bana bu ürünü tavsiye eden arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

rimelleri dayanaıksız en iyi rimeli bile 2 ay ancak gidiyo, roll on lareı bende bi işe yaramadı rujları güzel farlarınde istediğim renkleri bulamamıştım renk alanı dar malesef el kremi güzel
birde açılan göz kalemi berbat donup kalıyo siyah renk vermesi için baya uğraşmak gerek ondan önce markasız sıradan bi açılan göz kalemi almıştım avonbdan bin kat iyiydi

Cilt tipinize göre dogru ürün aldıgınız takdirde avon ürünlerinden sorun yaşamazsınız buda tabiki satış temsilcilerinin egitim almalarından geçer. Avon satış temsilcilerine aylık egitimler vermektedir dogru ürünleri tavsiye edebilmek ve müşteri memnuniyeti için..ama sadece satış yapmak için satanlar cilt tipinden dahi bihaber olan insanlar vede katalogdaki fiyatı uygun olanı seçenler oldugu sürece kimse memnun kalmaz elbette..Öyle kremler varki yaz ve kış farklı etkiler yaparlar cildinize uygun üründür belki ama yazın yada kışın etkisi daha yogun olacaktır vıcık vıcık yaglanmalar yada dahada kurumalar gibi ......Rujlar gayet güzel parfümlerde teninize uygun olanı buldugunuz takdirde vazgeçemezsiniz bunuda parfüm testrları isteyerek deneyerek alın...Ojeler yaramaz ......Rİmeller uygun seçimle bence gayet güzell .....Şampualar ben kendim kullanıyorum kepek şampuanıyla beraber gelincik ve badem sütlü şampuan kullanın kepek kalmazz...şaç bakım ürünleride cabası ...................:sm_confused:Avon ürünleri aldıgınız kişilere sorun lütfen egitimlerine gidiyormusunuz..................:enbuyukkk:

X