Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

avonun parfümleri hariç diğer hiçbir ürününden hiçbir fayda göremedim avona para dökeceğinize gidin doğru dürüs eczane ürünleri alın bence.

ben uzun yıllardır kullanıyorum avon ürünlerini.özellikle gündüz kremi ve güneş kremleri çok güzel.sanırım cilde uygun olan ürünü seçmek ve cildi çok iyi tanımak gerekiyo.sevgilera.s.

bende avon temsilcisiyim.mutlaka ki her malın iyisi olduğu kadar kötüsüde oluyor..ama ne yazık ki temsilcilerin çoğu bilinçsiz..özellikle cilt bakım ürünlerinde.seminerlerde çok güzel anlatılıyor,nerde ne kullanılır.hangi cilde ne uygundur....ben 6-7 seneden fazla kullanıyorum.çok memnunum.kırışıklık kremlerini annemde kullanıyor oda çok memnun..

:teytey:merhabalar.ben de avon temsilcisiyim ve avonun neredeyse tüm ürünlerinden memnunum.sanırım asıl önemli olan hangi cilt tipine ne uygun onu bilebilmek.sonuçta satış temsilcinizin işini nasıl yaptığı aslında çok önemli.siz bir krem istediğinizde sizin cilt tipinize uygun kremi ya da her neyse onu önermesi gerekiyor.sonuçta avon satış temsilcilerinin aslında katılmaları gereken seminerler ve eğitimler var.bu eğitimlerde bizlere özel makyaj ve cilt uzmanları tarafından eğitim veriliyor.ben bir temsilci olarak müşterimin istediği ürünü sadece satmak için satmıyorum.memnun olmalı ki tekrar kullansın.bu yüzden aslında satış temsilcinizin size vereceği bilgiler de çok önemli.ayrıca aldığınız avon ürünlerini iade etmek gibi bir şansınız da var.üstelik 3 ay gibi bir süre deneme şansınız var.her ürünü beğeneceksiniz ya da her ürün cildinize uyacak diye birşey yok.beğenmezseniz geri verin gitsin.bence avon çok başarılı.oğlumun güneş kreminden şampuanından tutun ayakkremime kadar ben hep avon ürünleri kullanıyorum.herkesi sevgiyle kucaklıyorum

ilona Hanqi rimellerinden memnunsun ben kıvrım veren ve super fuLL gri olandan aldım ama hiç memnun değilim hicte ayırmıyo kirpikleri yapıştırıyo birbirine ve topaklanma yapıo ya kafamçokkarıştı

Elinde kalan rimeli satmıştır bence temsilci yoksa rimelleri çok güzel..

ben avonun bütün ürürnlerini kullanıyorum vetemsilciligini de yaptım her cilde ii gelmeyebilir ama genel olarak memnunum

malesef memnun kalmadım.sadece sampuan ve dus jellerı ıyı.krem ve makyaj malzemelerı kotu.

ben maskelerini kullanmıştm memnun kalmadm saç kreminden de memnun kalmadm ama fondoteni güsel rolonuyla el kremide güsel bnce ürününe göre deişio...

ben avonun rujunu,deodarantını,rolonu nu,el kremini kullanıyorum çok memnunum bi sorun yaşamadım.

bence de temsilcinin püyük payı oluyo cildi tanımak önemli ...

*acılıp kapanabilen siyah gözkalemini kulandım memnun kaldım,normal kalemler akıo bende.
*kiss&go rujları kötü,ama serinletici bi ruju var lolipop ismi harika bi ruj
*toniğini kullandım iyi( clearskin )
*serinletici göz farını kullandım(ice blue) pek memnun olmadım cok parlak ve göz kapagnda iz gibi kalıo bi süre sonra
*glisernli el kremi güzel
*parfümünü hala kullanıyorum kokuları cok güzel
*güneş kreminden memnunum
*kapatıcısını kullandım (acılp kapanabilen ) memnun kaldım
*abim rarfümünü kullanıo memnun ( full speed, retrospect)
*rimelini de kullandım suya dayanıklı olanını iyi
ben şimdiye kadar bi zararını görmedim avon'un ama cilt ürünlerini uzun sürelik kullanmadım ancak bikaç kez denedim tabiki ve allığını kullandım begendim . sunu öneririm numunelrden yaralanın,fondoten alırken mesela cildinize uyan bi ürünü kullanın test edip öyle alın.a.s
a.s.:nazar:

arkadaşlar neden sorun yapıorsunuzki....cildiniz reaksiyonmu gösterdi aldığınız bi ürüne sorunmu yaşadınız yada bozukmu geldi aldığınız ürün iade şansınız var üç kampanya içersinde ürünü aldığınız satış temsilcisine iade edebilirsiniz karşılığında paranızı geri alamıorsunuz sanırım ama ürün bedeli kadar başka bi ürün alabiliorsunuz ayrıca bence parfümleri çok kalıcı değil....rujlarında renk ler göründüğü gibi değil..patakremi harika...allıkta arabian glow çok güsel...gözkalemleri de çok güzel..ojeleri beş para etmez..gliserinli el kremi çok güzel..saç kremleri saçlarımı felaket döktü...yüz kremleri pek güsel değil..selülit kremleri kesdinlikle düzenli kullanıldığında kesinlikle ama kesinlikle işe yaradı bende...tatlicadiarzu

hep soylerım cok kotu.kremlerı hemen su gıbı oluyor.dus jellerı spa serısı guzel gerısını at cope....ozellıkle tv de cıkan ruju ıgrenc.guya cok parlak ya yapıs yapıs ve mattttt.

Şampuanları haricinde avondan memnunum hele gri süperfull maskarasını aylardır kullanıyordum bitti.senağlama
Başka maskara alsam ayda bir almam gerekirdi
laelaelaelaelae

Cildim de aybaşlarında iğrenç sivilcelenme olurdu avonun peeling ve maskeleri sayesinde düzeldi bende öğrencimden temin ediyorum kullanıcıyım yani lülülülülülü

cilt kremlerınden hiç bir fayda görmedım..annemde selülit kremınden..tanıdığım bir çok satıcısıda kremlerı işe yaramaz diyor..sadece parfum, ruj, kalem, fondoten, vucut jeli, el kremi gbi ürünlerini kullanıorum..

bende sıkılastırıcı vücut kremi var(mor) ilk kullanımda bile farkediyo.

duş jelleri dışında herşeyi berbat bence hiç memnun değilim bebek şampuanı bile acayip göz yakıyo rujları berbat

ben 9 yıllk avon satıcısıyım daha hiç şikayet gelmedi burada önemli olan satıcının cildi iyi tanıması lazım hangi cilde hangi kremi vereceğini bilmeli bazen kişi cildini yanlış tanıyo ve satıcıda ona güvenerek satıyo belki sizin cildiniz size göre hassas ama aslında yağlı o yüzden cildiniz yağlanmıştır satan kişinin önce cildi tanıyıp tanımadığına bir bakıp öyle ürün alın derim

rimellerinin üzerine tanımam(loreal, max factor, maybeline de kullandım), parfümleride ii,güneş kremi denince sadece avon alıyorum, cilt ürünlerini bir de shine supreme rujunu beğenmiyorum. açılıp kapanan göz kalemlerininde üzerine yok bu arada....

X