Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

Katalogda göz dolduran ürünleri merak edip temsilci oldum,çoğu ürünü kullanma fırsatım oldu

Göz kalemleri çok kötü,renkleri çok soluk ve gözleri yakıyor
Eyelinerı da aynı şekilde,ilk kullandığımda bozuk ya da kullanılmış sandım
Bitmiş gibiydi soluk bir renk veriyor
Tüm yüze sürülen bakım ürünlerini ya da tüm yüzü kaplayan makyaj malzemelerini her markadan almamaya dikkat ederim
O yüzden yüz kremlerini vs hiç kullanmadım,fondöteni deneme amaçlı bir kere aldım
Kullandığım fondöten bende herhangi bir reaksiyona sebep olmadı,ama çok güzel diyemeyeceğim performansına
Rimelleri performanslarına göre bence gereksiz pahalı,onun yerine 3-4 tl fazla verip Maybelline alınabilir mesela
Çoğu rimelini deneme amaçlı aldım,hiçbirinden memnun kalmadım
Colortrend'den rujları dışında uzak durulmalı
Hatta Colortrend'in sedefli rujlarından da uzak durulmalı,garip bir renkle karşılaşabilirsiniz

Farları ve rujları kullanılabilir ben hala çoğunu kullanıyorum
Zaten ruja çok para verme taraftarı değilimdir
Çok pahalı rujlar da kullandım çok büyük farkları yok makul fiyatlı rujlardan

Daha önce de belirtmiştim,fiyatları ortada
O yüzden mucizeler beklememek lazım
Çoğu ünlü markayla kıyaslanamaz tabiki ama kullanılabilir ürünleri de var
Cildini tanımadan alınan her ürün en pahalı markanın ürünü bile olsa cilde zarar verebilir
Her ürün her ciltte aynı performansı sergilemez

göz kalemleri göz yakıyormuş bi müşterim demişti ama ne kadar doğru bilemem ben kullanıyorum yakmıyor ama bilmem yani

rimelinden memnunum(3 katlı),bazı rujları da güzel.takılarıda sağlam çıkıyo.Çantaları kötü

avondan aldığım ürünlerden memnun kalmadım. Budur işte dediğim bir ürünü daha hiç olmadı. Bir kısmı fena değildi benim için; çoğu da kötü. Ama hala yanılıp almaya devam ediyorum. Sanırım nedeni avona ulaşmanın kolay olması. En son ruj aldım ama onuda pek sevmedim. Birde makyaj fırçalarını deneyeceğim. Çünkü onları beğenen çok.

avon ürünleri yüzümde çillenmeye ve kızarıklığa neden oldu

hem her ay kırılmış gibi her şeyi sipariş ederler, hem kırk ağızdan yakınırlar, gel de inandırıcı bul. Hem sürekli kullanıp hem şikayet ediyorsa ben bunda tek bir sebep görüyorum, o da nispeten ucuz bir marka olduğu için onu kötüleyerek kendini "klas" göstermek, ucuz ego tatmininden başka bir şey değil... Madem o kadar klas ve zenginsin gider elizabeth arden lorealden filan alırsın her şeyini, böyle şeylere ihtiyaç duymazsın. Ayıp yani, kullananları da rencide edecek yorumlar yapılıyor. "avonun yüz kremini ayağıma bile sürmem" bilmem ne ee süren adam değil mi yani?

eskiden kullanırdım çogu ürününüde denemişimdir. bı ruju vardı surdugunde dudagını yakıp dolgunlaştıyordu kırmızı renk almıştım onu cok begenmiştim. perceive vucut spreylerı cok guzeldı. ama bı rımel aldım extra lastıng serisi olanından felaket kötüydü. kokusu berbat, topak topak yapıyordu zivt gıbı yapışıyodu. ama kullanmıyorum artık avon urunlerı. oriflame yı daha ıyı buluyorum... takıları cok kötü. resmen teneke.hıc katalogdakı gıbı degıl çantalarıda ona keza

eskiden kullanırdım çogu ürününüde denemişimdir. bı ruju vardı surdugunde dudagını yakıp dolgunlaştıyordu kırmızı renk almıştım onu cok begenmiştim. perceive vucut spreylerı cok guzeldı. ama bı rımel aldım extra lastıng serisi olanından felaket kötüydü. kokusu berbat, topak topak yapıyordu zivt gıbı yapışıyodu. ama kullanmıyorum artık avon urunlerı. oriflame yı daha ıyı buluyorum... takıları cok kötü. resmen teneke.hıc katalogdakı gıbı degıl çantalarıda ona keza

dudağı yakan ruj bende de var çok memnunum çok hoş duruyo :) takıları,ojeleri,çanta,şemsiye fos.. bide parlatıcısı var o da çok güzel colortrend'in pembe simli

Kırışıklık kremi iyice kırıştırıyorr :KK47:

Asla kullanmadım kullananları gördükten sonra mahfediyor insanı ..

Avon Amwaya göre daha uygun fiyatlı diye tercih ediliyor ..
Amway tuzlu biraz ama kalitesi mükemmel .. Onun kozmetik ürünlerini tercih ediyorum .. Seminerlerinede denk gelmiştim bir kaç testle kalitesi gözlerimin önüne serilmişti ..

:KK9:

Hee şöylede bir olayım var göz kalemini denemiştim görme bozuklugu yasadım ..
Kuzenimede oldu bu ondan sonra asla Avon ürünü almadım almam da .. Beş para etmez ..

Son düzenleme:

Dolgunlaştıran rujun adını söyleyebilir misin :) Ben de denemek isterim :)
Avon oriflame bu tip markaların asla ama asla yüz ürünlerini işte fondotendir, toniktir kremdir asla kullanmam. Yüzüme bişey sürmem. Ama duş jelini şampuanını vücut spreyini kullanıyorum :) Çoookta güzel geliyor bana. Göz kalemi hiç almıyorum avondan herkeste görme sorunu yaşatıyomuş diye çok duydum. Göz kalemlerim ya oriflame ya flormardır.

valla en son avondan fondoten aldım nasıl cesaret ettiysem yani yazılanlar çok hoş değil o açıdan söylüyorum ama maşallah diyeyim gayette memnunum sivilce falan yapmadı şimdilik kapatıcılığıda fena değil beğendim yani,ama rimellerini beğenmiyorum,parfümlerini çok seviyorum ama çok kalıcı değiller malesef,rujlardanda memnunum ama onlarda çok kalıcı değiller bikaçı haricinde bişey yedikten sonra anında çıkıyor dudağımdan yinede rujlarını seviyorum,en çok memnun kaldığım ürünü ise normal allığı çok beğeniyorum oldukçada kalıcı:)

bende dudak dolgunlaştırıcı bir bakım ruju var onu sipariş ettim bakalım nasıl? memnun kalacak mıyım

Avon markasının özellikle yüze sürülecek olanlarını hiç tavsiye etmiyorlar sivilce tüylenme vb. olaylara neden oluyormuş ben sadece avonun şampuanı nı (çok güzel kokuyor :) ) birde rimelini çok beğeniyorum onun dışında bir şeyini kullanmadım..

Artık avonun parfümleri ve bazen de denk gelirse gliserinli el kremi dışında ürünlerini kullanmıyorum. Açıkçası bana kalitesiz geliyor pek çok ürünü.

avonun el ve ayak kremlerinden başka ürünlerini kullanmıyorum. gerçekten pek işe yaramıyorlar. daha önce colortrend serisinden göz kalemi ve ruj denemiştim göz kalemi idare eder ama ruj berbattı. şimdi katalogda 20,50lik olan parlak-saten-metalik seçenekleri olan siyahlı kutulu (koyu lacivert de olabilir) rujları var ya onlar 7,5a inmiş 2 renk çook hoşuma gitti. o rujları bilen var mı? nasıldır? alsam mı?

avonun el ve ayak kremlerinden başka ürünlerini kullanmıyorum. gerçekten pek işe yaramıyorlar. daha önce colortrend serisinden göz kalemi ve ruj denemiştim göz kalemi idare eder ama ruj berbattı. şimdi katalogda 20,50lik olan parlak-saten-metalik seçenekleri olan siyahlı kutulu (koyu lacivert de olabilir) rujları var ya onlar 7,5a inmiş 2 renk çook hoşuma gitti. o rujları bilen var mı? nasıldır? alsam mı?

o dediğiniz rujların çoğu rengi var bende ve bana kalırsa gayet başarılı o yüzden hep indirim dönemlerinde alırım o rujlarından,bu fiyata kaçırmayın derim çünkü fiyat olarak çok iyi kaliteside idare eder bence güzel:nazar:

X