Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

ben avon urunlerini hep begendim.. ama ulasma konusunda hep sıkıntı yasıyorum.. cevremde cok satıs yapan yok maalesef.

Asla kullanmadım kullananları gördükten sonra mahfediyor insanı ..

Avon Amwaya göre daha uygun fiyatlı diye tercih ediliyor ..
Amway tuzlu biraz ama kalitesi mükemmel .. Onun kozmetik ürünlerini tercih ediyorum .. Seminerlerinede denk gelmiştim bir kaç testle kalitesi gözlerimin önüne serilmişti ..

:KK9:

Hee şöylede bir olayım var göz kalemini denemiştim görme bozuklugu yasadım ..
Kuzenimede oldu bu ondan sonra asla Avon ürünü almadım almam da .. Beş para etmez ..

Ben oriflame kullanıyorum %100 bitkisel ve çok kaliteli ürünler satıyor. istersenz sizde bana ulaşabilirsiniz xxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oriflame kullanıyorum %100 bitkisel ve çok kaliteli ürünler satıyor. istersenz sizde bana ulaşabilirsiniz xxxxxxxxx

aynen bende avonun bazı ürünLeri meseLa şampuanLarı feLan çok qüzeL ama çoğu ürünü berbat bende bi ara göz kaLemi kuLLanmıştım avondan ama benimde qözümde bozukLuk oLdu qöz kaLemLeri ve rimeLLeri çok kötü kimseye tavsiye etmem..'!

Bende avonun açılıp kapanan göz kalemnden hç memnun kalmadım çok zor sürülüyo biraz zorlayınca zaten hemen kırıldı ama diğer ürünlerinden hemen hemen memnun kaldm

göz altı kapatıcısından hic memnun kalmadım cok sert sürülmesi zor. Göz kalemleri de cok kötü beni resmen kör ediyordu ya bugulu görmeye basladım sürünce.

Kızlar avondan pudra, allık, fondoten, yüz nemlendiricisi gibi cilt ürünleri sakın almayın. Avrupa'da yasaklanmış bi markadır ve sağlık bakanlığı onayı yok diye duydum yalnızca tarım bakanlığı onayı var. Ama göz kalemi, ruj v.b ürünlerinde bi sakınca olduğunu düşünmüyorum pek üstelik rujlarını da severek kullanıyorum. Ama dediğim gibi yüzünüz için almayın sivilce yapmasından belli.

Kızlar avondan pudra, allık, fondoten, yüz nemlendiricisi gibi cilt ürünleri sakın almayın. Avrupa'da yasaklanmış bi markadır ve sağlık bakanlığı onayı yok diye duydum yalnızca tarım bakanlığı onayı var. Ama göz kalemi, ruj v.b ürünlerinde bi sakınca olduğunu düşünmüyorum pek üstelik rujlarını da severek kullanıyorum. Ama dediğim gibi yüzünüz için almayın sivilce yapmasından belli.

ben allığını ve göz kalemini kullanıyorum bir sorun yaşamadım ama sürekli makyaj yapmam ben belki de onun içindir sağlık bakanlığını onayını olmadığını bende duydum ve resmen soğudum.

avonun göz kalemleri göz makyajı temizleyicisi berbat kör oluyordum nerdeyse gözlerimi çok yaktı. Hele o taraklarının da ki igrenc kokuyu anlatmaya kelimeler yetmez yani.

annem yaklaşık 6 yıldır avon temsilciliği yapıyor.Kesinlikle ama kesinlikle fondöten,duş jeli,cilt ürünlerini almayın.fondöteni kokuyor ve kapatıcılık sıfır.duş jeli kaşındırıyor cilt ürünleri işe bile yaramıyor.Hadi bunada yanlış tene tanlış ürün diyin.Göz kalemleri o kadar çabuk mikrop kapıyor ki ne zaman kullansam göz doktorundan çıkamadım.tek önerebileceğim ürünleri parfümleridir.rujlarıda iyidir ama kaliteli değil bir milyoncudan alın aynı şey yani.bronzlaştırıcı incileri allık olarak kullanıyorum birde ondan memnunum.saç boyası,şamğuanı sakın ama sakın almayın.ben uyarıyım da.3 lira fazla verip raf ürünü dedikleri maybelline flormar alın belki aynı parayı bile veriyorsunuz belki daha azını veriyorsunuz kaliteli markaları.

rujları katalog renklerinden her zaman değil ama genellikle farklı .
Ama Avonun çok sevdiğim 2 parfümü var bir de dondurma kokulu karamel rujunu sevmiştim

birileri Avon Avrupa'da yasaklanmış demiş.. arkadaşlar her duyduğunuzu gerçek gibi lanse etmeyin lütfen! Avon Avrupa'da yasaklanmış olsa, Avon'un İngiltere, Almanya ve Fransa dahil birçok Avrupa ülkesine ait resmi siteleri ve satış siteleri katalog siteleri yayında olurmuydu?
aşağıdaki linkten tüm Avon'un satıldığı ülkelere ulaşabilirsiniz:

Avon Markets

birileri farklı markalar satılsın diye diğer markaları karalama kampanyası yapıyor. ordan burdan duyduklarınıza, eğer düzgün ispatı yoksa, itibar etmeyin derim..
benim çıkarım ne diye soracak olursanız satışla alakası olmayan bir insanım. sadece kendime alıyorum avon ürünlerini ve birçoğu gayet başarılılar.. elbette hepsi bana da uymadı. memnun kaldıklarım gibi kalmadıklarım da var elbette.. örneğin Avon Genics krem benim cildime hiç olmadı.. ama öte yandan Avon 2li göz kremi süper şahane.. duş jelleri biraz cildi kurutuyor, ama banyo köpükleri mükkemmel ötesi, üstüne tanımıyorum... banyo köpüklerini duş jeli gibi kullanabiliyorsunuz bu arada...
yani her ürün her cilde uyacak diye bir kural da yok zaten, ve mümkün değidlir.. bu yüzden aman şunu almayın bunu almayın demek yersiz oluyor.. her ürün her ciltte farklı tepki yaratabilir. birinin memnun kalmadığından bir başkası memnun kalabilir.. yani "aman asla almayın" vs yerine, fikirlerinizi "şundan memnun kaldım" veya " bunu beğenmedim" şeklinde yazmamız daha iyi olmaz mı?
ay bana ne aslında, ne çok yazmışım :KK1: öpücükler :KK54::KK19::KK37:

Avon'un yeni çıkan bebek ürünlerini deneyen oldu mu arkadaşlar ?:KK28:

yanlızca duş jelerinden memnunum..hele hele color trend serisi aman allahım tam bi felaket sakın elinizi bile sürmeyin :KK14::KK14:

Avon'un yeni çıkan bebek ürünlerini deneyen oldu mu arkadaşlar ?:KK28:

Ben görmedim ama,bebekler için kullanılıyor anladığım kadarıyla..Avon dışarda hiç bir yerde satılmayan bir marka,sağlık bakanlığı değil tarım bakanlığı onaylı olduğundan dışarıda hiç bir yerde satılmıyor.. Hiç bir yerde satılmayan ürünleri kullanmak ne kadar doğru veya ne kadar sağlıklı insanda süphe uyandırıyor hiç değilse bebekler için kullanılmamalı diye düşünüyorum.

avonun bir tek parfumlerini seviyorum.hem fıyatları uygun hem de herkese hitap edecek çeşitlikte.ben katologtan renkli kozmetik almayı acıkcası dogru bulmuyorum.cunku renkler hıcbır zaman uymuyor.rujlar gosterıldıgı kadar parlak degil.renkleri o kadar canlı değil.fondotenlerı ve pudraları zaten en azından elınızde denemeden almak akıl işi değil.rengi çok açık veya koyu gelebılır size.görmeden almak biraz garıp gelıyor.esasen parfumlerı de koklamadan alıyor ınsanlar.tamam orda odunsu misk kokusu vs vs yazıyor ama begenıp begenmeyecegımız bellı degıl.bu yuzden avondan aldıgım cogu urunu bırılerıne hedıye etmek zorunda kaldım. parfum aldım kokusunu begenmedım.ruj aldım rengı hiç hoş olmadı bana.kalemini aldım gozumden akıyordu(cildim yağlı) arkadasa hedıye ettım.şampuanları saçıma hiç uygun degıldı.el kremlerini hiç beğenmedim. takıları da cok kalitesiz.o kadar basit duruyor ki.. rimellerinden memnun kalan çok az kişi gördüm.pudraları yuzumu pütür pütür yapıyor. sadece 1-2 parfumunu sevıyorum.ve long lasting serisinden bir likit rujunu çok ama çok begendım.hem rengi hem dokusu hem de kalıcılıgı gercekten 10 numaraydı.ama o da artık satılmıyor!!! bır de yıllar once sun dimentions gibi bir ismi olan saç rengini açan kremi vardı.onu da çok ama çok begenmıstım.lakin o da artık yok.satılmıyor.avonun urunlerı zaten cok kalıtelı degıl ama bari sevılen urunlerı pıyasadan kaldırmasın!!:KK15:

bi de sakın ha sakınnn cherry blossom vucut spreyını almayın.resmen kımyasal ve alkol kokuyor ya aldıgımın 3. günü tuvalete döktüm!!!!:KK20:

X