babamı çıplak gördüm

sera81 kopardın beni yaaa:)))))))))))

hadi babayı çıplak gördün tamam da bi yerde genç töbe töbeeee:) ben dedemle babannemi yakaladım yaaa,aslında yakalamak ta değil aynı odada yatıyorduk ve uyuduğumu düşündüler ve yorgan altından bi delik açtım seyirlik ama geleceğim açısından yapmamam lazımmış:)))

hay allahım yaaa bak buna güldüm işte seyirlik ha off bilmiyorum ama ben insanlıktan çıkardım heralde o an :KK70:

sera81 kopardın beni yaaa:)))))))))))

hadi babayı çıplak gördün tamam da bi yerde genç töbe töbeeee:) ben dedemle babannemi yakaladım yaaa,aslında yakalamak ta değil aynı odada yatıyorduk ve uyuduğumu düşündüler ve yorgan altından bi delik açtım seyirlik ama geleceğim açısından yapmamam lazımmış:)))

cok tatlisinnnn:KK1::KK52:

yav ozaman çocuktum ilginç geldi hani merak ta başa bela:)))) insanlıktan çıktım mı bilemem ama çocukluktan çıkmıştım:))))) yahu 60 yaşındalardı yaa ozamanlar hadi dedemi anladım erkek işte sidik zoruyla olduğu kadar da o yaşta bi kadın nasıl ister o ilginç:)))) ayy çok hainim ben yaa,bare ilk +18lik görüntüm onlar olmasalardı,ayy neler diyorum:KK1:

yav ozaman çocuktum ilginç geldi hani merak ta başa bela:)))) insanlıktan çıktım mı bilemem ama çocukluktan çıkmıştım:))))) yahu 60 yaşındalardı yaa ozamanlar hadi dedemi anladım erkek işte sidik zoruyla olduğu kadar da o yaşta bi kadın nasıl ister o ilginç:)))) ayy çok hainim ben yaa,bare ilk +18lik görüntüm onlar olmasalardı,ayy neler diyorum:KK1:

cok fenasın sen de haaa :KK70:DDD:KK52:

off yaa gece gece ne güldüm haa :KK70: :KK70: ama bir babaanneyle dedeye hiç yakıştıramadım :KK70: aslında şimdi böyle anlatınca bende merak ettim performans açısından hayy geç saate kadar oturmak başıma vurdu sanırım benimde :KK70:

o yastakilere helal olsun:nazar: ya yeni evli ciftlere ne diyecen, cinselikleri kaymis:KK52:

o yastakilere helal olsun:nazar: ya yeni evli ciftlere ne diyecen, cinselikleri kaymis:KK52:

hahah valla güzelim artık nasıl yapıyorlardı bilemem o kadar idrak edemedim,önce ne yaptıklarını kavramaya çalıştım gerisi teferruat oldu:))))

anacım ben o yaslarda neyın nasıl oldugunu bıle bılmezdım :KK52:

erkenden ogrenme fırsatı bulmussun sen:KK76:

yaa sorma raptomim öyle güzel öğrendimkiiii:))))))))))) bak konuşturma beni:)

hahah valla güzelim artık nasıl yapıyorlardı bilemem o kadar idrak edemedim,önce ne yaptıklarını kavramaya çalıştım gerisi teferruat oldu:))))

yaa sorma raptomim öyle güzel öğrendimkiiii:))))))))))) bak konuşturma beni:)

keskke durbunle baksaydin, idrak etmek acisindan o zaman daha net görmus olurdun:KK1::KK52:

az sonra mune mavi mavi gelecek o zaman goreceksınız gününüzü..:KK70:DDD:KK8::KK9::KK55:

laurana tahriklere kapılmaaa sakınnn :KK52::KK52:

yahu raptomim,verun ve love-gul sizler var yaaa beni gece gece çakırkeyf yapıp konuşturcanıız dimiii:))))

ama bn hem anne babamı hem dayımla yengemi de yakalamış insanım küçükken:))) işin acı tarafı ilk cinsel içerikli görüntülerim bu olmamalıydı yaaa hani daha bi profesyönel olabilirdi:))) hay yaaa manyaksınız sizler ben de elimi tutamayan bi çatlak:)

yahu raptomim,verun ve love-gul sizler var yaaa beni gece gece çakırkeyf yapıp konuşturcanıız dimiii:))))

ama bn hem anne babamı hem dayımla yengemi de yakalamış insanım küçükken:))) işin acı tarafı ilk cinsel içerikli görüntülerim bu olmamalıydı yaaa hani daha bi profesyönel olabilirdi:))) hay yaaa manyaksınız sizler ben de elimi tutamayan bi çatlak:)

tahmin ettıgımdende deliymişsin kız sen pufff vallahi ben o yaslarda bebeklerımle doktorculuk oynardım kız:)))

hayata erken atılmıssınnn herkes sen kadar sanslı degıl yaniiiiiiii:KK52::KK52:

ooofff nasıl bir çocukmuşsun anlayamadım valla ben evlenene kadar bişeye rast gelmedim şansmı şanssızlık mı bilmiyorum valla yada saflık salaklık mı çözemedim olmamam gereken yerlerde hiç olmadım galiba ne sıkıcı bi çocukluk geçirmişim yarabbim :KK70: geri sarın filmi uleeen :KK70:

X