Babasling kullananlar...

ya kızlar benim slingim geldi, taa norveçten hediye babasling, mavi çok şeker ama bizimki önümde durunca emmek istiyo, yan yatmıyo zaten bağırıyo, öne takmayı da ben beceremedim, of çok heveslenmiştim...:çok üzgünüm:
ay canım çok komik ya ...demek emmek istiyo senin yaramazın.valla öldüm gülmekten ya...düşünsene sen yürüyomuşun o da boyna cuk cuk çekiyomuş...:roflol:ayay ay....

ay canım çok komik ya ...demek emmek istiyo senin yaramazın.valla öldüm gülmekten ya...düşünsene sen yürüyomuşun o da boyna cuk cuk çekiyomuş...:roflol:ayay ay....

valla rezil etti beni kerata, deniyorum olmuyor, şimdi babaslingi görünce ağlamaya başlıyor mafoldumben

ayy hayal de daha ılk deneyıste yıkamıstı slıngını boydan boya bu kızlar cok fena yaaa:ecrin_bebek: sonra bıde sırıtmıstıı..

benimki de taktığım gibi siftahı yaptı kızlar...

smhsmh bende slingde var kanguruda...
ikisinde çok beğenerek kullanıyorum..kanguruyu babamız aldı kendi onda daha rahat ediyormuş...
kraft milan modeli....fiyatıda uygunmuş şuan kampanyadaymış...bir bak istersen...

kanguru erkek bebelere zararlı değilmiydi arkadaşlar
ben slingi başlardan beri kullanıyorum ve memnunum geçen gün slingsiz yanımda birisi olmadan dışarı çıktım perişan oldum onsuz tekbaşıma biyere gitmem ellerimi kullanmak istiyorum ben

bende bugün eltime gittim kapının önünden taksiye bindim taksiden indim eve girdim o arada bile slingsiz öldüm..hem çantasını taşı hem utkuyu kontrol et..ne olur ne olmaz diye slingi koymuştum çantama
eve gelirkende yürüyerek geldik yarım saat yürüdük oğlumla slinge koydum bu sefer dünya varmış dedim yani..slingsiz napardım bilmiyorum..

daha fazla kullanamadık silingimizi
doğru yapmısmıyız bakem
ilkini bi videoda izledim kadın koltukta slinge yatırıp öle astı
kolay oldu ilk pozi. daha sevdi sanki

olmuş cnm...hafif yatay pozisyonda gibi ve.gayet rahat gözüküyor melisacık...

bende de kırmızı olanı var babası uyutmak için kullanıyor. evin içinde gezerek uykuya dalıyor ancak kerata. nasıl bir huy anlamadım :bbo:
evi toplarken kahvaltı hazırlarken falan takıyorum benimki hep gezmek istiyor srtı yere değisin basıyor yaygarayı. şimdi gerçi bebek arabasıyla turluyoruz evi ama, yinede silingin yeri ayrı a.s

hanımlar bende almayı düşünüyorum ama kafama takılanlar var
önce kilit kısmını kullananlar resmini çekebilirmi bebeshopta satılıyor sadece sanırım başka yerde görmedim aynı zamanda sezeryanla doğum yaptım evde sürekli takmayı düşünüyorum sakıncası olurmu

hanımlar bende almayı düşünüyorum ama kafama takılanlar var
önce kilit kısmını kullananlar resmini çekebilirmi bebeshopta satılıyor sadece sanırım başka yerde görmedim aynı zamanda sezeryanla doğum yaptım evde sürekli takmayı düşünüyorum sakıncası olurmu

kilidi kesinlikle cok saglam birde guvenlik kilidi var.youtube tan kiddicare babasling diye aratirsan ayrintisi ile gorebilirsin.eger tatmin etmezse cekerim koyarim

sezaryen icin bir sakincasi oldugunu sanmiyorum ben de sezaryenliyim hic zorlanmadim dikiş yerlerimden.kullanan arkadaslarimizdan sadece bir kaci normal dogum yapabilmiştir.

youtebe videolar açılmadı zahmet olmazsa ogretmenim sen resmini çekip koyabilirmisin şimdiden teşekürler:kedi:

canım the babasling yaz sitesi çıkıyor ing. ordan ayrıntısıyla incelersin

şimdi içime sindi teşekür ederim hoya bebeshopta kampanyada hemen sipariş verebilirimopuyorumnanaktan

bende bebeshoptan aldım cok memnunum
geri sayfalarda fotolar vardır bakabilirsin ordan

bizim slingimiz ondan değil ve ayrıca geçmişe baktıysanız bunu duyduğumuzu görürdünüz nasıl kullandığımızı da
sadece dikkatsiz 3 annenin hatası bu lütfen boş yere germeyin ortalığı
ayrıca anladığım kadarıyla çocuğunuz yok sanırım o zaman neden gereksiz yorum yapıyrsunuz ki

Son düzenleme:
X