Babasling kullananlar...

ben sadece gördüğüm bir haberi paylaştım
ortalığı germek gibi bir amacım yok
bilgilenmek ve bilgilendirmek amacıyla, çocuğum yok ama bu hiç olmayacağı ve düşünmediğim anlamına gelmez ki....

nereden ne çıkarıyorsunuz yaa size geçmişe bakarsanız görürsünüz bu haberden haberimiz var ve nasıl kullandığımız da var dedim
kusura bsakmayın ama sizden daha çok araştırma yaptık biz bizi bilgilendirmek size kalmadı.
ayrıca size çocuk düşünmüyorsunuz ya da olmayacak da demedim lafı düzgün anlayın lütfen ve tekrar söylüyorum topiğimizi germeyin

son günlerde çocukla bir oraya bir buraya derken sling elim ayağım oldu iyiki almışım diyorum...

valla kim ne derse desin çooook memnunum slingten...
ayrıca çok sağlam kesinlikle açılma düşme gibi bişey olmaz..:umursamaz:.. :eek:klava:
kızımda çok rahat ediyor içinde bazen uyuyor bazen etrafı izliyor ohhh gel keyfim geellzemuszemusopuyorumnanaktan

cevabın için teşekkürler esmeralda a.s.
baby sling mi babasling mi kararsız kaldım bende
ikiside aynı mantık baby sling daha uygun ama bilemiyorum kullanımı güvenli mi ?

cevabın için teşekkürler esmeralda a.s.
baby sling mi babasling mi kararsız kaldım bende
ikiside aynı mantık baby sling daha uygun ama bilemiyorum kullanımı güvenli mi ?

rica ederim.
biz ocak annelerinde babasling kullanan bayağı kişi var ve hepimiz çok da memnunuz.
evet fiyatı biraz daha fazla ama çok güvenli ve çok rahat.

bende bebeshoptan babasling siparişimi verdim sonra netten bakarken eksikalma da 81 tl ye gördüm
neyse aldık artık :))

bendemi bundan alsam diye düşünüyorum
kanguru almayı düşünüyodum
bebek daha kafasını tutamazken onun içine koymak olmaz diye düşünüyorum
ama baybsling yatar vaziyette çıkarız dışarı kızımla
szce yanlışmı düşünüyorum???

e pack bence de babyslingle çok rahat edersin..özellikle ilk başlarda başını tutamazken...

kıslar ben gitii gidiyordan aldım 26 tl ye
mother care markası
daha kullanmak nasıp olmadı ama

kızlar hala kullnıyorum elım ayagım oldu valla gun gectıkce ozellıkle agırlastıkca kol dayanmıyor ama babaslıng harıka.. lılası da herseye uyuyor ve hıc kırlenmıyor ıyıkı bu renk almısım.. acık renk alın bence..
ayrıca bızı goren herkes alıyor cok pratık tavsıye edıyorum her gun kullnıyorum arabanın cebınde duruyor hatta arabayla bıle cıksam yanıma alıyorum dusunun..

evet kibelecim bu kadar kullanacağımı düşünmemiştim.artık dahada lazım ediyor markete manava hep onunla gidiyoruz

bende arabasının altına tutuyorum hep bazen kucak istiyo o zaman çıkarıyorum babaslingimizi hemen oturutuyorum demir beyi keyfi yerine gelio bene iyiki almışım diyenlerdenim:)

bende bugun babaslıng aldım kızım 3 aylık ama yerlestıremedım ıcıne
ayakları sıkısıyor sıgmıyor
duz nasıl koyucam onuda bılemedım nasıl kullanıyosunuz

X