Babasling kullananlar...

ben de varım
sonra da mama sandalyesi mi alsak toptan???????

toplu almak güzel olur da hepimiz farklı yerlerdeyiz ya kargoyla astarı yüzünü geçer mi acaba?????
valla mama sandalyesi bende istiyorum chicco polly magic almayı düşünüyodum
araştırmak lazım
onunda kargosu dünya tutar ağır ya araştırmacı ruha sahip olan biri bi el atar belki hayrına:)
böle pazarlıkçı tuttuğunu koparan biri yapsın ama
ben hiç pazarlık yapamamda:))

aslında gittigidiyordaki satıcılar toptan satıyo çoğunlukla onlarada bakılabilir herkesin evine ayrı ayrı yollayabilir onlar
mama sandalyesi epey bi yer kaplar çünkü heralde sanırsam:roflol::roflol:vereliniortak

yalnız kibelecim iyi yapmışız, akıllanmışlar, az önce aradılar beni tekrar verdik sipariiniz diye...böyle yapmak lazımmış gerçekten, çirkef olacan bu hayatta :))

fiyat uygun olursa ben kesinlikle varım ama hangi marka chicco falan mı?

yafrum ben cok çikef yapmadım ama ıkna yetenegım sagolsun suan bı ıse yaramayan okulum sagolsun dun ıse yaradı o kadar dırsekl curuttuk yaaa bu ısler nasıl yurur ınsanlar nasıl yonetılır dıyeee..
sımdı cocuk bakıyom ayrııı..:gitme:

ben de varım
sonra da mama sandalyesi mi alsak toptan???????

ben de bende varım :)) yalnız hepımız arastırırız hesaplarız ona gore yaparız alısverısı..
kargosu falan fılan toplu uygun olursa anca o zaman..

ben yokum mama sandalyesine.
bana 2 ayrı yerden gelecek hem de. ikisi de bana kakışlamaya çalışıyorlar evlerinde yer açılsın diye
kaydirigubbakcemile3

kıslar slingim geldi, çocuğu içine koydum şu anda emiyor emerek koydum anlayacağınız ağzından meme çıktıktan sonraki tepkilerini bilemiyorum :)
ya yalnız sanki çcuk çok iki büklümm gerçekten zarar verirsek diye korktum ben..diğer pozisyonları denemedim daha

yafrum ben cok çikef yapmadım ama ıkna yetenegım sagolsun suan bı ıse yaramayan okulum sagolsun dun ıse yaradı o kadar dırsekl curuttuk yaaa bu ısler nasıl yurur ınsanlar nasıl yonetılır dıyeee..
sımdı cocuk bakıyom ayrııı..:gitme:

ben de bende varım :)) yalnız hepımız arastırırız hesaplarız ona gore yaparız alısverısı..
kargosu falan fılan toplu uygun olursa anca o zaman..

aman o okullar falan daha çok teoriymiş kibelecim,tamam çok önemli ama ben doğurduktan sonra anladım çoğu şeyi mesela...
en önemli işi yapıyoz şu anda boşver sen... (ben doktoraya başlayamadığıma çok yandım ama şu an umurumda bile değil..)

ben yokum mama sandalyesine.
bana 2 ayrı yerden gelecek hem de. ikisi de bana kakışlamaya çalışıyorlar evlerinde yer açılsın diye
kaydirigubbakcemile3
oh bi masraftan kurtulun
ben mecbur alıcam heme kendi evimize değil anneme
demire annem bakıyo onun daha çok ihtiyacı olucak
yazında yazlık olayımız var orayada götürücez lazım olucak yanı
polly magic beğeniyorum ve nisan ayının ortalarına doğruda almayı düşünüyorum

anne olmak.bendekide chicco.cok memnunum araba koltugunu kullanamıyorum evde bu cok işimi gordu. 0+ oldugu icin.gerci diger mama sandalyeleri ile kıyaslamadim bir bunu gordum hemen karirimi verdim.

aman o okullar falan daha çok teoriymiş kibelecim,tamam çok önemli ama ben doğurduktan sonra anladım çoğu şeyi mesela...
en önemli işi yapıyoz şu anda boşver sen... (ben doktoraya başlayamadığıma çok yandım ama şu an umurumda bile değil..)
yaa cogu okul aynı teorı zaten de ben cok yararını gordum mezun olmadan calısmaya basladım 4. sınıfta ne ogrendım kı ben derken ıs haytında cok ısıme yaradı meger cok sey ogrenmısım orada farkettım.. ama dedıgım gıbı her okul aynı degıl benım sansıma cok sey vardı okulda teorının dısında ama maalesef okul bana gore degıldı bu da baska bır sorun ne okudugum bolum ne sectıgım meslek asla benımle alakalı degıl ondan dıyorum burada ıse yarsın barıı..
aman bosver okuduk ustune uzmanlık yaptık ta ne oldu evde cocuk bakıyorum ıste dunkı gıbı arad ıse yarıyo ondan yazdım laf olsun dıye maksat

kıslar slingim geldi, çocuğu içine koydum şu anda emiyor emerek koydum anlayacağınız ağzından meme çıktıktan sonraki tepkilerini bilemiyorum :)
ya yalnız sanki çcuk çok iki büklümm gerçekten zarar verirsek diye korktum ben..diğer pozisyonları denemedim daha

hadi hayırlı olsun canım.
canım ben hiç yatar pozisyonda koymadım, çıldırdı Ayaz yatırmaya kalkınca.
ben kucaklar gibi koyuyorum. ayaklar aşağıdan sarkıyor, etrafı da görüyor hem, sesi çıkmıyor o zaman.

oh bi masraftan kurtulun
ben mecbur alıcam heme kendi evimize değil anneme
demire annem bakıyo onun daha çok ihtiyacı olucak
yazında yazlık olayımız var orayada götürücez lazım olucak yanı
polly magic beğeniyorum ve nisan ayının ortalarına doğruda almayı düşünüyorum

canımcım bende yeğen çok, kalabalık bir aileyiz.
onun için hiçbirşey almadım desem yeridir.
beşik, park yatak, 2 boy bebek arabası, şifonyer ve tonla kıyafet geldi.
zaten oda yapmadım henüz, bir süre de yapamayacağım; malum maddiyat sorunu
ben günlük şeyleri aldım sadece, imece usulü bebek yetiştiriyoruz anlayacağın kaydirigubbakcemile3

örtmenim de geçmiş görmedi sanırsam.
sling konusunda herkesi nasıl örgütlediğimden haberi yok henüz :teytey:

ayy gordum sımdı hadı bakalım hayırlısı ne guzell nasıl tepkı verecek ben de merak ettım resım koyarsın artık :)) rengını begendın mı?

ben kucaklar gibi koyuyorum. ayaklar aşağıdan sarkıyor, etrafı da görüyor hem, sesi çıkmıyor o zaman.

ben günlük şeyleri aldım sadece, imece usulü bebek yetiştiriyoruz anlayacağın kaydirigubbakcemile3

cok takdır ettım yaaa keske benım de kuzenlerım olsa var da hepsı benden kucuk :))
benden onlara kalacak sanırsam ısterlerse tabıı ılerıde..

cok takdır ettım yaaa keske benım de kuzenlerım olsa var da hepsı benden kucuk :))
benden onlara kalacak sanırsam ısterlerse tabıı ılerıde..

valla öyle kıyafetler var ki aralarında; 38 yaşında kuzen var o çocukken giymiş, çocuğuna giydirdi, şimdi ben ayaza giydiriyorum. süper oluyor.

ay harıka bayıldım valla ben de esımden ve bendn kalanları gıydırıyorum kızıma :)) cok yok 1-2 tane ama olsun cok guzel bısey

krizalit güle güle kullan slingini

anneolmak bence artık polly magic almaya gerek yok onun tek farkı doğumdan itibaren kullanılıyor olması
benim için marka çok önemli değil
sırt ayarı olsun, tepsisi çıksın hatta mümkünse çift tepsi olsun
yükseklik ayarı olsun
kapandığında az yer kaplasın
geçenlerde bi bebek mağazasında adamın biri bakıyordu
markayı hatırlamıyorum şimdi ama kapandığında en az yer kaplayan bi tane varmış
ben öyle bişey alırım heralde

essmer şanslısın , benim görümcemde var mama sandalyesi ama onlar hala kullanıyorlar

ayy gordum sımdı hadı bakalım hayırlısı ne guzell nasıl tepkı verecek ben de merak ettım resım koyarsın artık :)) rengını begendın mı?

ay çok strese girdim...çocuk girmedi ben girdim valla...sanki rahat değilmiş de çocuk bana ayıp olmasın diye sesini çıkarmıyor gibi gelior yaaa...sanki bol geliyormuş gibi...??? neyse kafamı toparlayayım videosunu falan izleyeyim bari...
rengi güzel herşeyle kullanılabilir en önemlisi

esmer bu bi blog konusu kız çek fotolarını da imeceyi anlat blogunda

he doğru diyon valla, yapem bunu ben bi ara :lepi:

krizalit güle güle kullan slingini

anneolmak bence artık polly magic almaya gerek yok onun tek farkı doğumdan itibaren kullanılıyor olması
benim için marka çok önemli değil
sırt ayarı olsun, tepsisi çıksın hatta mümkünse çift tepsi olsun
yükseklik ayarı olsun
kapandığında az yer kaplasın
geçenlerde bi bebek mağazasında adamın biri bakıyordu
markayı hatırlamıyorum şimdi ama kapandığında en az yer kaplayan bi tane varmış
ben öyle bişey alırım heralde

essmer şanslısın , benim görümcemde var mama sandalyesi ama onlar hala kullanıyorlar

onlar çok kullanmışlardır yeter artık sana versinler :roflol:

ay çok strese girdim...çocuk girmedi ben girdim valla...sanki rahat değilmiş de çocuk bana ayıp olmasın diye sesini çıkarmıyor gibi gelior yaaa...sanki bol geliyormuş gibi...??? neyse kafamı toparlayayım videosunu falan izleyeyim bari...
rengi güzel herşeyle kullanılabilir en önemlisi

ayıp olmasın diye ha :roflol: :roflol:
yarıldım yeminlen :roflol:
ne nazik bebekleriniz var ayol.
benimki ayıp mayıp dinlemedi bastı yaygarayı valla, kaba herif nolcek :dilcikar:

saol esmerim, benimkini emzire emzire koyduğum için sesi çıkmadı bakalım uyansın öyle de deneyeceğim....
ne kadar şanslısın benim arkadaşlarım hep önerdiler,eşim asla kabul etmediği için alamadım,şimdi salakmışım diyorum alsaymışım ya ne diyebilecekti sanki...

X