Saç Şekillendiriciler Babyliss Pro200 2362ce Seramik Sac Masasi

hihuuuuuu sonunda aldımmmm babyliss pro200 2361ce(19mm) titanum maşayıı:KK70::KK70::KK70: ama elim yatkın olmadıından tuhaf oldu dalgalar ama zamanla alışır inşş

kızlar ben bunun orta boyunu kulanıorum o kadar memnunum kii
zaten daha hiç 180 geçmedim
hatta bu ara 160 la kullanıorum okul vrken hergün yapıodum bide düşünün hiç yıpranma olmadı
eskiden benm başka vardı o annemin saçlarını mahfediodu bunun hiç zararı olmadı
200 derece çok aşırı bi sıcaklık ona ihtiyaç duymazsınız maşada
ben 160 da ayağımı yaktım ne hale geldi saçınıza o kadar yüksek sıcaklık tutmayın bence
hem şimdi aynından arkadaşımda istio araştırıorum ucuza bulurmuyum die

ne ince ne kalın telli bnm saçlarım ne önerırsınz kızla uzun saclarm ınce maşa almak ısdıyorum en ıyı hngı markadan sonuc alabılırm

ay şimdi benim de kafam karıştı. benim saçlarım dümdüz kolay tutmaz. hem de çok ince telli ve az saçım var. düğünde yaptırmıştım bi kuaförde philips 4658. çok güzel oldu hem de iki gün kullandım. zaten ertesi gün kendini salınca daha doğal durdu. kuaföre sordum modeli söylemedi ben de netten bakıp buldum modeli. ama çoğu kişiden de babyliss güzel diye duydum. şimdi hem kendim denemiş olduğum bi ürün var hem de bu kadar iltifat alan maşa kararsız kaldım.

ben bunu babyliss pro 200 ü kullanıyorm mükemmel herkeseeee tavsiye ederm başka bişe alma bence :S

kızlar bu maşayı bnde kullanyrm ve çooooook memnunum.maşa ve düzleştirici alırken babyliss'ten asla şaşmayın.çünkü babyliss'i profosyonel kuaförler kullanıyor.yalnız maşayı da düzleştiriciyi de alırken dikkat edilmesi gereken 4önemli husus var:
1)düzleştirici ya da maşanızın plakları mutlaka titanyum-seramik olmalı:bu sistem saça en az zarar veren sistemdir
2)düzleştirici ya da maşanız nano teknolojiye sahip olmalı:nano teknoloji, saçınızı cadı gibi kabartmadan,elektriklenmesini alarak saçınızı şekillendirmenizi sağlar.
3)düzleştirici ya da maşanızdan kısa zamanda iyi sonuç alabilmeniz için 140-230 derece arasında ısınabilmesi gerekir ve ısısını elle ayarlama özelliği olması gerekir.(kullanıcı kendi saç yapısına ve saç özelliklerine göre ısıyı elle ayarlayabilmeli)
4)düzleştirici ya da maşanızı istediğiniz ısı derecesine elle ayarladıktan sonra,cihazınızın 2-5 dk içinde ayarladığınız ısıya ulaşabilmesi gerekir ki uzun süre cihazın ısınmasını beklemeyin

ayrıca buklelerinizin daha uzun süre kalmasını isterseniz, önce kuru saçınıza köpük sıkabilirsiniz.saçınız köpüğü yedikten sonra saç maşanız ya da düzleştiricinizle saçınıza şekil verebilirsiniz.cihazla işiniz bittikten sonra da saçınıza sprey sıkın.

kızlar bu maşayı bnde kullanyrm ve çooooook memnunum.maşa ve düzleştirici alırken babyliss'ten asla şaşmayın.çünkü babyliss'i profosyonel kuaförler kullanıyor.yalnız maşayı da düzleştiriciyi de alırken dikkat edilmesi gereken 4önemli husus var:

3)düzleştirici ya da maşanızdan kısa zamanda iyi sonuç alabilmeniz için 140-230 derece arasında ısınabilmesi gerekir ve ısısını elle ayarlama özelliği olması gerekir.(kullanıcı kendi saç yapısına ve saç özelliklerine göre ısıyı elle ayarlayabilmeli)

ama babyliss te 140-230 derece arası bir ürün yok :KK43: benim gördüklerim de 200 derece idi. düzleştirice hiç o kadar yüksek ısı kullanmadım ama maşada kullanmak gerekebilir mi sence.ona göre 230 derecelik ürün aramak durumda kalıcam da :)

dün akşam babyliss pro200 3161ce 19mm lik üründen aldım. tabi hemen deneme yaptım ve sonuç gayet olumlu..:KK66:

19mmle dalqalr duqun sacı qbi oluormu?

hayır canım,çok çok ince tutamlarda alırsa olur belki ama o da sen yapmak istersen olur :) ben kullanıyorum şuan ve gerçekten çok hoş ve kalıcı dalgalar yapıyor. tamamen senin aldığın tutamla ilgili bence.. ama bir kes de ince ince tutam alarak deniycem evde :)) beren saatin öyle bir resmi var. bulursan bak. çok hoş:KK1:

hayır canım,çok çok ince tutamlarda alırsa olur belki ama o da sen yapmak istersen olur :) ben kullanıyorum şuan ve gerçekten çok hoş ve kalıcı dalgalar yapıyor. tamamen senin aldığın tutamla ilgili bence.. ama bir kes de ince ince tutam alarak deniycem evde :)) beren saatin öyle bir resmi var. bulursan bak. çok hoş:KK1:

saol canım ya cok kafam karsmıstı bu 19mm 25mm die sonunda karar werdm 19mm alcam.d

babyliss in seramik saç maşalarından 19mm 25 mm 32 mm hepsini aldım... Saçlar omuzun bir iki santim aşasındayken 19 mm lik çok güzel oluyor... daha uzunsa omuzdan 15-20 cm civarı 25 mm lik güzel oluyor... 32 mm liği çok kullanamıyorsunuz saçınız uzunda olsa çok hafif dalga veriyor...
düzleştici olarak ta yine babyliss in buharlı saç düzleştiricisi süper... babylisin bütün ürünlerini seviyorum...

X