Bacak dolgusu yaptıran var mı?

ayyy pınar arkadaşım okurken gözlerim doldu
ne kadar mutlu olduğunu enerjini inan burdan hissettim:1hug:
herşey gönlünce olsun umarım bundan sonra hep böyle mutlu kalırsın:Saruboceq:

Cok tesekkur ederim canım cok saol:1hug: şikayetin varsa senin de, inşallah cok guzel olur!:) sevgilerra.s.

Sevgili Tulsa,

Cumartesi oluyorm ameliyatı fakat çok korkuyorum... Hadi olmadı çıkarttırır ve en fazla 6000 tl yi çöpe atmış olurum diye düşünüyorum. Ama gitmem gereken bir işim ve de bakmak zorunda olduğum 2.5 yaşında bir kızım var... İyileşmenin uzun sürmesi hayatımı çok zorlaştırır.

O blog ne oldu haberin var mı....

Jezabel ameliyat tarihin cok yaklaşmış oyuzden kafanı karıstırmayı hiç istemiyorum ama nacizane sadece bildiklerimi soylemek istiyorum sana: protezler gogus gibi hareketsiz bi yerde bile ilk ay cidden sıkıntılı oluyo ve bacak biliyosun ki nekadar kullandıgımız bi yer, hiç yerinden kalkma, yatagın yorganın icinde bile mecbur hareket ediceksin kaldı ki kucuk kızım var diyosun sen biraz daha erken kalkıcaksın mecburen ve daha cok acı duymak durumunda kalıcaksın, ayrıca ben suan bacaklarıma azıcık kendimden yag kondu diye yurudukce zonk zonk zonklamalar acılar yasıyorum, bi de protezi düsün canım, onun uyumu cok daha zor ve uzun sureli olucak..

Suan yazarken bile kızıyorum kendime acaba yazmasamıydım diye ama protezi bildigim icin uyarmadan edemedim canım, her ne yaparsan yap inşallah hakkından hayırlısı olur ve cok mutlu olursun dilerim, sevgiler.

leydiciiiiiiiiiiiiiimmmm:))))))))) beni cok iyi anlıyosun di mi? :))))))) bugun lavaboya kalktıkca aynaya bakıyorum herseferinde gozlerim doluyo, hayalde gibiyim bugun:)))))))))

destegin icin tesekkur bile etmiyorum canım artık:))))) inşallah cok daha guzeli senin olur!:)) opuyorum
anlamaz olurmuyum cnm benimde ilk sargılarımı açıp baktıgım zaman öle gözlerim dolmuştu neler hissettigini nasıl mutlu oldugunu içten içe neler düşündügünü çok iyi biliyorum aynı şeyleri yaşadım çünkü ama ben tek bir hata yaptım yanlış doktor seçtim biraz daha araştırsam daha iyi olacaktı ama neyse nurgülün dedigi gibi bursada bi doktor var bakalım ona gidicem ama daha var bana 1 sene sonra felan anca giderim doktorum bana cok az yag koydugu için hiç kalıcı olmadı eski haline göre iyi tabi ama istedigim gibi degil senin doktorun çok koymustur yagı 2cisinde yine bir okadar koyar dahada kalıcı olur çok sevindim adına inan burdaki tüm arkadaşları çok iyi anlayabiliyorum aynı dertten müzdarip olanları aynı derdi paylaşanlar anlar allah hepimize yardım eder hepimize güzelini sunar inşlh da kurtuluruz bu dertten bende öptüm cnm

arkadaşlar merhaba bütün yazılanları okumadım ama bacağa protezden yağ dolgusundan falan bahsetmişsiniz. ben de popoya yağ enjeksiyonu diye bir konu açmıştım. kimse bişey yazmamıştı. arkadaşlar popoya silikon konduğunu biliyorum da ben daha çok yağ enjeksiyonu ile ilgileniyorum. tabi böyle bişey oluyorsa. bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim arkadaşlar. iyileşmekte olan tüm arkadaşlara acil şifalar diliyorum...

Pinarcigim,

Bu kadar mutlu olmana inan cok sevindim. Cunku bizim bu problemimizi bizden baska kimse anlayamaz. Insallah kalici olur da cektigin acilar ve verdigin para bosa gitmez.

ben allah izin verirse yarin sabah ameliyat oluyorum. Lutfen benim icin dua edin. 1 hafta falan internetim olmayacak. Ama geri doner donmez size ameliyatin tum ayrintilarini anlatacagim.

Sevgiler

jezabel tüm güzellikler seninle olsun arkadaşım şimdiden geçmiş olsun çok güzel geçsin inşlh ameliyatın sag selamet kurtul inşlh bu dertten çok güzel bacakların olur tüm sıkıntılarına degsin inşlh dualarımız seninle güzel haberlerini beklicez

Pinarcigim,

Bu kadar mutlu olmana inan cok sevindim. Cunku bizim bu problemimizi bizden baska kimse anlayamaz. Insallah kalici olur da cektigin acilar ve verdigin para bosa gitmez.

ben allah izin verirse yarin sabah ameliyat oluyorum. Lutfen benim icin dua edin. 1 hafta falan internetim olmayacak. Ama geri doner donmez size ameliyatin tum ayrintilarini anlatacagim.

Sevgiler

Ah canım ya inşallah yarın tum kolaylıklar ve şans seninle olsun ve buraya gülerek gel. Senin icin dua edicem bugun canım, dusunuyorum da bazen; biz bayanlar cidden cok cesaretli, sabırlı ve cefakarız aslında, Allah bu cesaretimizin karsılıgını verir dilerim inş. hepimize, tüm iyi dileklerimiz orda seninle olsun ark.ım,sevgiler..

pnrcım çok geçmiş olsun sonuçtan memnun olmana çok sevindim. inşallah bende bu zayıf bacaklardan kurtulurum ve etek giyebilirim. duygularını öyle güzel anlatmışsın ki içindeki o enerji buraya kadar geliyor.acıların var belki ama olsun hepsi geçicek eminim geçtiği zamanda iiki bu ame.tı olmuşum ve güzel bacaklara kavuştum diceksin. herşey gönlünce olsun.

pınaaaaaaaaaaaaarrr:):):) canım çok mutluyum senin adınaaa:) çok çok sevindiiim:) geçmiş olsunn:) hiç erimez inşallahh dua edicemmmm:)

jezabel inşallah herşey yolunda gider istediğin gibi olur
dua ediyorum canım :Saruboceq:

jazabel şimdiden çok geçmiş olsun canım inşallah herşey istediğin gibi olur sağlıklı ve güzel bacaklara kavuşursun a.s.

pınarcım sana da çok geçmiş olsun bende 4,5 ay önce bacaklarıma yağ enjekte ettirmiştim ilk gördüğümde bende çok mutluydum durmadan aynanın karşısına geçip bakıyordum :) senin dediğin gibi bacaklarımı dümdüz görmüştüm nihayet,aralık çok az kalmıştı çok mutlu oluyor insan bilirim bi kısmı eriycek şimdi şişlikler de vardır çünkü ama olsun eskisinden daha ii görünür genede,ben 2.senas düşünüyorum ama bu sefer başka doktora inş bu sefer olur,senin ve tüm aynı dertten muzdarip arkadaşlar içinde sonuçlar mükemmel olur umarım :1hug:

selam nurgül sen hangi doktora yaptırmıştın ameliyatını. 2.yi kime düşünüyorsun. ilk doktorundan memnun kalmadın mı neden değiştirmek istiyorsun?

mrb umutveumut doktorum istanbuldan bir doktordu ben bursada oturuyorum aslında, o zaman şartlar istanbulda ameliyat olmamı gerektirmişti, doktorun ismini yazarım istersen özelden dediğim gibi ben yağ enjekte ettirmiştim fakat eridi çoğu

Son düzenleme:
pnrcım çok geçmiş olsun sonuçtan memnun olmana çok sevindim. inşallah bende bu zayıf bacaklardan kurtulurum ve etek giyebilirim. duygularını öyle güzel anlatmışsın ki içindeki o enerji buraya kadar geliyor.acıların var belki ama olsun hepsi geçicek eminim geçtiği zamanda iiki bu ame.tı olmuşum ve güzel bacaklara kavuştum diceksin. herşey gönlünce olsun.

cok saol canım, inşallah en guzel sekilde ameliyatını olur kurtulursun sen de, ki inanıyorum oyle olucak inş!:) Benim de dilegim: inşallah yaglarım cok fazla erimez de surda guzel guzel haberler yazabilir ve moral,cesaret veririm sizlere de:))) opuyorum,sevgiler

pınaaaaaaaaaaaaarrr:):):) canım çok mutluyum senin adınaaa:) çok çok sevindiiim:) geçmiş olsunn:) hiç erimez inşallahh dua edicemmmm:)

Lolaaaaaaaaaaaaaaaaaa:))))))) canım benim cok saooolll:1hug: yaa canım yaptırmaya maddi manevi hazır oldugunuzda inan hiç beklemeyin yaptırın biran once cunku gercekten insanın psikolojisini duzeltiyor!:) neticede dusunuyorum da yarısı erimiş hali bile tatmin edebilir gbi geliyor cunku hem asla eskisi kdr egri olmıycak hem de suan biraz tombul zaten:))) karnımın acısı da hemen 3.gun gecince kesin olurum ben bu 2.seansı da dedim:)))) zor deil oyle yani:KK66:) izler desen kucucuk, tırnak izi gibi:)

bi de bana daha once fiyat soran ark.lar: size 2000 demiştim ama, 1gece hastanede kalmam da dahil tum faturalandırılmıs masraflar dahil 1500 gbi bi odeme yaptım cıktım, fiyatı da cok uygun oldu yani:)))) yaptırın yaptırın kızlar:dance: etek, capri giyelim artık hephihoyyyt

jazabel şimdiden çok geçmiş olsun canım inşallah herşey istediğin gibi olur sağlıklı ve güzel bacaklara kavuşursun a.s.

pınarcım sana da çok geçmiş olsun bende 4,5 ay önce bacaklarıma yağ enjekte ettirmiştim ilk gördüğümde bende çok mutluydum durmadan aynanın karşısına geçip bakıyordum :) senin dediğin gibi bacaklarımı dümdüz görmüştüm nihayet,aralık çok az kalmıştı çok mutlu oluyor insan bilirim bi kısmı eriycek şimdi şişlikler de vardır çünkü ama olsun eskisinden daha ii görünür genede,ben 2.senas düşünüyorum ama bu sefer başka doktora inş bu sefer olur,senin ve tüm aynı dertten muzdarip arkadaşlar içinde sonuçlar mükemmel olur umarım :1hug:

cok tsk. ederim nurgul_gul inşallah sen de mukemmel sonuc alır busefer tamamiyle kurtulursun ark.ım, asagıda yeni doktorun yontemiyle ilgili yazdıklarını da okudum; ben de doktoruma neden bi seferde verilmiyor diye sormustum, o da fazla versem de ordaki beslenecekleri besin miktarı belli, besini yetmeyen mecbur ölücek şeklinde izah etmişti, senden rica etsem doktorunla gorustugunuz zaman bu olayı da sorar mısın ben cok merak ettim simdi, transferle yagları hiç oldurmeden koyması zaten buyuk avantaj, ancak koyduktan sonra orda hepsinin yasamalarını nasıl saglıyor işte bunu cok merak ettim, sorarsan cok sevinirim ark.ım,şimdiden tesekkurler, sevgilera.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili Pınar, yazılanları başından beri takip ediyorum..öncelikle sana çok geçmiş olsun..
burda herkese umut ve cesaret veren pozitif mesajların hepimizi sevindirdi. Umuyorum mutluluğun daim olsun..

Şimdi ameliyat olan diğer arkadaşımız Jezabel için atıyor kalbimiz..Onun protez taktırma kararı biraz daha cesaret gerekitiren bir karar oldu tabi..Inşallah o da senin kadar mutlu olur sonuçtan, ondan da güzel haberler bekliyoruz..

Burda herkesin paylaşım içinde ve birbirine destek olması gerçekten çok güzel..

X