Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

günaydın herkese,
dün akşam hem bandla hem çemberle çalıştım ama 10 dklık seansları anca tamamladım dinlene dinlene bu 10 dklardan 3 seans anca yapabildim bacak kaslarım çok güçsüzmüş çok çabuk yoruldum yinede herşeye rağmen 2 hafta hiç aralıksız devam etme niyetindeyim süreyi uzatmaya çalışacağım 2 haftanın sonunda sonucu yazarım size

Ben çemberle fırsat bulduğum her zaman çalışıyorum çok düzenli olmamasına rağmen iç bacaklarım sertleşti ve oturunca eskisi gibi yayılma olmuyor demek sürekli ve düzenli çalışsam gayet başarılı sonuçlar elde edeceğim

bu bant internet dışında bi yerde satılırmı ya . bende babamın kredi kartı var limiti yüksek.bi yakınımız netten alışveriş yapıyodu ve 1500 tl filan harcama yapılmış hesabından o yüzden almaya korkuyorum

simon spor mağazalarında satılıyor. orta sertlik dersen ilk etapta daha iyi olur demişti daha önceden gittiğim spor salonundaki hocam. markasına göre renkleri değişiyor o seni yanıltmasın. internete göre biraz daha pahalı olur ama madem çekincen var mağazadan al.

bu arada canım benbenim takım arkadaşımla olumunekankayizsmile beraber takımda pilates rüzgarları estiriyoruz :)) her ne kadar arkamızdan şimdilik kimse gelmese de kısa sürede zayıflayıp incelince eminim bize katılacaklar :)) şallıya biraz alışayım winsoru ben de deneyeceğim.

pilates çemberi de çok hoşuma gitti, bacak kaslarını güzel çalıştırıyor. dün sadece 5-6 dk yaptım, ilk kez yaptım. kademeli olarak 20-25 dkya çıkarıcam. ekstra zaman ayırmaya gerek yok tv karşısında da yapılabiliyor.

arkadaşlar bir sorum olacak; ben şu ana kadar kalça videolarını ve 5 şubat videosunu yaptım ama henüz hiç bant kullanmadık. cecily nin tavsiye ettiği videolarda bant kullandırıyor mu? teşekkürler..

simon spor mağazalarında satılıyor. orta sertlik dersen ilk etapta daha iyi olur demişti daha önceden gittiğim spor salonundaki hocam. markasına göre renkleri değişiyor o seni yanıltmasın. internete göre biraz daha pahalı olur ama madem çekincen var mağazadan al.

bu arada canım benbenim takım arkadaşımla olumunekankayizsmile beraber takımda pilates rüzgarları estiriyoruz :)) her ne kadar arkamızdan şimdilik kimse gelmese de kısa sürede zayıflayıp incelince eminim bize katılacaklar :)) şallıya biraz alışayım winsoru ben de deneyeceğim.

pilates çemberi de çok hoşuma gitti, bacak kaslarını güzel çalıştırıyor. dün sadece 5-6 dk yaptım, ilk kez yaptım. kademeli olarak 20-25 dkya çıkarıcam. ekstra zaman ayırmaya gerek yok tv karşısında da yapılabiliyor.

arkadaşlar bir sorum olacak; ben şu ana kadar kalça videolarını ve 5 şubat videosunu yaptım ama henüz hiç bant kullanmadık. cecily nin tavsiye ettiği videolarda bant kullandırıyor mu? teşekkürler..

canım ebrunun pilates videoları vardı bilgisayarımda hemen kontrol ettim 05-06/05/2010 tarihli olan iki selülit videosunda da pembe bant kullanmış ebruu bilgin olsunyerimseniben evde bi kaç video var onlar hangileri pek hatırlayamıyorum ama bant yoktu sanırım onlarda

sağol benbencim tabi ben daha onlara geçmediğim için (tembel öğrencilerin "biz daha bu konuyu işlemedik" demesi gibi oldu kaydirigubbakcemile3)
o zaman demek ki bugün ya da yarın müşerref olacağız bantımızla :))

merhabalar herkese
öncelikle cecily sana çok teşekkür etmek istiyorum.seni yazdıkların ve diğer arkadaşlarında yorumları sonucunda pilatese devam ettim.2 ay kadar süredir tüm yazılanları takip ediyorum.pek düzenli yaptığım söylenemez ama boş oldukça evde pilates yapıyorum.

1 hafta önce çemberimde geldi.videodaki hareketleri yapıyorum.ne kadar süredeetkisini görürrüm.sorunlu bölgelerim üst bacaklarım.alt bacaklarımda kalın ama onları inceltemiyceğmin farkına vardım ve kabullendim artık.bide diz kapağmın yan tarafında bi yağ tabakası var ve o çok moralimi bozuyo.acaba bunları eritmek için videodaki harekertlere devam mı ediyim yoksa önerebilceğin başka şeyler de varmı?
şimdiden çok teşekkürler Şeniz

merhabalar herkese
öncelikle cecily sana çok teşekkür etmek istiyorum.seni yazdıkların ve diğer arkadaşlarında yorumları sonucunda pilatese devam ettim.2 ay kadar süredir tüm yazılanları takip ediyorum.pek düzenli yaptığım söylenemez ama boş oldukça evde pilates yapıyorum.

1 hafta önce çemberimde geldi.videodaki hareketleri yapıyorum.ne kadar süredeetkisini görürrüm.sorunlu bölgelerim üst bacaklarım.alt bacaklarımda kalın ama onları inceltemiyceğmin farkına vardım ve kabullendim artık.bide diz kapağmın yan tarafında bi yağ tabakası var ve o çok moralimi bozuyo.acaba bunları eritmek için videodaki harekertlere devam mı ediyim yoksa önerebilceğin başka şeyler de varmı?
şimdiden çok teşekkürler Şeniz

Merhaba.Öncelikle geç cevap verdiğim için özür diliyorum; bu aralar dersler çok yoğun geçiyor da:) Soruna gelirsek "Pilates Çemberi" ile çalıştığında daha ilk günden başlayan sıkılaşma etkisini göreceksin, merak etme.Zaten pilates anında sonuç veren bir spor türü olduğu için bıkkınlık veya hayal kırıklığı yaşamak genelde ihtimal dahilinde olmuyor.
Pilates Çemberi tam da bahsettiğin bölgeler için en etkili çözüm yöntemidir; göreceksin dizin iç bölgesinden başlayarak yukarı doğru tüm iç bacak sıkılaşacak ve bunun için hareket çeşitliliğine hiç gerek yok bu sayfalarda daha önce bahsettiğimiz 3 hareketi yapman yeterli olacaktır.Özellikle videoda yer alan ilk harekette kalçayı hafif yukarı kaldırıp yaptığın versiyonda kalçanın ve basenlerinde eridiğini ve sıkılaştığını göreceksin.Zaten "Pilates Çemberi" hareketlerini yaptığın zaman iç bacak kadar dış bacak(yani basen) bölgesinin de terlediğini(yani yağların yandığını) göreceksin.Bir taşla birden fazla kuş vurmak gibi...
İyi günler...

Merhaba.İki tane yeni Pilates Çemberi Hareketinin içinde bulunduğu bir video önermek için tekrar geldim.Link veremediğim için videoya nasıl ulaşacağınızı tarif edeceğim.Youtube sitesine girip search kutucuğuna "How To Slim & Tone Your Inner Thighs With Pilates " yazdığınız zaman çıkan sonuçların ilk sırasında 3:42 dakikalık bir video göreceksiniz.İşte bu videoda ikisi yeni olmak üzere 3 tane hareket var; aslında 3. sü bildiğiniz bir hareketin köprü pozisyonunda yapılışı...Bu hareketlerin, içinizden daha önce bu sayfalarda anlattığım hareketlere alışanlara gerçekten çok iyi geleceğini düşünüyorum.Kolay gelsin...

bende baslayaacagım forumu yenı farkettım yıllardır basen lerımle ugrasıyorum hemen plates bandı sıparısı verıyorum bıde cember pekı top da vermem gerekıyor mu basen calıstırcagm

bende baslayaacagım forumu yenı farkettım yıllardır basen lerımle ugrasıyorum hemen plates bandı sıparısı verıyorum bıde cember pekı top da vermem gerekıyor mu basen calıstırcagm

Merhaba.Basenler için topa gerek yok; stretch band ve çember kullanarak basenlerde istediğiniz sonuca rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Kendi adıma konuşursam pilates yaparak hem incelme hem sıkılaşma elde ettim .İyi günler...

Merhaba.Basenler için topa gerek yok; stretch band ve çember kullanarak basenlerde istediğiniz sonuca rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Kendi adıma konuşursam pilates yaparak hem incelme hem sıkılaşma elde ettim .İyi günler...

tesekkurler zaten forumu sonuna kadar okudum . Sizin msjlarınızın takipçisiyim . Deneyeımlerınızden sonra baslamaya karar verdım . Msıjıma hemen cvb verdıgınız ıcın tesekkurler . tavsıyerınız varsa lutfen soyletyın

slm,

butun gun yazilan sayfalari okudum..alinacak listesi cikardim...gaza geldim uyeligimi aktiflestirdim :lepi: ..bakalim pilates yapma konusunda da bu kadar azimli olacak miyim?? sanirim bayilmissindir ama cecily 132 ve 141 nolu videoların linklerini bana da yollayabilir misin? simdiden tesekkurler...

slm,

butun gun yazilan sayfalari okudum..alinacak listesi cikardim...gaza geldim uyeligimi aktiflestirdim :lepi: ..bakalim pilates yapma konusunda da bu kadar azimli olacak miyim?? sanirim bayilmissindir ama cecily 132 ve 141 nolu videoların linklerini bana da yollayabilir misin? simdiden tesekkurler...

Merhaba.132 ve 141 no'lu video linklerini özel mesaj kutunda bulabilirsin; Herhangi bir aksilik çıkarsa bildirmen yeterli.İyi akşamlar...

cecily bana da gonderebılır mısın o vıdeoları bende şipariş verdim gelişmeleri yazacağım forumu daha aktif kılalım :))

bende almaya karar verdim şimdi okudum yorumları çok teşekkürler benim kalça 100 dü titreşimli kemerle 2 santim inceldi bakalım bu bantla neler yapıcam

canlar merhaba..ben daha önce biraz kiloluydum çok güzel bir diyetle güzel bir şekilde liko verdim...sonra bir jel kullandım(ismini kullanmak istemiyorum reklam yasakmı bilmiyorum..) çok etkili oldu..bugun iş yerinde bir arkadaşım kilomu aldın dedi.hemen tartıldım fakat kilom normaldi.. ama sanırım işim gereği davamlı oturmaktan biraz problem oldu yine bacaklar ve basanler....bu jeli yine kullansam yan etki yaratırmı bilmiyorum..yardımcı olurmusunuz...

merhaba,

Cecily mesajlarının hepsini okudum ve hani "bir kitap okudum hayatım değişti" diyor ya bir yazar romanında...onun gibi..fena halde gaza geldim: magic circle siparişi verdim. elastik bantlardan aldım...söylediğin video kayıtlarını (bulabildiklerimi) izledim ve başladım bile yapmaya. sanırım ilk kez ümitliyim.

senden ricam şu herkesin peşinde koştuğu video kayıtlarını bana da gönderebilir misin? bir de strechingle ilgili söylediğin 2 kaydı (6 ve 13 nisan) izledim acaba başka önerebileceğin var mı?

tekrar teşekkürler

merhaba,

Cecily mesajlarının hepsini okudum ve hani "bir kitap okudum hayatım değişti" diyor ya bir yazar romanında...onun gibi..fena halde gaza geldim: magic circle siparişi verdim. elastik bantlardan aldım...söylediğin video kayıtlarını (bulabildiklerimi) izledim ve başladım bile yapmaya. sanırım ilk kez ümitliyim.

senden ricam şu herkesin peşinde koştuğu video kayıtlarını bana da gönderebilir misin? bir de strechingle ilgili söylediğin 2 kaydı (6 ve 13 nisan) izledim acaba başka önerebileceğin var mı?

tekrar teşekkürler

Merhaba.Öncelikle güzel yorumların için teşekkür ederim ayrıca aldığın karardan dolayı da kutlarım inan hiç pişman olmayacaksın:)
132 ve 141 no'lu video linklerini özel mesaj kutuna gönderdim.Streching videosu olarak da Ebru Şallı "Salı" günlerini stretching günü olarak belirlemişti bu nedenle tv8 sitesinden 13 Nisan 2010'dan sonra 7 gün atlayarak videolara bakarsan 20 Nisan,27 Nisan vb... stretching odaklı hareketlerin bulunduğu videolara ulaşabilirsin.(Zaten videonun başlangıcında bugün uzama günü ya da bugün strecth yapacağız diye söylüyor genelde)
Kolay Gelsin:)

X