Saç Rengi ve Saç Boyama Bakırlık şoku

bestofqueen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2015
5
0
27
Saç rengi problemim için üye olmuş bulunmaktayım :) Saçlarımı iki üç hafta önce ilk defa loreal paris intense serisinin mocha kahve rengine boyadım. İstediğim renk tam olarak kutunun üstündeki renkti saçlarım koyu kahve olduğu için tam o renk tutmaz diye kuaförüm içine birazcık papatya sarısı kattı ama saçlarım hiç de beklediğim gibi olmadı hatta resmen kendi saç rengimin üstüne bakırlık gelmiş gibi oldu. Buğday tenliyim saçlarım hafif sarı gölgeli doğal kumral gibi dursun istiyorum bunun için 2 3 defa boyamam gerektiğini biliyorum ama 15 gün sonra üniversiteye gidiyorum o kadar vaktim yok. Bu koyu bakırdan kurtulup nasıl açık kumral olabilirim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden :)

Son düzenleme:
Tam olarak istediğim şaç rengi bu diyebilirim sadece uçları doğal açıklıkta olsun istiyorum.

Eklentiler

• isiltili-kumral.jpg
    isiltili-kumral.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 180
Saç rengi problemim için üye olmuş bulunmaktayım :) Saçlarımı iki üç hafta önce ilk defa loreal paris intense serisinin mocha kahve rengine boyadım. İstediğim renk tam olarak kutunun üstündeki renkti saçlarım koyu kahve olduğu için tam o renk tutmaz diye kuaförüm içine birazcık papatya sarısı kattı ama saçlarım hiç de beklediğim gibi olmadı hatta resmen kendi saç rengimin üstüne bakırlık gelmiş gibi oldu. Buğday tenliyim saçlarım hafif sarı gölgeli doğal kumral gibi dursun istiyorum bunun için 2 3 defa boyamam gerektiğini biliyorum ama 15 gün sonra üniversiteye gidiyorum o kadar vaktim yok. Bu koyu bakırdan kurtulup nasıl açık kumral olabilirim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden :)
hoşgeldin canım ama yardımcı olabilmemiz için saçının şu anki halini net bir şekilde görmemiz lazım..

Fotoğrafı şimdi çektim geceden beri topluydu saçlarım o yüzden yıpranmış duruyor pek belli değil ama uçları kahve olmasına rağmen dipleri bakır kızıl tonları bi acayip.

Eklentiler

• 20150817_114016.jpg
    20150817_114016.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 201
loriel in kumralını mı alsan acaba.. bende aldım deniycem..
Loreal küllü sarı, koyu küllü sarı, kumral arasında gidip geliyorum ama herkes küllü kumrala boyamadan bakırlık gitmez dedi çok kararsızım risk almakta istemiyorum önceliğim şu kızıllıktan kurtulmak çünkü çok yapmacık durdu.

Loreal küllü sarı, koyu küllü sarı, kumral arasında gidip geliyorum ama herkes küllü kumrala boyamadan bakırlık gitmez dedi çok kararsızım risk almakta istemiyorum önceliğim şu kızıllıktan kurtulmak çünkü çok yapmacık durdu.

kuaförler genelde kızıllık veya bakırlığı gidermek için küllü kumarl a boyarlar canım ama bilemicem tabi yinede..

mecbur bende küllü kumral kullanıcam ama saçım koyu yine koyu kalıcak ben birazcık açılsın istiyorum 1. fotoğraf tonlarını yakalayabilsem ilk boyamada süper olur

Eklentiler

• 2015-2016-sac-trendleri-30.jpg
    2015-2016-sac-trendleri-30.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 161
X