bal, çörekotu, tarçın mucizem nur'ummmm

Canım her zaman ki gibiydi hatta uzayan akıntı olmamıştı çok çok azdı. Dedim yumurtlama olmadimi diye. Canım Bnm battan 9 10 gün kadar önce nokta kadar kahverengi leke gelmişti o gün rahmimde yanma hissettim yerleştiği ni çok hissettim o kadar erken olmasına rağmen. Şükür yerlesmeymis . Senin belirtin dağa belirgin inşallah öyledir vardır
Canım aynı bende de öyle oldu ama bende üç gündür nokta nokta kahve leke geliyor ve kasık ağrım var. Adete on gün kala başladı bu leke. Şimdi adetime yedi gün var test yaptım çıkmadı ama hem leke durdu ama kasik ağrısı devam ediyor

Canım aynı bende de öyle oldu ama bende üç gündür nokta nokta kahve leke geliyor ve kasık ağrım var. Adete on gün kala başladı bu leke. Şimdi adetime yedi gün var test yaptım çıkmadı ama hem leke durdu ama kasik ağrısı devam ediyor
Canım nasılsın zaman geçmiş baya bakamadım

Ya bende çörek otu kürü yapıyorum ikinci günden beri ama bende acayip balgam söktürüyor kaç gündür için dışıma çıktı oksurmekten içinizde böyle olan var mı

Bugün adet oldum malesef sabah baya krizli geçti kendime anca gelıyorum klomen ve çatlatma iğnesinden sonra birde bunu deneyeyim diyorum adetin 2. Günü başlanıyor değil mi?

X