Süper Anneler - 2011

Ins canim Rabbim gonlundekini hakkina hayirli eylesin ins.
Testlerin ne durumdayken deneme yaptin
Benim gülen yüz pozitif olunca 12 saat sonra oldu aslında benim yumurta akı kıvamında akıntı olunca yum oldu dedim testi yapınca pozitif oldu hemen birde akıntıdan 5 saat sonra da kasiklarimda regl olacakmışım gibi çok feci bir ağrı oldu ayakta duramadım resmen ve ondan sonra aynı gece de deneme oldu inşallah yumu yaladım akıntı beni bu defa yönlendirdi

Benim gülen yüz pozitif olunca 12 saat sonra oldu aslında benim yumurta akı kıvamında akıntı olunca yum oldu dedim testi yapınca pozitif oldu hemen birde akıntıdan 5 saat sonra da kasiklarimda regl olacakmışım gibi çok feci bir ağrı oldu ayakta duramadım resmen ve ondan sonra aynı gece de deneme oldu inşallah yumu yaladım akıntı beni bu defa yönlendirdi
Ins canim peki iliskiden sonra bi daha test yaptin mi yani ne zaman silndi ovulasyon testi.
Bide belirtilerin neler. Yerlesme kanamasi oldu mu ayaklarin usuyor mu?

Ins canim peki iliskiden sonra bi daha test yaptin mi yani ne zaman silndi ovulasyon testi.
Bide belirtilerin neler. Yerlesme kanamasi oldu mu ayaklarin usuyor mu?
Iliskiden sonra yeniden test yaptim sanırsam bi 10 saat sonra silikti tam emin değilim çünkü öğlen yaptım hemde ne üşüme yerleşme kanaması olmadi ama içimde bir tuhaflık vardı sanki sanki yum ve sperm birleşmesi o gün oldu

Cinsiyeti ogrenmeye ne zaman gidiceksin. Eger ogrenirsen beni etiketle gireyim. Ins doktir bebegin erkek der. 🤲🤲🤲
Öğrendin canım kızmış erkek bekliyorduk Kızmış hayırlısı buymuş kismetimize sağlıkla gelsin inşallah neler denedim olmadi allah sana verir inşallah gonlundekini bizim son şansımızdı kısmet değilmiş

Arkadaşlar boşuna hiç birşey denemeyin kısmetse varsa oluyor benim ki olmadi bütün her şey erkek çıkıyor du ama Kızmış takvimlerden tutunda dolunaya kadar herşey erkekte idi ama sonuç kız kismetimize ne varsa o geliyor o yüzden kafayı boşuna yormayın allahım hamilelerin duasını kabul edermiş ya ben de hepinize dua ediyorum inşallah hepinizin gönlündeki kucağına gelir 🤲🤲🤲

Öğrendin canım kızmış erkek bekliyorduk Kızmış hayırlısı buymuş kismetimize sağlıkla gelsin inşallah neler denedim olmadi allah sana verir inşallah gonlundekini bizim son şansımızdı kısmet değilmiş
Demek hayirlisi kiz evlatmis. Rabbim acisini gostermesin yavrularinin. Gonul iki meyveden de istiyo olmayinca yapicak bisey yok. Rabbim biliyor bizler icin en dogru olani. Saglicakla kucagina alirsin ins.

X