Bana aşkla bakan sevgilimi geri istiyorum :(

Nedense tutamıyorum kendimi. Bu haftasonu için plan yapıyorduk bi yerlere gidelim diye. Dün bana yer yok bulamadım dolu heryer falan dedi ve aşırı moralim bozuldu. 3 hafta oldu buluşup oturup vakit gecirmeyeli. Bu hafta sonu bişeyler yapalım istiyorum bana vakit ayırsın istiyorum. Planlarımız hep bozuluyo delircek gibi oluyorum sonra tutamıyorum çenemi bi ton laf söyluyorum. Cünkü içimde onu görme isteği var ama ben cagırmak ıstemıyorum.

Çok zorsun.Adamı kendinden soğutmuşsun besbelli ki onunda içinden birşeyler yapmak gelmiyor haliyle.İnadı bırak,çenenide azcık tut :KK45:

Çok teşekkür ederim. Tartışmalardan bunaldı ve bu yüzden münakaşaya girmiyor oralı olmuyor. İnşallah işe yarar yoksa bende sağlığımdan olacağım bu gidişle.

Bu kadar endişe etme lütfen. Çözülecektir umuyorum ki ...

Çok haklısın zaten kendiside söyluyo bu şekilde nasıl olcak diye

Evlilik çok başka bir şey çünkü, şimdi tartışsanız da evlerinize gidiyorsunuz, o kızgınlık geçiyor falan sorun çözülmüş gibi görünüyor ama evlenince aynı evdesin, en ufak tartışma yüz yüze ve yan yana olduğun için kocaman bir olaya dönüşebilir. İşte o zaman işler çığrından çıkabilir. Yorgun argın eve hiç kimse karşısında trip atan, küsen, kıskançlık yüzünden ağzına geleni söyleyen birini istemez.Hele ki bir de bu kıskançlıklar sahiden eften püften gerçeklikten uzak ise, suçlayıcı ise hiççç. Sende istemezsin, o da istemez.

Kızlar merhaba,
Belki biliyorsunuzdur, aynı işyerinde çalıştığım bir sevgilim var. Özet geçeyim önce; 2,5 yıla yakın birbirimizi tanıyoruz.Şirkete ilk iş görüşmesine geldiğinden beri beni seviyormuş ama beni kaybetmemek için aramızdaki bağın kopmasından korktuğu için açılamamış ve daha sonra öğreniyorumki benim ona nasıl baktığımı üstümde ne kıyafet vardı kafamı ne tarafa cevirdim herseyi hatırlıyor ve "benim buraya gelmem lazım kabul edilmem lazım, bu kızla olmam lazım" demiş kendi kendine.. ben yaklaşık 7 ay önce ona karşı boş olmadığımı söyledim ve ilişkimiz başladı. Benden önce çok kız arkadaşı oldu ama ciddi değildi hatta kız arkadaş bile sayılmaz.Birbirlerine işleri düşünce bir mesajla yanyana gelenlerden. Bunları biliyorum çünkü 2,5 yıldır yanyanayız. Bizim ilişkimiz ilk günden ciddi olarak başladı. İlk günden nasıl ciddi olunur diye düşünmeyin çünkü öncesinde bir arkadaşlığımız vardı çok yakın bir arkadaşlık. Dertleşirdik,gülerdik,eğlenirdik ama hic tartısmazdık. Hatta o dönem benim sevgilim vardı.Onunla olan dertlerimi konuşurdum, bana akıl verirdi.Beni sevdiği halde beni dinlerdi.Eski sevgilimi dinlerdi.İlişkimizin ilk aylarında bana çoğu zaman" sevdiğin kız başkasıyla birlikte ve gelip sana anlatıyo ne kadar zor bilemezsin" derdi.Ofiste bir arkadaşımın düğünü olmuştu ve ben eski sevgilimle gitmiştim o zamanlar, onunla dans ettik el ele tutuştuk ve bunlara şahit oldu.Çok zor bir durum ama beni sevdiğini bilmiyordum o dönem.Etrafımdaki herkes benim arkadaşlarım, onun arkadaşları hep bırak o çocuğu bununla ol derdi. Ve bizde hep arkadaşız saçmalamayın derdik.Ama içten içe birşeyler beslemişim demekki. Herneyse... Ve birlikte olmaya başladığımızda gercek bir ilişki için başladık evlilik için başladık. Hayatını tümüyle değiştirdi, herseyini sildi attı, geçmişini sildi.. Bende aynı şekilde geçmişimi attım numaramı değiştirdim. Sıyrıldım herseyden. Beni çok seviyor biliyorum bende çok seviyorum onu.. Her anımda yanımda oldu. Eski sevgilim aradı mesajlar attı ve bunlara ragmen hic ses cıkarmadı. Yanımda oldu.. Kıskanclık krizlerine girmedi, çünkü kıskansa bana zarar vereceğini, bize zarar vereceğini bildiğini ve kıskanclığı içinde yaşadığını anlattı bana hep. ilişkimizin başlarında benden hep tartışmamayı istedi. Ne olursa olsun.. Geçmişine dair birşey karşıma cıkarsa sakin olmamı ona zarar vermememi istedi. Ama ben bunu hic yapamadım. En ufak bir sorunda trip attım tavır aldım. Surat astım. Başlarda anlayışla karsıladı. Her sorunda bana olan aşkını anlattı. Ama şu anda öyle değil. Tavır aldığım anda yalnız bırakıyor beni. Susuyo kabuğuna çekiliyo. Arasamda açmıyo. İlişkimiz devam ediyor ama sanki o yakınlığı yok. İlk aylarda gecenin bir yarısında arardı beni "sesini duymak istedim" derdi. en fazla 5-10 sn konuşurduk uykumuza devam ederdik. Gecenin bi yarısı arar uyandırırdım onu sesini özledim derdim. Ve telefonu kapatmak istemezdi. Her anında beni sevdiğini söylerdi. Şimdi agzından alamıyorum bu kelimeyi. Niye böylesin diyorum "sen değişene kadar böyleyim" diyor. Kızlar ne yapmam lazım. Akşamları ağlama krizleri geçiriyorum. Bu kadar rahat olmamalı. Artık işlerimizde yoğun ofis içerisine cok sık gelemiyor haftada en fazla 1 kez gelıyor o da yarım gün. Başlarda şirketten kimse bilmiyordu ve hergün ofiste yanımda oluyordu. Şimdi patronlar biliyorlar ve bu yüzden sevgilimi müşteriye gönderiyorlar. Ofiste pek durdurmuyorlar. Buluşalım, görüşelim demiyor hiç. 3 haftada bir veya ayda bir hafta sonu bi yerlere gidiyoruz (Ağva gibi) ve orada kalıyoruz. Ama bu bana yetmiyo. istiyorumki beni gün içinde de görmek istesin. Özlesin. Söyluyorum özlemiyosun diyorum kim söyledi özlemediğimi saçmalama yeter diyo. Biri mi var diyorum senden başka kimse yok diyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Yazmayım bir süre kendi haline bırakayım dıyorum ama o kadar normal davranıyokı. İstekli olsun istiyorum. Birlikte olmadan önce bana "hayatımdaki biri benim arkadaşlarıma karısamaz, karısan birine eğerki ses etmiyorsam aşığımdır" demişti. Ben 4 yıllık bir kız arkadaşının konuşma tarzını begenmemiştim ve kızla konusmasını istemiştim, kız dikkat etmedi ve tekrarladı bu sefer ben uyardım kızı (konuşmalar yavrum,canımcım gibiydi) ve sevgilim sesini cıkarmadı. Bana bıraktı.. Sevgilim hislerini gösterebilen biri değil. Bana aşık olduğunu uykusunda söylemişti sersemlikle. Sabah ona söylediğimde "hadi ya söyledimmi gercekten" falan demişti gülerek. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum yalnız hissediyorum kendimi. Her fırsatta onun beni sevmediğini özlemediğini söylüyorum ona."İnsan sevgilisini görmek ister buluşmak ister diyorum" o da "yeter kendine gel saçmalama, işlerim oluyo napabilirim" diyor. Ama insanın yarım saattemi vakti olmaz kızlar? 2-3 hafta önce ben uyuduktan sonra uzun bir mesaj yazmıştı. Beni sevdiğini sinirle ağzından kötü laflar cıktığını beni kırdığını falan yazmıştı. Ama şu anda o insan yok. Akıl verin kızlar ne yapmalıyım. Ailesiyle tanıştım. Annesi babası ablası kardesleri beni tanıyorlar, seviyorlarda. Hiç bir zaman bir saygısızlığım olmadı. Annemde onu biliyor. Benle amacı takılmak değil ama onun eskisi gibi ilgili biri olması için ne yapmalıyım? Bana bakarken gözlerinin içi gülen göz bebekleri parlayan adamı görmek istiyorum. Aşkını gözlerinden anlardım onun öyle bir bakar öyle bir gülerdiki herkes derdi isimlerinizi duyunca gözlerinizin içi gülüyor maşallah diye.
Uzun oldu farkındayım ama değerli fikirlerinizi bekliyorum kızlar :KK14:

Canım tavırlarınla onu hayal kırıklığına uğratmış olabilirsin.İyi arkadaş olmak başka iyi eş olmak başka.Bence kıskançlığına,triplerine biraz engel ol zamana bırak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gerçekten seven aşık olan adam 3 hafta görmeden duramaz diye düşünüyorum, bir şekilde ayarlar sonuçta aynı şehirdesiniz görüşmek bu kadar zor olmamalı. Uzaktan olay böyle görünüyor ama sonuçta yaşayan bilen sensin. Belki gerçekten kıskançlıklar yüzünden bu şekilde davranıyordur. Bence de çok fazla üstüne gitmeden ondan bekle birşeyleri. Eğer olmazsa da dünyanın sonu değil, sağlığımı kaybedicem falan demişsin bu kadar abartma bence. Gerçek aşksa herşey düzelecektir, değilse de evlenmeden bunu yaşaman daha iyi olmuş.

Tamam da görüşmek isteyen için illa Ağva gibi yerler olması gerekmiyor ki canım
Başka yerlere bakabilirdi sonuçta maksat yan yana olmak değil mi vakit geçirmek için değil mi
Peki napalım de kapat. illada görüşelim olsun görüşelim deme
Ama 3 hafta çok fazla bence bence sevgilin senden sıkılmış sanırım boşver bak sallama nasıl peşinde dolanıyor.
Ama bitecek olan sevgi aşk zaten bitiyor yani karşı taraf bitirmeyi düşünüyorsa
Yani sen çabalasan da ağzınla kuş tutsan da değişmiyor
Demem o ki böyle yaparsan zaten uzaklaşıyor çocuk son olarak aramamayı dene uzak durmayı dene

Gerçekten seven aşık olan adam 3 hafta görmeden duramaz diye düşünüyorum, bir şekilde ayarlar sonuçta aynı şehirdesiniz görüşmek bu kadar zor olmamalı. Uzaktan olay böyle görünüyor ama sonuçta yaşayan bilen sensin. Belki gerçekten kıskançlıklar yüzünden bu şekilde davranıyordur. Bence de çok fazla üstüne gitmeden ondan bekle birşeyleri. Eğer olmazsa da dünyanın sonu değil, sağlığımı kaybedicem falan demişsin bu kadar abartma bence. Gerçek aşksa herşey düzelecektir, değilse de evlenmeden bunu yaşaman daha iyi olmuş.

Bende öyle düşünüyorum. hafta içi 1 saat bile vakit ayırması bu kadar zor olmamalı.

Tamam da görüşmek isteyen için illa Ağva gibi yerler olması gerekmiyor ki canım
Başka yerlere bakabilirdi sonuçta maksat yan yana olmak değil mi vakit geçirmek için değil mi
Peki napalım de kapat. illada görüşelim olsun görüşelim deme
Ama 3 hafta çok fazla bence bence sevgilin senden sıkılmış sanırım boşver bak sallama nasıl peşinde dolanıyor.
Ama bitecek olan sevgi aşk zaten bitiyor yani karşı taraf bitirmeyi düşünüyorsa
Yani sen çabalasan da ağzınla kuş tutsan da değişmiyor
Demem o ki böyle yaparsan zaten uzaklaşıyor çocuk son olarak aramamayı dene uzak durmayı dene

3 hafta evet çok fazla. Hep ben diyorum hafta sonu oluyo, beyfendi uyuyo ben kaldırıyorum öğleden sonra hadi çıkalım dıyorum tamam hazırlanıyorum dıyo. Kendisi kalkıpta hadi gidiyoruz demiyo.

Sorun bu mu? 205 can gitti CAN!
Bu kadar duygusuz olmamalı insanlar

Duygusuzlukla ne ilgisi var ben bu konuyu açtım diye duygusuz mu oldum?? Evet 205 kaybımız var ama bu yorumunu bu şekilde dile getirmen çok anlamsız. Herkes duyarlı herkes üzülüyor bu şekilde yargılaman çok üzücü.

Kızlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Dün sevgilimin evine gittim annesi falan oturduk sohbet ettik. Arkadaşına gittik. Beni eve bırakırkende yolda konustuk, başlarda kavga ettik. Arkadaşını uyarmamla ilgili konuştuk. Ama benim yaşadığım seylerden dolayı ve yakınım dediğim insanlardan yediğim darbelerden dolayı bu şekildeydi. Dayanamadım eve gidince uzun bir mesaj attım herseyi anlattım. Anlayısla karsıladı ve hep yanındayım dedi. Düzeldik. Kendimede engel olmaya calıscam. Tekrar teşekkür ederim yorumlarınız için.

X