Bana aşkla bakan sevgilimi geri istiyorum :(

Hiçbirşeye ses çıkarmadığı için siz üstüne gittikçe gitmişsiniz.Ama sabrı taşmış en sonunda.Gönlünü almaya ve aynı hataları tekrarlamamaya çalışın bence.

Biraz susuyorum ama yok özledim falan demiyor. Bende inatcı biriyim. Konuşuyorum sevgilinim ben senin biraz özle biraz belli et diyorum ama nafile..

neden böyle olduk gibi sorular sormak yerine gönlünü almayı deneyin..
küçük süprizler yapın ama karşılığını beklemeyin ve kendinizi geri çekin...
belliki kırıldığı noktalar olmuş..
önce gönlünü alıp eski halinize dönüp daha sonra öğrenirsiniz neden böyle yaptığını...

İster istemez karşılık bekliyorum. Hissettirsin istiyorum, özel olmak istiyorum. Sürekli ben diyememki buluşalım, görüşelim özledim diye. Onunda demesi lazım.

rihanna ile ilgili olan bölümü ben de hatırlıyorum. sevgiliniz sizden değişmenizi istiyor ki haklı. adamı gereksiz yere bunaltmışsınız. nasıl değişeyim diye sorun. bu ayıp değil o sizi elde edebilmek sizin sevginizi kazanmak için çok uğraşmış ve siz onun sevgisini sorgulamışsınız gereksiz bir şekilde. bence sevgilinize danışın ne yapmanız gerektiğini. birde ayrı kalmak istemiyorsanız evlenin biran önce aynı evi paylaşın ve beraberliğiniz daha farklı bir boyut alsın. nasılsa beraber oluyorsunuz bari evlenir kıskançlıklarınızı azaltırsınız. sevgilinizi de bunaltmazsınız fazla.

Tek cevabı kavga etme benimle diyor. Ama Kavga eden ben değilim.. Ben rahatsız olduğum bir konuyu onunla paylaştığımda agresifleşiyor. Sonra ben cevabımı alamıyorum ve konu büyüyor. Sonuç Siyahkolik kavga cıkarıyor. Başlarda sevgisini sorgulayacak birşey yapmadım. İlk zamanlarda geçmişine takılı kaldım. Hala eskilerden mesajlar gelmesi falan rahatsız etti beni. Ve tartıstım bu yüzden amann boşver diyemedim. Evlenmeye daha cok zaman var. Birşeyler hazır olmadan istemiyoruz. Bize kalsa bugun evlenelim ama maddi acıdan birikim yapmamız gerek.

Açıkçası ben çok şaşırmadım bu duruma, daha önceki konularında da yorum yapmıştım. Bazen kabul ettin bazen kabul etmedin söylediklerimi. Ben sana söylemiştim. Anlayışlı kadın erkeği elde eder dedim, sen üstüne üstüne gittin, saçma kıskançlık krizleri, tripler atarak usandırdın sonunda. Çok şaşırtıcı bir durum değil bu, seninde şaşırmaman gerek.

Erkek huzur ister, evet seviyor olabilir ama o ilişkinin kendisini huzursuz edeceğini biliyorsa kaçar gider böyle.

Benim eşim olsa çoktan bitti demiş ve ayrılmıştı. Aşkından ölse, aşkımdan ölsem dönmezdi. Çünkü benim eşime göre "huzursuz ilişkiden hayır gelmez, aşk ve sevgi yeterli değildir evlilik için".."Kafam rahat değilse, her an kavga ve stres yaşıyorsam; trip çekiyorsam hiç kusura bakma" onun bakışı bu. Ve emin ol pek çok erkeğin bakış açısı bu. Eşimin bekar pek çok arkadaşı var, evlenmek istiyorlar ama korktukları tek şey, tripleri ile usandıran kızlar.

Evet böyle düşünüyor. Ama elimde olan birşey değil, kıskanıyorum engel olamıyorum. Benim streslerim sıkıntılarım göz önünde tutulmuyo ve bu üzüyo benı. Söyluyorum üzülüyorum diyorum ama kuruntu yapıyosun dıyor. Ve bu tarz tartısmalar hep regl dönemime denk geliyor. Tahammulsuz oluyorum o yüzden anlayıslı olmasını istiyorum o da elinde olsun dıyor.

Yuz verme bence sekerim. Gitme ustune, ustune gittikce zirvalamis anladigim kadariyla. Soguk davranma ama bir sure bence arayip sorma.

Aksam isyan ediyorum bi ton sey söyluyorum üzüldüğümü anlatıyorum sabah normal konusuyor benle ama söylediklerime cevap vermıyo. Görüşmek istediğimi söylemeyim diyorum ama tutamıyorum kendimi. Özleyince onun gibi geri planda duramıyorum.

Bence bir kaç gün o aramadan aramayın hatta biraz uzak durun görüşelim de demeyin bakalım ne zaman görüşelim diyecek??
Eğer bir iki hafta boyunca hiç görüşelim demezse büyük ihtimal elde ettim rahatlığına düşmüştür.
Ha nasıl eski haline gelebilir diyorsan bunda sanırım gerçekten seni kaybedeceğine inanması sanırım.
Çünkü insan ulaşamadığı her şeyin delisi ulaştığı her şeyin nankörü olurmuş o hesap.
Eskiden elde etmek için uykusundan bile feda ediyormuş şimdi onunsun nasıl olsa gel desem gelir git dersem gider modunda..

Aynı şirketteyiz mecbur gün içinde ben istemesemde patron bişey sormak için bana arattırıyor. Özleyince de görüşelim demeden yapamıyorum. Kuklanmıyım senin ben dedıgımde kızıyo bana sacma sapan konusma diyor.

Tek cevabı kavga etme benimle diyor. Ama Kavga eden ben değilim.. Ben rahatsız olduğum bir konuyu onunla paylaştığımda agresifleşiyor. Sonra ben cevabımı alamıyorum ve konu büyüyor. Sonuç Siyahkolik kavga cıkarıyor. Başlarda sevgisini sorgulayacak birşey yapmadım. İlk zamanlarda geçmişine takılı kaldım. Hala eskilerden mesajlar gelmesi falan rahatsız etti beni. Ve tartıstım bu yüzden amann boşver diyemedim. Evlenmeye daha cok zaman var. Birşeyler hazır olmadan istemiyoruz. Bize kalsa bugun evlenelim ama maddi acıdan birikim yapmamız gerek.

kusura bakma biraz sert olabilir ama kavga eden sensin cicim. Kavgayı başlatan sensin. bu kadar kıskançlık sıkıntı verir insana. erkeğe demiyorum bak insana diyorum. rihannanın resimlerine bakma, arkadaşınla konuşma, bununla samimi olma. sen kimsin ki adamın hayatına müdahale ediyorsun. Yine iyi dayanmış zavallım. benim hayatımdaki insan bi ünlünün resmi için böyle şeyler yapsa önce git bi psikoloğa görün derim. soğutuyorsun adamı kendinden. Acilen toparlanman lazım. Yoksa buraya terkedildim diye konu açacaksın yakın zamanda.

kusura bakma biraz sert olabilir ama kavga eden sensin cicim. Kavgayı başlatan sensin. bu kadar kıskançlık sıkıntı verir insana. erkeğe demiyorum bak insana diyorum. rihannanın resimlerine bakma, arkadaşınla konuşma, bununla samimi olma. sen kimsin ki adamın hayatına müdahale ediyorsun. Yine iyi dayanmış zavallım. benim hayatımdaki insan bi ünlünün resmi için böyle şeyler yapsa önce git bi psikoloğa görün derim. soğutuyorsun adamı kendinden. Acilen toparlanman lazım. Yoksa buraya terkedildim diye konu açacaksın yakın zamanda.

Arkadaşlarının çoğuna karışmam. Çocukluk arkadaşları vardır ve çok samimiler tek kelime etmeye hakkımda yoktur. Ama bu yazıda bahsettiğim kız; arkadaşının sevgilisinin kuzeni. Yavrum diye konusuyor ve ben sevgilime yavrum denilmesini istemiyorum. Bundan birşey yok bence. Ben nasılki milletle yavrumlu konusmuyorum onlarda konusmayacaklar.
Evet ünlülerin fotoları olayınca özür dilemiştim ondan ama sorun ünlü olması değil, başka bir kadının vücuduna bakmasıydı. Toparlanmam lazım haklısın ama bunu nasıl başarmalıyım bilmiyorum

Evet böyle düşünüyor. Ama elimde olan birşey değil, kıskanıyorum engel olamıyorum. Benim streslerim sıkıntılarım göz önünde tutulmuyo ve bu üzüyo benı. Söyluyorum üzülüyorum diyorum ama kuruntu yapıyosun dıyor. Ve bu tarz tartısmalar hep regl dönemime denk geliyor. Tahammulsuz oluyorum o yüzden anlayıslı olmasını istiyorum o da elinde olsun dıyor.

Bence kendine hakim olmalisin sekerim. Sinirden, kiskancliktan olsen bile adama belli etmemelisin kesinlikle. Yani kiskanmak adamin degil senin problemin, senin zihninde oluyor, senin zihnindeki olaylara adam ne yapsin? Eskileri mesaj atsa bile, adam ne yapabilir, dovsun mu sovsun mu bu insanlara?

Dedigim gibi, kendini dirdirci, kiskanc, cacaron duruma dusurme. Toparlan, yaptigin hareketler adami huzursuz ve mutsuz ediyor belli ki. Rahat ol, gulumse, bulusmak icin arama. O arayinca git, en guzel, en bakimli, en mutlu, en pozitif halinle git. Sakin kavga etme,
usandirici konulardan konusma.

Bir sure boyle git bakalim, neolacak? Adam daha da ilgi gostermezse ben terk ederdim ehrhalde, ben ilgisizlige, sevildigimi hissetmemeye, arayip sorulmamaya dayanamam cunku. Ilgi gostermiyorsa, bulusmak istemiyorsa, beni ozlemiyorsa, ozlemimi cekmiyorsa o adam gozumde biter acikcasi.

Son düzenleme:
Ara işini sor sonra kapat başka bir şey sorma sadece selam naber de tamam
Nerdesin naptın deme kuklan mıyım falan deme
Düşünsene o özlese eskiden arıyormuş şimdi aramıyorsa özlemiyordur biraz uzak tut kendini canım
Bir iki gün sabret sadece canım o aramazsa sen aramadan bir şeyler bitmeye başlamıştır
Ama blöf yapma normal iş arkadaşın gibi konuş canım
Hiç birşey sorma normal konuş kapat kısa tut konuşmaları bak 2 gün ne olacak

Ara işini sor sonra kapat başka bir şey sorma sadece selam naber de tamam
Nerdesin naptın deme kuklan mıyım falan deme
Düşünsene o özlese eskiden arıyormuş şimdi aramıyorsa özlemiyordur biraz uzak tut kendini canım
Bir iki gün sabret sadece canım o aramazsa sen aramadan bir şeyler bitmeye başlamıştır
Ama blöf yapma normal iş arkadaşın gibi konuş canım
Hiç birşey sorma normal konuş kapat kısa tut konuşmaları bak 2 gün ne olacak

Nedense tutamıyorum kendimi. Bu haftasonu için plan yapıyorduk bi yerlere gidelim diye. Dün bana yer yok bulamadım dolu heryer falan dedi ve aşırı moralim bozuldu. 3 hafta oldu buluşup oturup vakit gecirmeyeli. Bu hafta sonu bişeyler yapalım istiyorum bana vakit ayırsın istiyorum. Planlarımız hep bozuluyo delircek gibi oluyorum sonra tutamıyorum çenemi bi ton laf söyluyorum. Cünkü içimde onu görme isteği var ama ben cagırmak ıstemıyorum.

Ben bu kadar uzun ve göz yoran şeyleri okuyamıyorum. Benim gibi olanlar mutlaka vardır. Bence konular kısa ve öz olmalı daha sonra detaylar verilmeli.
Özet geçecek biri var mı?

Konu sahibi sevgilisiyle 2,5 yıldır tanışıyor. Aynı iş yerindeler. İlk başlarda kızın hayatında başkası varmış. Arkadaşça konuşur dertleşirlermiş. Sonra kız sevgilisinden ayrılmış. Ancak çocuk onu ilk günden beri seviyormuş. Şimdiki sevgilisiyle ciddi bir birliktelik için yola çıkmışlar.

Patronlar ilişkilerini öğrenince çocuğu ofis dışındaki işlere göndermeye başlamışlar. İş yerinde eskisi gibi görüşemiyorlar. İlk başlardaki gibi gece sesini özledim aramaları kesilmiş , dışarda çok sık buluşmuyorlarmış.

Konu sahibesi eski günleri , seni çok seviyorum diye geçen günleri özlüyor. Çocuğun eski halini geri istiyor. Konu sahibesi ek olarak biraz kıskanç. En son Rihanna yüzünden tartışmışlardı.

Konu sahibi sevgilisiyle 2,5 yıldır tanışıyor. Aynı iş yerindeler. İlk başlarda kızın hayatında başkası varmış. Arkadaşça konuşur dertleşirlermiş. Sonra kız sevgilisinden ayrılmış. Ancak çocuk onu ilk günden beri seviyormuş. Şimdiki sevgilisiyle ciddi bir birliktelik için yola çıkmışlar.

Patronlar ilişkilerini öğrenince çocuğu ofis dışındaki işlere göndermeye başlamışlar. İş yerinde eskisi gibi görüşemiyorlar. İlk başlardaki gibi gece sesini özledim aramaları kesilmiş , dışarda çok sık buluşmuyorlarmış.

Konu sahibesi eski günleri , seni çok seviyorum diye geçen günleri özlüyor. Çocuğun eski halini geri istiyor. Konu sahibesi ek olarak biraz kıskanç. En son Rihanna yüzünden tartışmışlardı.

Süper özetledin :)

Rihanna ile ilgili olan konuyu ben de hatırlıyorum. Ve o yüzden arkadaşlara kaılıyorum. Sürekli bir kıskanma, trip atma, suçlama halinde olmanız onu bunaltmış düşündürmüş olabilir... Birden bire böyle değişim göstermesi gerçekten üzücü haklısınız.

Ama bence geri dönülmez bir yolda değilsiniz,sadece siz de kendinizden alışkanlıklarınızdan huylarınızdan feragat etmeniz gerekecek hepsi bu..Ona, onun sevgisine bu kadar değer veriyorsanız bişeylerden vazgeçeilirsiniz diye düşünüyorum..

Bence tek yapmanız gereken onu karşııza alıp konuşmanız." Bana karşı değiştiğini hissediyorum, eksisi gibi bakmadığını bile düşnüüyorum bazen. Bu da çok üzüyo beni. Haklısın hatalarım oldu benim de belki kıskançlığımda bunaltıım seni, belki benim fark etmediğim birşey. Ama ben de kendi yanlışımı gördüm artık. Sen bana bunların sebeplerini söylersen ben senin için bişeyler yapmaya hazırım" diyin...

Bence içindeki sevgiyi yitirmemiş bi insanı dize getirir bu sözler... Denemenizde çok büyük fayda var..

Rihanna ile ilgili olan konuyu ben de hatırlıyorum. Ve o yüzden arkadaşlara kaılıyorum. Sürekli bir kıskanma, trip atma, suçlama halinde olmanız onu bunaltmış düşündürmüş olabilir... Birden bire böyle değişim göstermesi gerçekten üzücü haklısınız.

Ama bence geri dönülmez bir yolda değilsiniz,sadece siz de kendinizden alışkanlıklarınızdan huylarınızdan feragat etmeniz gerekecek hepsi bu..Ona, onun sevgisine bu kadar değer veriyorsanız bişeylerden vazgeçeilirsiniz diye düşünüyorum..

Bence tek yapmanız gereken onu karşııza alıp konuşmanız." Bana karşı değiştiğini hissediyorum, eksisi gibi bakmadığını bile düşnüüyorum bazen. Bu da çok üzüyo beni. Haklısın hatalarım oldu benim de belki kıskançlığımda bunaltıım seni, belki benim fark etmediğim birşey. Ama ben de kendi yanlışımı gördüm artık. Sen bana bunların sebeplerini söylersen ben senin için bişeyler yapmaya hazırım" diyin...

Bence içindeki sevgiyi yitirmemiş bi insanı dize getirir bu sözler... Denemenizde çok büyük fayda var..

Çok teşekkür ederim. Tartışmalardan bunaldı ve bu yüzden münakaşaya girmiyor oralı olmuyor. İnşallah işe yarar yoksa bende sağlığımdan olacağım bu gidişle.

Cem yılmaz geldi aklıma bak şimdi,

"bizim hallerimiz var diyen kadınlara sesleniyor"

"kadın var uçak kullanıyor, ne yani o da benim hallerim geldi deyip indirmiyorum bu uçağı bana ne mi desin"

Kendinize hakim olun, olamıyorsanız psikoloğa gidin. Yoksa ilişkiniz son bulacak, hele ki ilerisi olur ve evlenirseniz, adam çoookkk kapıyı çarpıp çıkar gider. Siz de acaba nereye gitti kime gitti derken iyice kafayı yerseniz. Benden söylemesi.

Cem yılmaz geldi aklıma bak şimdi,

"bizim hallerimiz var diyen kadınlara sesleniyor"

"kadın var uçak kullanıyor, ne yani o da benim hallerim geldi deyip indirmiyorum bu uçağı bana ne mi desin"

Kendinize hakim olun, olamıyorsanız psikoloğa gidin. Yoksa ilişkiniz son bulacak, hele ki ilerisi olur ve evlenirseniz, adam çoookkk kapıyı çarpıp çıkar gider. Siz de acaba nereye gitti kime gitti derken iyice kafayı yerseniz. Benden söylemesi.

Çok haklısın zaten kendiside söyluyo bu şekilde nasıl olcak diye

X