Bölgesel İncelme Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
sporun tam etkisinin olduğu dönemdir ben ünüverste dönemimde çok aldım allahım bazen kendimi tanıamıyorum en sevdiğim tuniklerimi taytla giyemiyorum off şuan bu durum beni çok etkiliyo darısı başıma umarım benimde vücudum incelmeye başlar gelişmelerde haber ederim azönce yine oturup kalktım normalde 60 zor yapıyodum bugün 100e tamamladım çokta acımıyo öyle artık kasılmıyo hevesimin geçmiceği kesin ama umarım faydasınıda biran önce görürüm...

Ben şimdi düşündüm de neler yapıyorum nelerin etkisi olmuş olabilir.
Sauna şort kullanıyorum bir kaç haftadır spor yaparken ve çok incelme var etkisi olabilir.
Bazen kemer kullanıyorum elektrik verenlerden :KK1:
Etkisi olabilir.
Sonra duşta sıcak soğuk su tutuyorum değiştirip değiştirip.
Sodalı yeşil çay tüketmeye çalışıyorum.
Duştan sonra kalçama yarım saate yakın masaj yapıyorum bebe yağıyla.
Neler etkilemiştir bilmiyorum ama yazayım dedim.
Güzel haberlerini bekliyorum.

Ben şimdi düşündüm de neler yapıyorum nelerin etkisi olmuş olabilir.
Sauna şort kullanıyorum bir kaç haftadır spor yaparken ve çok incelme var etkisi olabilir.
Bazen kemer kullanıyorum elektrik verenlerden :KK1:
Etkisi olabilir.
Sonra duşta sıcak soğuk su tutuyorum değiştirip değiştirip.
Sodalı yeşil çay tüketmeye çalışıyorum.
Duştan sonra kalçama yarım saate yakın masaj yapıyorum bebe yağıyla.
Neler etkilemiştir bilmiyorum ama yazayım dedim.
Güzel haberlerini bekliyorum.

ya düzensiz bi iş yaşamı çok kötü sürekli iş yemeği gecenin yarısına kadar birikmiş iş tamamlama çabası kendime vakit ayıramadığımı farkettim hele bide nişanlandım nişanlanalı derler ya alan almış satan satmış iiicee abarttım allahtan bu forma takıla takıla baya bi gaza geldim kendime engel oluyorum kendim aklıma geldim çok şükür bide annem baya gaza getirdi ben küçükken hatırlıyom çok kilo vermişti günde 60 kere otur kalk bak nasıl etkilicek falan dedi ilk günler acıdı dedikçe oda bi haftaya bişi kalmıcak dedi sonrada bi düğüne gttik gelin o kilosuyla güzel olmamıştı onun içinde ama gelinliği çok güzeldi anneme dedim seninde farkın kalmıcak dedi diyeli gelinin fotosunu çektim dolabın üstünde gdiyom dolabın önüne onu görünce zaten tüm iştah kapanıyo :) bu arada evlenen çiftin annesi bize gelmiş annemde unutmuş dolapta onu bu ne demiş bizim kız çok beğendide ondan aldı astı demiş :):) dün ne güldüm buna varyaa kendimi gaza getiriyom OLACAK OLACAK İNANMAK İSTİYOM:):)

ya düzensiz bi iş yaşamı çok kötü sürekli iş yemeği gecenin yarısına kadar birikmiş iş tamamlama çabası kendime vakit ayıramadığımı farkettim hele bide nişanlandım nişanlanalı derler ya alan almış satan satmış iiicee abarttım allahtan bu forma takıla takıla baya bi gaza geldim kendime engel oluyorum kendim aklıma geldim çok şükür bide annem baya gaza getirdi ben küçükken hatırlıyom çok kilo vermişti günde 60 kere otur kalk bak nasıl etkilicek falan dedi ilk günler acıdı dedikçe oda bi haftaya bişi kalmıcak dedi sonrada bi düğüne gttik gelin o kilosuyla güzel olmamıştı onun içinde ama gelinliği çok güzeldi anneme dedim seninde farkın kalmıcak dedi diyeli gelinin fotosunu çektim dolabın üstünde gdiyom dolabın önüne onu görünce zaten tüm iştah kapanıyo :) bu arada evlenen çiftin annesi bize gelmiş annemde unutmuş dolapta onu bu ne demiş bizim kız çok beğendide ondan aldı astı demiş :):) dün ne güldüm buna varyaa kendimi gaza getiriyom OLACAK OLACAK İNANMAK İSTİYOM:):)

Ayy çok güldüm :KK1::KK1:
Çok beğenmiş koymuş.
Allahtan ağzından kaçırmamış.
Ama bence de sen tam çıtır bir gelin olmalısın, ne zaman düğün ?

Ayy çok güldüm :KK1::KK1:
Çok beğenmiş koymuş.
Allahtan ağzından kaçırmamış.
Ama bence de sen tam çıtır bir gelin olmalısın, ne zaman düğün ?

haziran istiyoz ama bakalım nasipse evimizi almaya çalışyıoz nezaman ekonomik ve piskolojik olarak kesin tarih koycaz bilmiyorum:) ama ne kadar uzarsa okadar kar valla yoksa bu halde benim sığcağım gelinlik çarşaftan başka bişi olmaz:) bak şimdi akşam akşam sende beni gaza getirdin eve gidip internet duyduğum bütüün çayları yapıp içicem üstünede callenetics yapçam ::) başarı hikayeleri anlatmak istiyorum :):):)

haziran istiyoz ama bakalım nasipse evimizi almaya çalışyıoz nezaman ekonomik ve piskolojik olarak kesin tarih koycaz bilmiyorum:) ama ne kadar uzarsa okadar kar valla yoksa bu halde benim sığcağım gelinlik çarşaftan başka bişi olmaz:) bak şimdi akşam akşam sende beni gaza getirdin eve gidip internet duyduğum bütüün çayları yapıp içicem üstünede callenetics yapçam ::) başarı hikayeleri anlatmak istiyorum :):):)

Haziranda bile olmuş olsa hiç yoktan 7 ay var önünde.
3-4 ayda o kadar inceldim ki seni 7 ay sonra düşünemiyorum bile.
Harika olursun ..

Gel tabi gaza.
Ölçülerini al önce, biraz yediklerine dikkat et biraz spor.
İncecik olursun 7 ayda.

Haziranda bile olmuş olsa hiç yoktan 7 ay var önünde.
3-4 ayda o kadar inceldim ki seni 7 ay sonra düşünemiyorum bile.
Harika olursun ..

Gel tabi gaza.
Ölçülerini al önce, biraz yediklerine dikkat et biraz spor.
İncecik olursun 7 ayda.

günaydın canım insş dediğin gibi olurda anlatırım bende sana senin adına çok sevindim darısı başıma 60ı görebilsem gerisi kolay hayırlısıyla anlatıcam sana mutlaka...

günaydın canım insş dediğin gibi olurda anlatırım bende sana senin adına çok sevindim darısı başıma 60ı görebilsem gerisi kolay hayırlısıyla anlatıcam sana mutlaka...

Yeter ki inan.
Hiç 55 kg olamayacağım zannederdim.
Bir baktım bi şey kalmamış önümde.
Boyum 170 zaten şu an bile bariz problem yok.
Ama isteyince hele ki bir kadının yapamayağı hiç bir şey yok.

Yeter ki inan.
Hiç 55 kg olamayacağım zannederdim.
Bir baktım bi şey kalmamış önümde.
Boyum 170 zaten şu an bile bariz problem yok.
Ama isteyince hele ki bir kadının yapamayağı hiç bir şey yok.

bide şuan dermotolojik yağ yakıcı bi hap kullanıyorum daha önce baya işe yaramıştı 5 gündür onu alıyorum bilmiyorum iyimi yapıyorum daha önce iişe yaramıştı çok kısa sürede ama sıkılıp bırakmıştım şimdi sporla iyi gelir dye düşündüm 2 bardak yeşil çay içtim bugün 60 kere lavvobada tutunarak oturdum kalktım 60 60 basenleri duvarada vurdum bide 20 20 sağa sola eğilme falan yaptım iş yerine bukadar oluyo bakalım 5. gün bugün şimdilik fena gtmiyo bu arada sabah 67 kilo çıktım tartıda aç karnına :) hoşuma gtti

bide şuan dermotolojik yağ yakıcı bi hap kullanıyorum daha önce baya işe yaramıştı 5 gündür onu alıyorum bilmiyorum iyimi yapıyorum daha önce iişe yaramıştı çok kısa sürede ama sıkılıp bırakmıştım şimdi sporla iyi gelir dye düşündüm 2 bardak yeşil çay içtim bugün 60 kere lavvobada tutunarak oturdum kalktım 60 60 basenleri duvarada vurdum bide 20 20 sağa sola eğilme falan yaptım iş yerine bukadar oluyo bakalım 5. gün bugün şimdilik fena gtmiyo bu arada sabah 67 kilo çıktım tartıda aç karnına :) hoşuma gtti

İlaç konusunda iyi yaptığını düşünmüyorum sen bunu doğal yönlerden de verebilirsin.
Metabolizmanı nasıl etkiler, bırakınca ne olur belli olmaz.
Yeşil çay çok iyi olmuş, az bile olsa iş yerinde uğraşıyorsun.
Sabah çıkmadan evde kahvaltı yapmak çok iyi olacaktır aslında.
Daha ne sonuçlar göreceksin.
10 kg dediğin nedir gider 3-4 ayda.

yemeğin salçalısı kadının kalçalısı güzeldir. :KK70: rahat bırakın kendinizi.

Salçalısı salçalısı da yemek diye salça yiyor gibiydim ben eski kalçalarımla :KK1:

ya işte acele sanırım bendekide sabırsız bi yapıım var :KK43: kötü 3 tane yeşilcay içtim ama 2 tane baklava yedim yemekten sonra ooyyy naptım benn:KK43: herşeyi şekersiz içmeye alştm yıllardır ozamanda arada vücut arıyo işte böle tatlı şeyleri pişmanım ama yapçak bişi yok:-) deli gibi su içtim bugün akşamüstü 5 gibi işte bişiler atıştırcam eve gidince bişi yemicem bugn ...

canım ya nese aksam ole hafıf gecıstırırsın olur bıter bu kadar takma kafana.:)benımde boyum 1.67 kılom 64 55 kıloya dusmek ıstıyorum ılk once hedefım 60kıloya dusmek benımde basenlerımde problemım var:KK43:kosu bandı aldım sadece sabhalrı 6km hızda 30dk yuruyus yapablıyorum.cunku calısıyorum baska fırsatım olmuyo.bıde ya bısıklet yada uzay yuruyusu almayı dusunuyorum hangısı daha etkılı karar veremedım

ya işte acele sanırım bendekide sabırsız bi yapıım var :KK43: kötü 3 tane yeşilcay içtim ama 2 tane baklava yedim yemekten sonra ooyyy naptım benn:KK43: herşeyi şekersiz içmeye alştm yıllardır ozamanda arada vücut arıyo işte böle tatlı şeyleri pişmanım ama yapçak bişi yok:-) deli gibi su içtim bugün akşamüstü 5 gibi işte bişiler atıştırcam eve gidince bişi yemicem bugn ...

Olur zaman zaman öyle kaçamaklar önemli olan telafi etmen ve devamının gelmemesi.
Akşam üstü tok tuacak ama hafif bir şeyler atıştırırsan gece de yemezsen tamamdır.
Evde spor yapıyor musun hiç?

Olur zaman zaman öyle kaçamaklar önemli olan telafi etmen ve devamının gelmemesi.
Akşam üstü tok tuacak ama hafif bir şeyler atıştırırsan gece de yemezsen tamamdır.
Evde spor yapıyor musun hiç?

bu sıralar eve baya iş bırakıyorım yapçaklarım oluyo akşam pc başından kalkamıyorum :KK43: ama bi callisus mu ne:) onu indircem yapıcam onu baya iyi bi spormuş ama akşam ağzıma hiç bişi koymuyorum su dşında bu hafta bitsin başlıcam akşamlarıda ama şu eğilip kalkma olayının faydasını görcemmi çok merak ediyorum bugün 110na tamamdım baya açıldı artık bacaklarım acımıyolar :) senin uyguladığın bi spor varmı akşamları kondsyon bisikleti var evde ona başlıcam pazartesi spordan önce 20 dk o sonra o dediğim spor bakalım nolcak

canım ya nese aksam ole hafıf gecıstırırsın olur bıter bu kadar takma kafana.:)benımde boyum 1.67 kılom 64 55 kıloya dusmek ıstıyorum ılk once hedefım 60kıloya dusmek benımde basenlerımde problemım var:KK43:kosu bandı aldım sadece sabhalrı 6km hızda 30dk yuruyus yapablıyorum.cunku calısıyorum baska fırsatım olmuyo.bıde ya bısıklet yada uzay yuruyusu almayı dusunuyorum hangısı daha etkılı karar veremedım

off basenler zaten en büyük sıkıntım :KK43: ama eskien göze güzel görünen şimdi batıyo pantolon alıcam deniyorum belime bol gelen kalçama dar geliyo :KK43: onarmadan giyebildiğim pantolon yok en sevdiğim şey tayt tunik giymek artık onuda yakıştırmıyorum kendime ama kararlıyım ya gidicek ya gidicek işte aklıma geldikçe yerimden kalkıp tuvalete gidiyorum lavobanın köşeni tutup oturup kalkıyorum zamanında annemin işine çok yaramıştı zaten yaparkende anlıyosun gerildiğini 5 dkkmı orda geçiriyom çnkü iş yüzünden bi düzenimiz yok dediğin gibi :KK43:

evet canım malesef:KK43:bu kadarda takma kafana üzme kendını spor aleti alıp sabahları ıse gıtmeden bıraz spor yapsan hem bu psıkolojın olumlu etkılenır.bu arada yenı uye oldum uzun zamandır sızı takıp edıyodum ama uzaktan bende aranıza katılmaya karar verdım:)

bu sıralar eve baya iş bırakıyorım yapçaklarım oluyo akşam pc başından kalkamıyorum :KK43: ama bi callisus mu ne:) onu indircem yapıcam onu baya iyi bi spormuş ama akşam ağzıma hiç bişi koymuyorum su dşında bu hafta bitsin başlıcam akşamlarıda ama şu eğilip kalkma olayının faydasını görcemmi çok merak ediyorum bugün 110na tamamdım baya açıldı artık bacaklarım acımıyolar :) senin uyguladığın bi spor varmı akşamları kondsyon bisikleti var evde ona başlıcam pazartesi spordan önce 20 dk o sonra o dediğim spor bakalım nolcak

Anladım.
oturarak çalışma, hareketsizlik zaten en büyük nedeni bu belli yerlerde birikmiş kiloların.
Bence faydasını göreceksin önemli olan sabırlı ve düzenli devam etmek.

Çok düzenli olmamakla beraber ortaya karışık şeyler yapıyorum ben.
Callenetics hareketlerini ben sevemedim.
Sevemediğim şeyi de yapamıyorum.
Bazen Leslie açıyorum yanına bir film iyi gidiyor.
Ağır değil ama faydalı.
Bazen slim in 6 yapıyorum.
Kilo verme olmasa da sıkılaştırma konusunda çok etkili.
Bazen de tae bo yapıp acayip stres atıyorum.
Saatte 600-800 kalori arası yakmanı sağlıyor.
Yine lavaboya kalktığında uygulayabileceğin hareketlerden.
Bir yere tutun.
Sol bacağın sabit dursun.
Sağ bacağını aç kapa yap.
Ama tamamen yere değdirme indirdiğinde.
Sonra arkaya doğru aynı bacakla, daha sonra ise dairesel.
Bunlarda faydalı hareketler.

bende ust bacaklarımı ınceltmeyı cok ıstıyorum sımdılık yuruyus yapıyorum ama ıstedıgım kıvama gelmezse uzay yuruyusu spor aletını almayı dusunuyorum oda olmadı kavıtasyon yaptıracagım son care:)

X