Bölgesel İncelme Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende kalcalarımı iyice kasıp hareket ettiriyom azıcıkta olsa faydası var canım yürürken arkanda kimse yoksa ger ve sallandırarak yürü işe yarıyo

Arkadaşlar bende titreşimli bi masaj aleti var.Yeni aldım bir hafta kadar oluyo. Burdan marka vermek istemem ama cidden yavaş yavaş işe yaradığını farkediyorum. Hem de gayet kolay kullanımı. Haftada 3 kez enaz 20şer dakika kullanacaksınız.1 ay içinde sonuç alınıyormuş. Ben de 1 ay sonunda sizlerle paylaşırım burdan.Hatta şöyle söyliyim çok acayip bi olay oldu ve sağ tarafımı sol tarafımdan daha çok çalıştırmışım:) aynaya bakarken annem farketti senin belinin sağ tarafı daha mı farklı dedi bana :)

çeşitli marka isimleri paylaşılıyor ismini yazarmısın zaten mod arkadaşlar yasaksa siler cevabı bekliyorum canımyerimseniben

çeşitli marka isimleri paylaşılıyor ismini yazarmısın zaten mod arkadaşlar yasaksa siler cevabı bekliyorum canımyerimseniben

Peki ozaman :) variolux adı. Titreşimli kemer seçenekli ayaklı 4 tane de hız seçeneği var. Bana özelden mesaj atarsan sana aldığım firmanın iletişim bilgilerini veririm. Yannız fiyatı çok da ucuz diil:sm_confused:

cnm benimdre basenlerim çok fazlaydı örümcek yağı kullandım 2ayda 4cm incelme oldu hatta arkadaşıma doktor sölemiş bence bir kullan aktarladan al cnm sonuca inanamayacaksın

nasıl kullanılıyor bu örümcek yağı karınca yağından sonra daha neler duyacağız kimbilir

aktarlardan al cnm örümcek yağı de kokusu falan çok güzell hemm iiide oluo faydası oldu bendee

ya bu orumcek yagi nasil bisey nasil kullaniliyo memnun kana varsa paylasabilirmisiniz:sm_confused:

aktarlardaa satılıoo cnmmm çokk güzellll tawsiyee ederimm herkeseee

Arkadaşlar ben ilk çocuğuma doğumumdan sonra basen bölgemde bir bölgede birikti yağlar ve ne yaptımsa geçmek bilmedi herşeyi denedim ama olmadı ve yüzümdede zayıflayınca siyah tüyler çıktı belirgin birşekilde ne yapmam gerek bilmmiyorum bilen varsa yol gösterirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim

örümcek yağıı kulllan cnmmm yaaa bu arada bekarsın wee çocuğun olmuşşşkafamçokkarıştı:emir_bebek:

peki bu orumcek yaginida diger kremler gibi masaj yaparakmi yediriyoruz belli bi bekletme suresi varmi?

birde bir arkadas sanirim parafinden bahsetmis acaba aktardan parafini alip sarsak faydasi olurmu bunu kullanan kimse varmi?

evet bu örümcek yağı nerde ne kadara nasıl kullanılıyor ne adar sürede 4 cm vermiş arkadaşın yazabilirsen sevinirm arkadaşım????

valla ben bugun aktara sordum bulamadim acaba misir carsisinda fln bulabilirmiyim:?

cnm benimdre basenlerim çok fazlaydı örümcek yağı kullandım 2ayda 4cm incelme oldu hatta arkadaşıma doktor sölemiş bence bir kullan aktarladan al cnm sonuca inanamayacaksın

bu örümcek yağını bende ilk kez duydum ve çok merak ettim bu yağı sürmek yeterlimi yoksa sonrasında spor yürüyüş yapmak gerekiyomu canım sen nasıl kullandın ve nekadara aldın duyulmadık bişe kanmayalım bide bunu ne doktoru söylemiş uzmanlığı ne acaba sorular çok oldu ama kusura bakma ilgimi çekti bende denemek isterim

örümcek yağı mı öğkk :KK70: ben örümcekten nefret ederim bide yağını mı sürücem :S

neyse eldiven falan kullanırım olmazsa :KK70: tabii gerçekten etkiliyse kullanmaya başliim :s

örümcek yağı bulunmuyor aktarlarda nerden emin ederiz nettede yok bilgi istiyorum lütfennnnnn

X