Bölgesel İncelme Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
valla bende dun bi iki aktara sordum yok farkli bi adi olabilirmi acaba yoksa misir carsisinin yolunu tutucam=))
sonuc alanlar bilgi versin pls

Slm Arkadaslar Bnde Cok Merak Ediyorum Su Orumcek Yagini Ltf.ya Bole Yazip Kacmayin.

arkadaşlar k.bakmayın inteernet kesikti yazamadımm özürr dilerimm diyetisyenlerr oluyoyaa izmirdee onlardan birine gitti arkdş we örümcek yağını sölemişşş inanılmaz kızın bacakları 64cm ydi şimdi 57ye düştü we 3ayda aktarlardan aldı cnm o bende kullanıorm 3cm inclme olduu

bu örümcek yağı?? öylesine verilmiş bi isim mi yoksa isimle içerik aynı mı:S

cnmm örümcek yağı diye bir sıvı var yağ gibi ben izmirde oturuorm ve konakta buldmm zor bulabilirsin belki ama fazdasını görünce anlaycksın yada bi eczanelere sorunn

ben rejim yapmıştım tabii altı sene önce 83 kilodan 55 kiloya düştüm kalçalarım çok iğrenç görünüyordu ya ne gerek var bu kadar masrafa vurun kalçalarınızı duvara bakın nasıl eriyor hem masrafsız hem kolay hemde işe yarıyor benden söylemesijeyyarsengözlerimebaksanabtatlicadiarzu

örümcek yağını nasıl kullanılıyor ist.nerede satılıyor güncelllllllllllll

streç bende sarmıştım bi ara göbeğim için erisin diye ama bana annem söylemişti yap diye. peki bunun saati var mı yani 1 saat fln mı yoksa ne kadar durursa o kadar iyi mi ??

kızlar Allah aşkına her duyduğunuza inanmayın. Örümcek yağı diye internette tarattınız mı hiç? KK dışında başka hiçbir yerde geçmiyor. Artık yağlardan diyetlerden medet ummayı kesin de birazcık egzersiz yapın, başka türlü o kalçalar basenler bacaklar E-Rİ-MEZ ! Karınca yağı, yılan yağı, örümcek yağı yok yakında manda yağı efendime söyleyeyim zürafa yağı falan da çıksa ondan da medet umacağız...

arkadaslar bana basenlerimi nasıl yok edecegımı soyleyecek varmı üstum ince altım cok kalın deil ama basenler igrenc duruyo yardım lütfen

yeşil çay ve biberiye yi demle ve günde 3 fincan iç gözlerine inanamayacaksın test edildi onaylandı hihoyyytama istediiğin kıvama gelene kadar basenler düzenli olarak uygulaman lazım ok?!:sm_cool::kahve:

ya kıslar su duvara vurarak basen erıtme yontemını anlatırmısınız

ya kızlar spor bile yapsak hangisini yapmalıyız bisiklet kas yapıyo daha da kalınlaşabilir diyolar. benimde bacak inceltmem lazım kızlar şu vurma işini deniycem....

kızlar duvara vurma yönteminizi ben anlamadım ya anlatırmısınız
aynıs sorunu bende yasıyorum basenlerden nedir cektiğim offfffffffffff

ewet arkadaşlar duvara vurarak basen ertme şöyle oluyor anlatayım hemencecik..sapasağlam bi dene duvar buluyosunuz başlıyosunuz istediğiniz kalçadan vurmaya ama sayısını unutmayın sakın diğer kalçaya da aynı sayıda vurulması gerekiyor.ben bi kaç sene önce yapmıştım bu yöntemi 1 ayda 7 kilo verdim.amman ha sakın sayıları karıştırmayın ben acemilikte bi tarafı fazla yapmışımsağ taraf küçük sol taraf birazcık daha kilolu kalmıştı.ilk günler az sayıdan vurdurmaya başayın,sonra sayısını giderek arttırın.çok fazla hızlı vurmanız lifler için zararlı o yüzden normal bi şekilde çok yavaş olmamasına dikkat ederek vurdurun.yıllar sonra tekrar kilo aldım homini gırtlak yiyerek ama 1 haftadır azimle tekrar kilo vermeye başladım.boş zamanlarımda o duvar senin bu duvar benim vurup vurup duruyorum.bunun dışında egzersizler yapıyorum.yemek alışkanlığımı hafifte olsa azattımmmm..başlarda 100 kere sağ 100 kere sol olmakla başlayın günden güne arttırın bu sayıyı.ben şimdi 700 sağ 700 sol yapıyorum ve inanın çok etkisi oluyor.ilerki günlerde sayıyı biraz daha arttıracağımm..:sm_cool:

kız alemsin yaaa mesajını güle güle okudum:))))) ben de başliiym bari o duvar senin bu duvar bnm vurup vurup durmaya:KK70:

başla canım etkisini mutlaka görürsün.ipincecik olucaz inş.benim fazla kilom yok sadece 6-7 kilo kadar fazlam var :jeyyar:

X