Başına gelen var mı ?

rhsm23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
8
2
30
Selam kızlar. Ben iki yıllık evliyim ve bebek yapma kararı aldık. İlk iki yıl eşim korundu sadece ben hiç hap vs kullanmadım. Bir buçuk iki aydır korunmuyoruz ve geçen ay reglim 6 gün gecikti hamile miyim diye düşündüm sonra regl oldum bu ay ise reglime altı gün var bugun tuvalete gittiğimde peceteye gelen açık kırmızı lekeler oldu regl oldugumu düşündüm ped koydum ama pede geçen bişey yok tuvalete gittiğimde hala peceteye geliyor. Korunmayı bıraktık diye adet düzenim bozulmuş olabilir mi (vücuda giren farklı bı sıvı hormonları etkiler diye düşündüm) ?? normalde düzenli olurdum bı de bebek istedigimiz için bı sorun mu var diye de endişelendim yoksa stresten mi böyle oluyo bana bı akil verin lütfen 🙄

Kadın doğum uzmanı bakmadan kim ne derse hatalı olur regl de mevsimsel ve korunmayı bırakmayla farklılıklar oluyor ama çocuk düşünüyorsanız en sağlıklısı doktorun bakması

Kadın doğum uzmanı bakmadan kim ne derse hatalı olur regl de mevsimsel ve korunmayı bırakmayla farklılıklar oluyor ama çocuk düşünüyorsanız en sağlıklısı doktorun bakması
Bugun böyle bişey yaşayınca randevu aldım ama haftaya kaldı artık döngümün geçmesi lazim genel kontrollerimde bugüne kadar bişey çıkmamisti ama karar aldıktan sonra jinekolojik muayene olmadım sadece genel kan testleri falan yaptırdim haftaya kadar kendi kendime düşünmektense birilerine akıl danismak istedim teşekkür ederim :)

X