Bayramda kayınvalideye gitmek

Momol88

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
80
15
Arkadaşlar kaynanam beni zerre sevmez ve hep bunu dışarda kızım diyip aile içinde sürekli laf sokarak belli ederdi. İki kere bebeğimi düşürdüm ve hiç yanımda olmadı bir defa aradı o kadar(aynı sehirdeyiz). En acılı günlerimde bile yanımda yokken bayramda onları görmek istemiyorum ama eşim gitmek istiyor. O da herşeyin farkında fakat ailesi sonuçta istemese de görev olarak görüyor bir saat ziyaret yapmayı. Benim hiç içimden gelmiyor içime sıkıntı oldu. Şu hayatta kimseye eyvallahı olmayan ben, burnu yere düşse asla almayan o kadını görmeye gitmek çok zoruma gidiyor.

Arkadaşlar kaynanam beni zerre sevmez ve hep bunu dışarda kızım diyip aile içinde sürekli laf sokarak belli ederdi. İki kere bebeğimi düşürdüm ve hiç yanımda olmadı bir defa aradı o kadar(aynı sehirdeyiz). En acılı günlerimde bile yanımda yokken bayramda onları görmek istemiyorum ama eşim gitmek istiyor. O da herşeyin farkında fakat ailesi sonuçta istemese de görev olarak görüyor bir saat ziyaret yapmayı. Benim hiç içimden gelmiyor içime sıkıntı oldu. Şu hayatta kimseye eyvallahı olmayan ben, burnu yere düşse asla almayan o kadını görmeye gitmek çok zoruma gidiyor.
Kendisi bile görev olarak görüp, bir saatligine gidiyorsa, gidip gorevini yapip dönsün madem.
Gitmek istemediginiz icin size saygi duymuyor ve israr ediyorsa, bunun için sizi huzursuz edip, sorun çıkaracaksa da, gittiği yerde kalsın, dönmesin

Kendisi bile görev olarak görüp, bir saatligine gidiyorsa, gidip gorevini yapip dönsün madem.
Gitmek istemediginiz icin size saygi duymuyor ve israr ediyorsa, bunun için sizi huzursuz edip, sorun çıkaracaksa da, gittiği yerde kalsın, dönmesin
Annem de git diyip duruyor tek gelinim ve tüm olanları ben görüyorum herkes at gözlüğü takıyor sanki

Bir saat gidip, görmek bir yerinizi eksiltmez.Gidip kalalım demiyor eşiniz, sanırım bir rica olarak dile getiriyor.Kimsenin kayınvalidesinin dört dörtlük olduğunu düşünmüyorum.
Kadın onca şey yaşarken yanında olmamış bir yerim eksilir mi diye düşünmemiş geline yapılan yoruma bak.Tamam o zaman siz bir yerleriniz eksilmez diye dost düşman herkesin yanına gidin istemediğiniz halde.İstemiyorum diyo farkında mısınız ?

E gitme.
Benimde kv ile ilk seneler aram yoktu gitmedim.
Eşim kendisi gitti geldi.
Eşin seni zorlayamaz.
Ayrıca o yok görev olarak görüyorum bi saat demesine aldanma. Oraya gittiğinde o bir saat olur yarım gün. Sen canının sıkıldığıyla kalırsın.
Ben olsam asla taviz vermem.

Kadın onca şey yaşarken yanında olmamış bir yerim eksilir mi diye düşünmemiş geline yapılan yoruma bak.Tamam o zaman siz bir yerleriniz eksilmez diye dost düşman herkesin yanına gidin istemediğiniz halde.İstemiyorum diyo farkında mısınız ?
Agresif yorumlarınızı kendinize saklayın,iyi günler.

Bayramda 1 saat ziyaret edemeyecek kadar ne yaşadınız ? Birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz ama böyle günler gidilmesi taraftariyim.Ha kolunuzdan tutup zorla götürecek hali yok,asla istemiyorsanız gitmeyin.Ama yarın öbür gün sizin ailenizle ilgili bir durumda da yalnız kalmayı göze alın.

Bebeğinizi düşürdüğünüz diye kaynananız neden sizin yanınızda olmak zorunda? Aramış işte. Ne yapacaktı ki başka? Bebek düşürmüş kadının evine barkına gidip rahatsız mı edecekti ? Üstelik zaten kadını sevmiyorsunuz. Neden yanınızda destek olsun istediniz ki?!!! Ayrıca gitmek istemiyorsanız gitmeyin, kocanız en fazla surat yapar.

Muhatabım değilsin cici kız,ben kalmam ama senin gibi biriyle muhatap olup canımı da sıkmam🙂.
Cici ve tatlı olduğum doğrudur da ne varmış bende de senin gibi birisi diyorsunuz ne kadar tanıyorsunuz mesela ? komik yorumlarınız var ciddiye alamıcam üzgünüm.Heybeden sallayın orta yaş sendromu sanırım.

Cici ve tatlı olduğum doğrudur da ne varmış bende de senin gibi birisi diyorsunuz ne kadar tanıyorsunuz mesela ? komik yorumlarınız var ciddiye alamıcam üzgünüm.Heybeden sallayın orta yaş sendromu sanırım.
Doğru,senin yaşın kadar hayat tecrübem var ama haybeden sallamayı sevmem.O konuda bir anlaşalım.

X