Bayramda kayınvalideye gitmek

Arkadaşlar kaynanam beni zerre sevmez ve hep bunu dışarda kızım diyip aile içinde sürekli laf sokarak belli ederdi. İki kere bebeğimi düşürdüm ve hiç yanımda olmadı bir defa aradı o kadar(aynı sehirdeyiz). En acılı günlerimde bile yanımda yokken bayramda onları görmek istemiyorum ama eşim gitmek istiyor. O da herşeyin farkında fakat ailesi sonuçta istemese de görev olarak görüyor bir saat ziyaret yapmayı. Benim hiç içimden gelmiyor içime sıkıntı oldu. Şu hayatta kimseye eyvallahı olmayan ben, burnu yere düşse asla almayan o kadını görmeye gitmek çok zoruma gidiyor.
Malesef aynıyız benimde kayınvalideyle aram hiç iyi değil fakat bayramda mecburen gitmek zorundayız

Dusuk yaptiginiz zaman yanınizda olmayan tum akrabalariniza bu tarifeyi uyguluyor musunuz yoksa kayinvalidenize ozel bir durum mu bu?

Muhattap olmak istemiyorsanız yazmasaydınız ? silah zoruyla mı yazdırdılar gayet muhtattap olmak istediniz ve cevap verdiniz.
Yorumlari okudum da yazmadan edemeyecegim. Camur nedır, nasıl bulasir? Sorusunun yanitisiniz. Bu ifadelere sahip birinden beklenecegi uzere gelecek soruya yanit vereyim: evet 3. Durumuna dustum ve hakli olani savundum. Simdi de buraya bulas bakalım seni duymak icin ne kadar aşağı inmemiz gerekecek?

Arkadaşlar kaynanam beni zerre sevmez ve hep bunu dışarda kızım diyip aile içinde sürekli laf sokarak belli ederdi. İki kere bebeğimi düşürdüm ve hiç yanımda olmadı bir defa aradı o kadar(aynı sehirdeyiz). En acılı günlerimde bile yanımda yokken bayramda onları görmek istemiyorum ama eşim gitmek istiyor. O da herşeyin farkında fakat ailesi sonuçta istemese de görev olarak görüyor bir saat ziyaret yapmayı. Benim hiç içimden gelmiyor içime sıkıntı oldu. Şu hayatta kimseye eyvallahı olmayan ben, burnu yere düşse asla almayan o kadını görmeye gitmek çok zoruma gidiyor.
Ben olsam bir saat gider hiç muhatap olmam , yer içer evime gelirim...

X